Jak ustawić wzór lub hasło do WhatsApp, aby chronić i blokować moje czaty?

20 czerwca, 2021

WhatsApp jest dziś pozycjonowany na jednym z pierwszych miejsc i preferowanych aplikacji, jeśli chodzi o udostępnianie wszelkiego rodzaju danych osobowych, ponieważ ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa i kompleksowe szyfrowanie jest określany jako jeden z najbardziej niezawodne i prywatne platformy na całym rynku.

Mimo to z pewnością pojawia się ciekawość chęci zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa w każdym możliwym aspekcie, a Twoje sieci społecznościowe nie mogą być wyjątkiem .

Dlatego ważne jest, abyś znał każdy ze sposobów, w jaki możesz wiedzieć, czy Twój WhatsApp interweniuje z innego telefonu komórkowego, czy temu zapobiega, i dlatego dzisiaj wyjaśnię niektóre korzyści płynące z ochrony WhatsApp za pomocą wzór lub hasło.

Jakie są korzyści z ochrony mojego WhatsAppa?

Zapobieganie atakom na szyfrowanie danych w naszych sieciach społecznościowych jest niezwykle ważne, ponieważ niski poziom bezpieczeństwa cybernetycznego oznaczałby, że każdy, kto ma niewielką wiedzę na temat komputera lub Twoje wcześniejsze hasła, może uzyskać dostęp do Twojego telefonu, a za jego pomocą do WhatsApp bez Twojej wiedzy.

Czytaj więcej  Jak aktywować tryb debugowania USB na Androidzie z ADB z uszkodzonym czarnym ekranem?

Jedną z największych korzyści zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w telefonie komórkowym, oprócz tych już wspomnianych, jest to, że możesz wchodzić w interakcje z zaufaniem i przechowywać informacje na czacie ze sobą, aby przechowywać obrazy, dokumenty i ważne dane bez niepewności czy ktokolwiek mógłby je zobaczyć.

Jak ustawić hasło lub wzór WhatsApp?

Jeśli Twój telefon ma wykrywacz linii papilarnych, powinieneś wiedzieć, że najnowsza wersja WhatsApp ma opcję blokady linii papilarnych zarówno dla określonych czatów, jak i dla całej aplikacji.

Ale jeśli Twój telefon komórkowy nie ma tej funkcji, nie martw się, dziś istnieje wiele aplikacji i Launchera, które pozwalają to zrobić skutecznie.

Dlatego dzisiaj przedstawiamy listę najbardziej niezawodnych według użytkowników, abyś mógł je zainstalować i zwiększyć bezpieczeństwo swojego telefonu komórkowego.

ChatLock+

Ta aplikacja została sklasyfikowana jako najlepsza opcja do blokowania sieci społecznościowych, ponieważ nie tylko pozwoli Ci zablokować WhatsApp, ale także pozwoli Ci zarządzać dostępem do sieci, takich jak Gmail, Hangousst, Facebook, Messenger i Telegram

Jest to całkowicie darmowa aplikacja z wersjami dostępnymi na urządzenia z systemem Android i Apple. Jego użycie jest naprawdę proste, a instalacja odbywa się praktycznie sama, ponieważ wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Wpisz swój zwykły sklep z aplikacjami.
 2. W pasku nawigacyjnym wpisz słowo „ChatLock +”
 3. Wpisz pierwszą opcję
 4. Kliknij przycisk „ Zainstaluj ”.
 5. Następnie naciśnij opcję „ Otwórz
 6. Postępuj zgodnie z instrukcjami aplikacji, aby uruchomić aplikację.
 7. A następnie przejdź do wyboru aplikacji, do których chcesz mieć ograniczony dostęp.
 8. Wskaż, jaki ma być Twój PIN (zalecamy, aby były to informacje, których nie zapomnisz lub które możesz gdzieś zapisać, tak aby nikt inny nie wiedział, o co chodzi, a tym samym unikaj wszelkiego rodzaju mimowolnych blokad i utrudnień na czas korzystania z telefonu komórkowego).
 9. Potwierdź swój wybór.
 10. W niektórych urządzeniach są proszeni o ponowne uruchomienie komputera, ale jeśli nie, będziesz musiał tylko zablokować tak, jak zwykle i voila, będziesz już miał „Podwójną blokadę” dla tych bardzo osobistych aplikacji.
Czytaj więcej  Jak zaktualizować przeglądarki internetowe Google Chrome, Firefox, Safari i Edge do najnowszej wersji?

Chociaż najbardziej polecamy ChatLock +, oto kilka alternatywnych aplikacji, które również zostały ocenione jako „ bardzo dobre ” w najbardziej komercyjnych sklepach, takich jak AppStore i PlayStore.

Dzięki nim, w taki sam sposób, jak w poprzednim, możesz ograniczyć dostęp do różnych aplikacji, które już zainstalowałeś na swoim telefonie komórkowym i chcesz je wzmocnić na poziomie bezpieczeństwa za pomocą hasła, wzoru lub kodu PIN.

 • Ultra AppLock.
 • AppLock Pro.
 • AppLock Aurora.
 • Blok aplikacji.

To tylko kwestia wprowadzenia kilku danych, wyszukania ich w sklepie z aplikacjami, czekania na pobranie, otwarcia, wybrania aplikacji, które zamierzamy zablokować i to wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji