Jak ustawić moje ulubione wiadomości, czaty lub konwersacje na WhatsApp

15 lipca, 2021

Jedynym celem WhatsApp jest możliwość przesyłania wiadomości z jednego punktu do drugiego za pośrednictwem użytkowników, którzy z niego korzystają, ostatnio włączyła szyfrowanie end-to-end, stając się jedną z najczęściej używanych i najbezpieczniejszych aplikacji na świecie, nawet porównując ją przeciwko gigantycznemu Telegramowi, ponieważ głównym celem tego są wiadomości i sposób ich zabezpieczenia.

Bezpieczeństwo jest bardzo względne, wiadomość będzie tak samo bezpieczna, jak kto ją wysyła i kto ją otrzymuje. Jeśli otworzysz WhatsApp Web i pozostawisz otwartą sesję w kafejce internetowej lub na komputerze znajomego, nie możesz oczekiwać, że te wiadomości będą miały „poufność”, ponieważ sam spowodowałeś, że go nie mają.

Rozmowa z kimś na WhatsApp stała się niezbędna, musimy czuć się związani lub należeć do grupy, a to wspaniałe narzędzie pozwala nam to robić w zaciszu naszego urządzenia.

To mówi nam, że jest to bardzo prosta i łatwa w użyciu aplikacja, szczególnie dla młodych użytkowników, łatwość i praktyczność tej sieci społecznościowej została zaprojektowana tak, abyśmy nie mogli łatwo zobaczyć poprzednich wiadomości.

Aby to zrobić, musielibyśmy nawigować po pożądanej rozmowie i dotrzeć do wiadomości, której nie pamiętamy lub chcieliśmy przeczytać, jest to nieefektywne i istnieje wiele innych sposobów, aby stało się to czymś łatwym i szybkim do zrobienia, na przykład poprzez ustawienie żądaną wiadomość.

Czytaj więcej  Jak poznać i zobaczyć adres MAC i IP mojego telefonu komórkowego z Androidem i iPhone'a?

Indeks ()

 1. Czym są posty oznaczone gwiazdką i do czego służą?
 2. Jak przypiąć lub wyróżnić wiadomość?
 3. Ustaw konwersację/czat/grupę krok po kroku
Indeks

  Czym są posty oznaczone gwiazdką i do czego służą?

  Podświetlone lub przypięte wiadomości to nic innego jak wiadomości, które możesz skopiować i przechowywać w innym miejscu bez wpływu na normalny czat, co oznacza, że ​​będziesz mieć dokładną kopię, która faktycznie łączy Cię z oryginalną wiadomością .

  Wystarczy wykonać kilka bardzo łatwych stuknięć, które wyjaśnimy w dalszej części tego artykułu, aby wyróżnione wiadomości były od wielu lat włączane do starych wersji WhatsApp.

  Dzięki temu sposób, w jaki przechowujemy informacje z wiadomości (na przykład bankowych) jest znacznie prostszy i zapewnia znacznie większe bezpieczeństwo cybernetyczne.

  Cóż, wszyscy musieliśmy otrzymać międzybankowy CLABE, aby dokonać wpłaty lub numer konta, który jest zwykle wysyłany do nas za pośrednictwem rozmowy WhatsApp, więc naszym obowiązkiem będzie utrzymanie go w dobrym stanie, a WhatsApp, aby dotarł bez nikogo w stanie go ukraść.

  Czytaj więcej  Jak szybko umieścić lub aktywować sygnał w języku hiszpańskim na moim komputerze lub Androidzie?

  Jak przypiąć lub wyróżnić wiadomość?

  Podświetlanie wiadomości w WhatsApp jest bardzo łatwe, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć aplikację i zlokalizować wiadomość, którą chcesz podświetlić, a następnie wykonać te proste czynności :

  • Przytrzymaj przez co najmniej 3 sekundy (lub do momentu podświetlenia) wiadomość, którą chcesz podświetlić.
  • Po zaznaczeniu powyżej pojawi się menu opcji, wybierz gwiazdę z legendą "podświetlenie"
  • Naciśnięcie go spowoduje powrót do normalnego czatu, a wiadomość będzie miała małą gwiazdkę w prawym dolnym rogu.
  • Aby łatwiej i szybciej zobaczyć polecaną wiadomość, przejdź do globalnego menu rozmów (ekran główny WhatsApp)
  • Tutaj będziesz mieć 3 poziome punkty w prawej górnej części, naciśnij je, a zobaczysz sekcję o nazwie „Polecane wiadomości”
  • Wchodząc do tej sekcji będziesz mieć dostęp do wszystkich podświetlonych wiadomości, bez względu na to, jak dawno je oznaczyłeś .

  Uwaga: podczas usuwania wątków pojawia się opcja „chcę również usunąć wiadomości oznaczone gwiazdką”, jeśli ją naciśniesz, utracisz wiadomości oznaczone gwiazdką, a jeśli nie, nie będziesz mieć całej rozmowy i możesz nie pamiętać, co oznaczała ta wiadomość.

  Czytaj więcej  Jak sprawdzić lub poznać pojemność pamięci i wolne miejsce na moim komputerze lub dysku twardym?

  Ustaw konwersację/czat/grupę krok po kroku

  Nawiązanie rozmowy jest łatwe i bardzo przydatne, aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

  • Otwórz WhatsApp i przejdź do czatu, który chcesz ustawić, naciśnij go mocno przez co najmniej 3 sekundy (lub do momentu zaznaczenia)
  • Po zaznaczeniu zobaczysz menu opcji w prawym górnym rogu, naciśnij to, które ma kształt szpilki
  • To sprawi, że twój czat będzie widoczny na górze twoich czatów i pozostanie tam niezależnie od jego aktywności.

  Uwaga: masz maksymalnie 3 przypięte czaty.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji