Jak ustawić moją klawiaturę na język grecki na Androidzie, iPhonie lub komputerze - pisz w alfabecie greckim

29 października, 2021

Android to system operacyjny, który jest obecnie na prawie wszystkich urządzeniach mobilnych (poza Apple) i udało mu się zmaksymalizować liczbę odbiorców do wielu zakresów, obecnie wysokie zakresy Androida konkurują z iPhonem.

Klawiatury na Androida od dawna uważane są za nieco nieefektywne , ponieważ od liter, czcionek podczas pisania na urządzeniu i emotikonów zawsze były umiarkowanie niższe niż te, które ma Apple.

Jednak nie musi tak być, ostatnio urządzenia takie jak Redmi wypuściły telefony komórkowe, które mają klawiaturę tak lepszą jak iPhone , a inne marki, takie jak Samsung, nie są daleko w tyle.

Niektóre funkcje nowoczesnych klawiatur z najwyższej półki tych marek to:

 • Mobilność na całym ekranie
 • Możliwość dostosowania rozmiaru i kształtu
 • Pływająca klawiatura
 • Podpisuj lub zaznaczaj naciśnięcia klawiszy (tak jakbyś rysował na niewidocznej tablicy na klawiaturze Qwerty)

  Streszczenie

  Jak ustawić moją klawiaturę w języku greckim krok po kroku na Androidzie i iOS

  • Naciśnij emotikon lub dymek nawigacyjny. (w Androidzie jest na lewo od spacji)
  • Wybierz ścieżkę "Ustawienia"
  • Wpisz „Język”
  • Na koniec wybierz język grecki.

  Uwaga: Nie powinieneś konfigurować go w języku greckim, jeśli nie znasz języka, ponieważ może być trudno przywrócić go z powrotem po hiszpańsku lub w języku, który miałeś wcześniej.

  Dodatkowa i łatwa konfiguracja, jeśli masz urządzenie z Androidem, to poszukanie aplikacji, która rozwiąże Twoje życie, na przykład w Sklepie Play jest wiele aplikacji na klawiaturę w innym języku, najlepiej cenioną jest ta aplikacja ma dołączoną grecką klawiaturę, którą można dezaktywować z przyciskiem i wyjmowanym, kiedy chcesz, będzie bardzo przydatny, jeśli szukasz czegoś tylko na jedną okazję i w ten sposób możesz czatować w sieci WhatsApp ze znajomymi i znajomymi

  Aplikacje do zmiany wyglądu i funkcjonalności klawiatury na urządzeniu

  Android ma aplikacje nawet do ukrywania wiadomości tekstowych i połączeń , istnieje również wiele aplikacji, takich jak Gboard, które możesz, jest to klawiatura, o której ci mówiłem, ma wszystkie "godne pozazdroszczenia" funkcje klawiatur iPhone'a, ale teraz jest dostępna na twoim Androidzie, to bez wątpienia świetna opcja.

  Czytaj więcej  Wordpress Security: „Jak chronić zawartość Wordpress przed kopiami lub plagiatami za pomocą wtyczek”

  Tylko nie zapomnij zamknąć aplikacji, które zużywają dużo baterii na twoim urządzeniu (takich jak klawiatura), ponieważ nie chcemy, abyś wyczerpał baterię przed nocą, jak to zwykle bywa z konkurencyjnymi urządzeniami. (lub nawet po południu)

  Umieść klawiaturę w języku greckim z mojego komputera z systemem Windows

  Z urządzenia z systemem Windows będziesz mieć kilka opcji w zależności od posiadanego systemu Windows, tutaj powiem ci, jak krok po kroku postępować zgodnie z twoją wersją.

  Z Windows 8 / 8.1

  Na pasku zadań po prawej stronie znajdziesz kilka przycisków, które umożliwiają konfigurację urządzenia, w tym głośność, Wi-Fi, baterię itp. ... po prostu po uruchomieniu tych przycisków po stronie najbliżej środka na komputerze znajdziesz przycisk z inicjałami Twojego języka.

  Może to oznaczać „ES”, jeśli jest po hiszpańsku, lub „EN”, jeśli jest po angielsku (czyli po angielsku), musisz go nacisnąć i kliknąć, aby zmienić ustawienia języka, tutaj musisz wybrać język, który chcesz, w tym przypadku grecki i voila , możesz to zmienić bezpośrednio z tego miejsca, kiedy tylko chcesz.

  Z systemu Windows 10

  • Naciśnij przycisk start
  • Otworzy się Panel sterowania
  • Tutaj musisz podać opcje regionalne, język oraz datę i godzinę / Ustawienia regionalne i językowe
  • Otworzysz zakładkę Języki
  • Kliknij "szczegóły"
  • Otwórz zakładkę „ustawienia”
  • Kliknij „dodaj”
  • Następnie wybierz „Grecki” w Języku urządzenia wejściowego
  • Następnie w układzie klawiatury należy wybrać „Polytonic Greek” i nacisnąć OK
  Czytaj więcej  Co to jest Google Public Data Explorer i do czego służy? Funkcje i zastosowania

  Następnie powinieneś mieć klawiaturę w języku greckim , a aby zmienić ją z powrotem na hiszpański, wystarczy wyszukać w pasku Windows: „Języki” tutaj uzyskasz dostęp do listy języków, które skonfigurowałeś na swoim komputerze, wybierz hiszpański i naciśnij "akceptuj" i voila, znowu jesteś w języku hiszpańskim.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji