Jak ustawić lub aktywować ciemny motyw YouTube na moim telefonie komórkowym lub telefonie komórkowym z systemem Android?

24 czerwca, 2021

Konsumpcja i tworzenie materiałów audiowizualnych nigdy nie było tak dostępne, jak dzisiaj dzięki usługom YouTube, ulubionym narzędziu audiowizualnym w sieci od ponad dekady, będącym wieloplatformowym narzędziem, na którym można łatwo pracować lub iOS bez ograniczeń, niektóre z takie same funkcje jak na PC.

Pamiętaj, że im bardziej atrakcyjne są Twoje treści, tym większe masz szanse na odniesienie sukcesu na swoim kanale i zarabianie na sobie. Dlatego zaleca się tworzenie miniatur dla YouTube za pomocą różnych zewnętrznych aplikacji, które istnieją za darmo, aby pomóc Ci ulepszyć zawartość Twojego kanału.

Powinieneś brać pod uwagę nie tylko miniatury, ponieważ wszystkie elementy kanału muszą mieć tę samą jakość, aby wyróżniać się wśród milionów kanałów istniejących na platformie. Kolejnym kluczowym elementem, który powinieneś rozważyć, jest stworzenie nagłówka, banera lub okładki dla kanału YouTube , tak aby był to prezentacja Twojej osobistej marki w aplikacji.

Dzięki ciągłym innowacjom technologicznym, które są dostępne, wszystkie te procesy twórcze można łatwo przeprowadzić z aplikacji mobilnej YouTube, zapewniając większy komfort i łatwy dostęp. Z tego powodu dzisiaj nauczymy Cię, jak ustawić lub aktywować ciemny motyw YouTube na telefonie komórkowym lub telefonie komórkowym z Androidem.

Aktywuj ciemny motyw YouTube na Androidzie

Tryb ciemny dla aplikacji YouTube na Androida jest idealny do oszczędzania baterii podczas korzystania z aplikacji i rozjaśniania go w oczach użytkownika w porównaniu z domyślnym białym kolorem, który może być niewygodny, powodując zakłócenia wizualne w połączeniu z innymi tonami filmu miniatury.

W ten sposób możesz łatwo aktywować ciemny motyw, po prostu wchodząc do aplikacji YouTube i klikając ikonę profilu, aby wejść na swoje konto, po wejściu do menu opcji na swoim koncie wybierz opcję ustawień obok ikony w postaci orzech. Następnie wejdź do Ogólne iw poniższym menu będziesz mieć dostęp do opcji włączenia ciemnego motywu aplikacji.

W ten sposób białe odcienie aplikacji staną się ciemnoszarym odcieniem, dzięki czemu stanie się jaśniejsze w oczach użytkownika i będzie można spokojnie nawigować. Po aktywowaniu ciemnego motywu w celu oszczędzania baterii zaleca się również zapoznanie się z przewodnikiem dotyczącym oszczędzania danych podczas przeglądania YouTube poza strefami Wi-Fi, aby dane mobilne mogły działać jak najlepiej.

Czytaj więcej  Jak ustawić moje ulubione wiadomości, czaty lub konwersacje na WhatsApp

Aktywuj ciemny motyw YouTube na innych urządzeniach

A jeśli masz urządzenie z systemem iOS, możesz również włączyć ciemny ton YouTube, po prostu wchodząc do aplikacji, wybierz swoje zdjęcie profilowe> Ustawienia> Ciemny motyw, aby włączyć lub wyłączyć , co jest krótszą metodą niż w Androidzie, ale z tym samym efektem, aby oszczędzaj baterię i ułatwiaj konsumpcję treści w obrębie platformy.

Ponieważ jest to narzędzie całkowicie wieloplatformowe , wszystkie narzędzia YouTube są dostępne na każdym urządzeniu.

Dlatego możesz aktywować ciemny motyw na komputerze, po prostu wchodząc do YouTube przez przeglądarkę, logując się jako użytkownik, a następnie klikając swoje zdjęcie profilowe, aby otworzyć menu rozwijane i wybierając opcję „Wygląd: motyw urządzenia” I w tym opcja będzie dostępny ciemny motyw.

Inne motywy dostępne na YouTube

Dodatkowo w ramach swojej platformy YouTube ma również możliwość aktywacji trybu incognito dla urządzeń mobilnych , aby poruszać się po aplikacji bez opuszczania historii przeglądania. Z kolei ten tryb usuwa również wszystkie dostosowania z twojego konta, gdy jest ono aktywowane.

W ten sposób rekomendacje aplikacji będą ogólne i nie będą spersonalizowane zgodnie z Twoją historią przeglądania, podczas gdy subskrypcje, otrzymane i karty biblioteki również zostaną dezaktywowane, gdy tryb będzie nadal aktywny.

Czytaj więcej  Jak ukryć lub uniemożliwić kontaktom wyświetlanie historii WhatsApp WhatsApp

Możesz łatwo aktywować tę funkcję, klikając swoje zdjęcie profilowe i wybierając z menu opcję „Włącz tryb incognito” .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji