Jak ustawić, dostosować lub zmienić rozdzielczość aparatu iPhone'a w kilku krokach

11 marca, 2022

Dzisiaj wiele osób, które chcą zmienić swój stary telefon komórkowy, robi to, aby mieć aparat lepszej jakości. I właśnie to narzędzie stało się niezbędnym elementem pomagającym nam w podjęciu decyzji przy wyborze nowego modelu. Dlatego jeśli masz urządzenie mobilne i chcesz w kilku krokach skonfigurować, dostosować lub zmienić rozdzielczość aparatu Twojego iPhone'a, tutaj Ci pomożemy.

Jak ustawić, dostosować lub zmienić rozdzielczość aparatu iPhone'a w kilku krokach

Urządzenia iPhone pozwalają w bardzo szybki i łatwy sposób dokonać pewnych zmian, takich jak wyciszanie lub usuwanie dźwięku z aparatu . Ale w tym artykule postaramy się poruszyć temat, który dotyczy ważnego aspektu obrazu i nie jest to nic innego jak rozdzielczość, chociaż będzie to również zależeć od używanego urządzenia iPhone.

Apple jest bardzo znaną firmą komunikacyjną na świecie, a jej urządzenia pozwalają użytkownikowi na dokonywanie różnych ustawień. Począwszy od zwiększenia jasności ekranu, po zmianę tonu powiadomień wiadomości tekstowych. Zobaczmy więc, jakie kroki musimy wykonać, aby skonfigurować, dostosować lub zmienić rozdzielczość aparatu iPhone'a.

  Indeks

   Kroki, aby ustawić rozdzielczość aparatu iPhone'a

   Następnie wyjaśnimy w prosty sposób, jak zmienić rozdzielczość aparatu na urządzeniach iPhone . Dzięki temu możesz uzyskać zdjęcia z profesjonalnym wykończeniem i zaskoczyć znajomych, udostępniając je w różnych sieciach społecznościowych, z których korzystasz.

   Czytaj więcej  Jak i gdzie publikować bezpłatne oferty pracy w kilka minut

   Należy zauważyć, że jest to jeden z pierwszych powodów, dla których użytkownicy nalegają na zmianę swojego telefonu na inny, który ma aparat lepszej jakości . I widzimy, że firma Apple dąży do tworzenia telefonów, które oferują pod tym względem to, czego oczekują klienci. Jeśli więc chcesz zmienić lub dostosować kontrast iPhone'a, wykonaj następujące czynności.

   Gdy masz telefon w dłoni, musisz wprowadzić konfigurację mobilną, aby mieć dostęp do różnych sesji. A w naszym przypadku musimy wybrać sekcję „Zdjęcia i aparat” , zostaniemy teraz przeniesieni do jej okna, w którym zobaczymy różne opcje. W naszym konkretnym przypadku musimy kliknąć opcję „Kamera”, aby wejść w jej ustawienia,

   W tej nowej sekcji poszukamy opcji, które chcemy dostosować, dlatego klikniemy opcję „Nagraj wideo”. A teraz możemy dostosować konfigurację, jaką chcemy mieć w filmach. Możemy wybrać tę, która wydaje nam się idealna, chociaż można wybrać rozdzielczość, wyjść z aplikacji i nagrać film, aby zobaczyć jego jakość.

   Możesz więc zrobić ze wszystkimi dostępnymi rozdzielczościami, aby wybrać tę, która oferuje lepszą jakość obrazu lub to, czego szukasz. W ten prosty sposób dokonałeś już korekty rozdzielczości aparatu w swoim iPhonie.

   Czytaj więcej  Jak ustawić specjalny lub niestandardowy dzwonek dla kontaktu w WhatsApp dla wiadomości i połączeń?

   Kolejny sposób na zmianę rozdzielczości aparatu iPhone'a

   Mogliśmy pokazać, jak zmienić ustawienia aparatu, gdy zamierzasz nagrywać filmy, i to samo, co możesz zrobić, gdy chcesz robić zdjęcia. W ten sposób możesz mieć obrazy najwyższej jakości i w tym celu musisz wykonać te same kroki, co powyżej. W sekcji aparatu wybierzesz teraz opcję Zrób zdjęcie.

   Umożliwi to wejście w ustawienia aparatu, aby móc zmienić rozdzielczość, tutaj musisz wybrać tę, która pasuje do tego, co chcesz.

   Teraz przed opuszczeniem aplikacji musisz wyszukać i kliknąć opcję „Zachowaj ustawienia”. W ten sposób nie będziesz musiał ponownie wchodzić do ustawień aparatu, aby ponownie skonfigurować rozdzielczość.

   Zdajesz sobie sprawę, jak łatwo było dokonać tej regulacji, a także aktywować dostęp do aparatu na Instagramie . I w ten sposób dochodzimy do końca tego samouczka, który w kilku krokach może pomóc Ci skonfigurować rozdzielczość aparatu Twojego iPhone'a.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji