Jak uporządkować i dostosować pasek boczny Slack w systemach Windows, Mac i Linux?

26 sierpnia, 2021

Od początku 2020 r. wraz ze wszystkim, co wydarzyło się na świecie, komunikatory internetowe stały się niezbędnym narzędziem, aby społeczeństwo, jakie znamy, mogło funkcjonować efektywnie, bez zakłóceń spowodowanych zewnętrznym lub wewnętrznym hałasem, który mógłby zaszkodzić procesowi komunikacji, a także, ogół społeczeństwa.

Te potrzeby w zakresie komunikacji ustąpiły miejsca innowacjom obejmującym wszelkiego rodzaju komunikatory internetowe, które są całkowicie poświęcone rozrywce, pracy i edukacji . Podobnie jak w przypadku Zoom, gdzie istnieje możliwość darmowej konwersji nagrania do MP4 online, aby idealnie dostosować się do potrzeb użytkownika.

Jak uporządkować i dostosować pasek boczny Slack w systemach Windows, Mac i Linux?

Obecnie możesz łatwo zarejestrować się i zalogować na Facebooku w Zoom w kilku krokach, aby uzyskać dostęp do wszelkiego rodzaju wideoroomów, których głównym celem są spotkania towarzyskie znajomych na odległość i ułatwienie procesu edukacji całkowicie zdalnie, mając po prostu stabilny internet połączenie.

W ten sam sposób, w jaki Zoom zrewolucjonizował sposób komunikowania się w zeszłym roku, Slack całkowicie zmienił sposób, w jaki pracujemy w zdalnych lokalizacjach na odległość , promując pracę grupową poprzez obszary robocze, w których możliwe jest udostępnianie lub wysyłanie obrazów GIF innym użytkownikom do interakcji jak każda inna usługa przesyłania wiadomości.

Czytaj więcej  Jak zaktualizować TikTok na Androida i iPhone'a do najnowszej wersji — w kilku krokach

Najlepsze jest to, że podobnie jak wiele komunikatorów internetowych i innych dostępnych platform oferuje wszechstronność podczas wchodzenia na platformę , zapewniając jednocześnie wygodę użytkownikowi, aby mógł on pracować na łatwiejszym dla niego medium. produktywność pracy.

Mając to na uwadze, ważne jest, aby zacząć zastanawiać się, jak korzystać z platformy Slack i wszystkich narzędzi, które ma ona do zaoferowania swoim użytkownikom, aby otworzyć dla nas nowe możliwości pracy. Z tego powodu dzisiaj pokażemy, jak zorganizować i dostosować pasek boczny Slacka w systemach Windows, Mac i Linux.

  Indeks

   Uporządkuj pasek boczny Slacka

   Pasek boczny Slacka to jedno z głównych narzędzi platformy, w którym znajdują się między innymi wszystkie kanały, wiadomości, aplikacje, funkcje. Jest to w zasadzie pasek narzędzi, który może powodować trochę zamieszania, jeśli nie jest zorganizowany zgodnie z Twoimi konkretnymi potrzebami.

   Ważne jest, aby pamiętać, że pasek boczny można organizować lub dostosowywać tylko wtedy, gdy masz plan Slack Premium , niezależnie od tego, czy jest to plan Standard, Plus czy Enterprise Grid, a zmiany te zostaną odzwierciedlone tylko na Twoim koncie, a nie na Twoim urządzenie.

   Czytaj więcej  Czym jest Ping of Death lub DDoS i jak uniknąć tego ataku? - Przewodnik bezpieczeństwa

   Aby uporządkować pasek boczny w Slacku, niezależnie od platformy, na której się znajdujesz, wystarczy przejść do zakładki Kanały i kliknąć ikonę trzech kropek, a następnie wybrać opcję utworzenia nowej sekcji. Możesz wprowadzić sekcję, którą chcesz utworzyć, za pomocą klawiatury lub wybrać jedną z sugestii i kliknąć przycisk Utwórz, aby zakończyć proces.

   W ten sam sposób należy pamiętać, że dostosowania wprowadzone na pasku bocznym nie zostaną odzwierciedlone w przypadku innych członków obszaru roboczego, chyba że mają oni płatny plan Enterprise Grid.

   Inne zmiany w organizacji i ulepszaniu platformy

   Platforma Slack oferuje również opcję organizowania konwersacji na pasku bocznym, aby przenieść je wszystkie do jednej sekcji, dzięki czemu pasek boczny wygląda na uporządkowany i czysty, co zapewnia efektywne użytkowanie.

   Po prostu przejdź do karty Kanały > ikona trzech kropek > Edytuj pasek boczny , zaznacz pole obok rozmów, które chcesz przenieść, a następnie kliknij Przenieś do, wybierz odpowiednią sekcję i kliknij Gotowe, aby zakończyć proces .

   W preferencjach paska bocznego można również przeglądać i porządkować rozmowy , aby zobaczyć tylko przeczytane lub nieprzeczytane, po prostu wchodząc w sekcję i klikając trzy punkty, wybierz Pokaż i tam możesz uporządkować swoją skrzynkę odbiorczą, jak widzisz pasować.

   Czytaj więcej  Jak łatwo usunąć, wyłączyć lub usunąć moje konto WhatsApp na zawsze?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji