Jak uniknąć i rozwiązać problem samoczynnego zamykania się WhatsApp Web?

16 czerwca, 2022

Sieci społecznościowe, takie jak WhatsApp, są obecnie najczęściej używane przez użytkowników, nawet z biegiem czasu dołączona jest duża liczba nowych osób, które nie są świadome niektórych wad platformy, dlatego powiemy Ci, jak uniknąć i rozwiązać WhatsApp Web zamyka się za każdym razem.

Będąc w tym poście powinieneś już wiedzieć, że platforma ta posiada wersję internetową, z której możesz korzystać na komputerach stacjonarnych lub laptopach, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Aby uzyskać dostęp do WhatsApp Web, jest to bardzo łatwe, wystarczy wejść do aplikacji WhatsApp na swoim urządzeniu mobilnym, a następnie w ustawieniach będziesz mógł zobaczyć tę opcję, klikając ją, będziesz mógł zeskanować kod QR, jeśli masz problemy z w tym kroku istnieje inny sposób na rozpoczęcie sesji bez skanowania kodu QR. Gdy to zrobisz, powinieneś cieszyć się usługą.

Jak uniknąć i rozwiązać problem samoczynnego zamykania się WhatsApp Web?

Możesz wykonywać połączenia wideo z WhatsApp Web , wysyłać wiadomości głosowe i korzystać z zabawnych funkcji czatu, takich jak GIF, naklejki lub memy, to bardzo fajne.

Czytaj więcej  Dlaczego mój telefon komórkowy lub komórkowy wyłącza się tylko wtedy, gdy ma baterię? - Rozwiązanie

Chociaż jest błąd, który wydaje się nie pochodzić z platformy, a może tak jest, faktem jest, że przeszkadza użytkownikom, gdy się pojawi, i aby zapobiec zamknięciu WhatsApp Web, musisz wykonać następujące czynności.

  Indeks

   Jak zapobiegać i naprawiać częste zamykanie WhatsApp Web?

   Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że ta usterka występuje częściej niż cokolwiek innego na urządzeniach z Androidem , ale nie martw się, jesteś tutaj, aby temu zapobiec.

   W wersji Androida 6.0 istnieje idealna opcja optymalizacji zużycia baterii znana jako Doze, to narzędzie może być jedną z przyczyn awarii.

   Zbadano, że ten problem zaczął się pojawiać od czasu pojawienia się tej wersji Androida, a wielu ekspertów wspomniało, że narzędzia takie jak drzemka lub inne, które zmniejszają użycie procesora, powodują samoczynne zamknięcie WhatsApp Web.

   Czytaj więcej  Jak aktywować lub ustawić tryb ciemny w sieci WhatsApp na moim komputerze krok po kroku

   Przerwanie korzystania z urządzenia mobilnego na krótki czas wystarczy do rozłączenia, więc aby rozwiązać problem, dlaczego WhatsApp Web rozłącza się podczas blokowania urządzenia mobilnego, wykonaj następujące kroki:

   Świetne rozwiązanie, aby WhatsApp Web nie zamykał się tak często

   Pokażę Ci krok po kroku , co powinieneś zrobić, jeśli masz urządzenie z Androidem 6.0 z funkcją drzemki, a także dla innych bardziej zaawansowanych telefonów komórkowych z inteligentnym oszczędzaniem baterii.

   W systemie Android 6.0, lepiej znanym jako Marshmallow, musisz wykonać następujące kroki:

    Na innych urządzeniach z Androidem z inteligentnym oszczędzaniem baterii.

    Zwykle opcja oszczędzania baterii jest już włączona i często jej nie zauważamy , co powoduje, że niektóre aplikacje nie działają w tle lub po prostu nie działają poprawnie.

    Musimy zlokalizować tę opcję w ustawieniach naszego telefonu komórkowego i sprawdzić jego rozbudowane funkcje, udzielając pozwolenia aplikacjom, które chcemy dostosować, takim jak WhatsApp Web.

    Gdy to zrobisz, powinieneś był rozwiązać problem z WhatsApp Web, w tym innymi, które rozłączają się bez wyjaśnienia, po prostu przejdź do sekcji i dostosuj dowolną dostępną funkcję , aby działała nawet z telefonem komórkowym w trybie gotowości.

    Czytaj więcej  Jak transkrybować dźwięk na tekst w czasie rzeczywistym za pomocą najlepszych programów lub aplikacji

    W ten sposób możesz być bardziej zrelaksowany przy korzystaniu z aplikacji w tle i oczywiście zoptymalizować wykorzystanie baterii do tego, co jest najwygodniejsze, ponieważ aplikacje takie jak WhatsApp, Facebook, Telegram lub inne... Zawsze zużywają baterię w tło.

    Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz usunąć WhatsApp Web z powodu braku czasu lub z powodu błędów, możesz to zrobić bez żadnych niedogodności. Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci zapobiec częstemu samoczynnemu zamykaniu się WhatsApp Web i innych aplikacji.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Go up

    Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji