Jak uniemożliwić nieznanym kontaktom pisanie do mnie wiadomości telegramowych?

13 listopada, 2021

Jedną z najbardziej znanych aplikacji do przesyłania wiadomości jest Telegram, ponieważ oferuje bardziej prywatną usługę oprócz chmury do przechowywania danych, z której korzysta wielu jej użytkowników. Posiada również boty, które pozwalają na bardziej interaktywne wrażenia z aplikacji. Możliwe jest nawet wysyłanie wiadomości do innych osób, po prostu znając ich nazwę użytkownika.

Jak uniemożliwić nieznanym kontaktom pisanie do mnie wiadomości telegramowych?

Jednak to drugie może przynieść efekt przeciwny do zamierzonego, ponieważ tak jak ty znajdujesz innych ludzi, inni ludzie mogą znaleźć ciebie. Wiele osób używało tego do spamowania wiadomości z anonimowymi kontami, które mogą utrudniać korzystanie z Telegrama.

W tym artykule pokażemy, jak możesz uniemożliwić nieznanym kontaktom pisanie do Ciebie wiadomości w Telegramie, aby nawet nie otrzymać powiadomienia ani czatu na głównym ekranie Telegrama.

  W tej sekcji wyjaśnimy, jak zapobiegać pojawianiu się wiadomości spamowych na Twoim koncie Telegram, zarówno na urządzeniach z Androidem , jak i iOS , abyś mógł to zrobić tam, gdzie potrzebujesz. Może się również zdarzyć, że Twoje konto zostanie zawieszone z powodu spamu , w takim przypadku będziesz musiał skontaktować się z pomocą techniczną Telegram.

  W Androidzie

  Przede wszystkim musimy mieć zainstalowaną aplikację Telegram na naszym urządzeniu z Androidem, abyśmy mogli ją wprowadzić, aby ją skonfigurować. Wykonaj następujące kroki, aby uniknąć niepokoju wiadomościami od nieznajomych:

   W ten sposób za każdym razem, gdy użytkownik, którego nie masz na liście kontaktów, wyśle ​​Ci wiadomość, nawet nie otrzymasz powiadomienia, a czat zostanie automatycznie zarchiwizowany, abyś nie mógł go zobaczyć. Telegram ma inne ciekawe funkcje, takie jak ukrywanie numeru telefonu , aby nikt go nie widział.

   Na iOS

   Praktycznie proces uniemożliwiający nieznanym użytkownikom pisanie do Ciebie jest taki sam jak w przypadku Androida. Oczywiście należy to zrobić bezpośrednio z iPhone'a lub iPada , na którym masz zainstalowaną aplikację Telegram.

    Jak widać, proces zapobiegania zapełnianiu czatów przez inne osoby spamem jest prosty. W ten sposób będziesz lepiej cieszyć się prywatnością i wszystkimi funkcjami, które oferuje Telegram . Możesz nawet ukryć czas ostatniego połączenia , aby nikt nie wiedział, kiedy ostatnio się logowałeś.

    Indeks
     Czytaj więcej  Jak aktywować i skonfigurować profil dziecka lub kontrolę rodzicielską w Disney Plus krok po kroku

     Dlaczego powinieneś używać więcej Telegrama?

     Telegram oferuje wiele botów i funkcji, które wyróżniają go spośród podobnych aplikacji, a także zapewnia większą prywatność. Jedną z najbardziej wyróżniających się funkcji, z których korzystają użytkownicy, jest możliwość korzystania z chmury Telegrama do przechowywania wszelkiego rodzaju plików w celu ich ochrony.

     W ten sam sposób istnieją boty, które pozwalają na lepsze doświadczenie w aplikacji, takiej jak Chainfuel , która charakteryzuje się możliwością skonfigurowania parametrów tak, aby uniknąć otrzymywania wiadomości jako spamu w Telegramie.

     Podobnie istnieje kilka kanałów informacyjnych, zarówno ekonomicznych, jak i społecznych, oprócz bota do pobierania wszelkiego rodzaju muzyki. To jest VK Music Bot , w którym szybko znajdziesz dużo muzyki, wpisując jej nazwę lub wykonawcę.

     Mam nadzieję, że dzięki tym informacjom będziesz mógł czerpać więcej korzyści, jakie oferuje Telegram . Nie zapomnij podzielić się Do zobaczenia następnym razem!

     Dodaj komentarz

     Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

     Go up

     Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji