Jak umieszczać lub dodawać polecane historie na Instagramie bez nazwy krok po kroku

26 czerwca, 2021

Jeśli jesteś jedną z osób, które lubią mieć swoje konto na Instagramie w piękny i atrakcyjny sposób, aby Twoi obserwatorzy byli zainteresowani Twoim profilem, prawdopodobnie chcesz wiedzieć, jak możesz umieścić lub dodać polecane historie na Instagramie bez nazwy.

Następnie przedstawimy Ci krok po kroku najlepsze, abyś mógł dodawać polecane historie na Instagramie bez nazwy, ale najpierw wyjaśnimy, z czego składają się polecane historie na Instagramie, a następnie porozmawiamy o zaletach Instagrama historie i na koniec damy Ci kilka dobrych wskazówek, jak tworzyć dobre, wyróżniające się historie.

Indeks

  Pojęcie i definicja historii z najciekawszymi momentami na Instagramie?

  Instagram w ostatnich latach dodał do swojej platformy szeroko używane historie, wszyscy wiemy, że historie służą do udostępniania dowolnego obrazu lub filmu, który chcemy pokazać tylko w ciągu 24 godzin , ponieważ po tym czasie historie zostaną usunięte.

  Jednak kilka miesięcy później Instagram, jak zawsze, szukał sposobu na ewolucję i był odpowiedzialny za dodawanie polecanych historii do swojej platformy, więc czym są polecane historie? Są to te publikacje, które powstają w relacjach na Instagramie, ale z wariantem, który można wyróżnić, aby zostały zapisane w profilu i ludzie mogli je dalej oglądać po 24 godzinach.

  Czytaj więcej  Jak zainstalować program antywirusowy na moim Macu Czy potrzebny jest program antywirusowy? Który?

  Chociaż będą nadal wyświetlane po 24 godzinach, historie zostaną wyróżnione w profilu, ale nie zostaną opublikowane w kanale, w którym masz wszystkie swoje zdjęcia lub filmy.

  Jedną z zalet historii na Instagramie jest to, że będą wskazywać, kim byli ludzie, którzy je widzieli, ponieważ gdy oglądana jest historia na Instagramie, wskazuje, która osoba ją widziała, aby zobaczyć historię bez wiedzy drugiej osoby . kolejny dłuższy temat, którego w tej chwili nie poruszymy.

  Procedura uzyskiwania polecanych historii na Instagramie bez nazwy

  Polecane historie są zwykle używane do nadania profilu pięknej prezentacji, ponieważ możesz dodać historię, która będzie okładką, aby kontynuować dodawanie historii w tej okładce, byłoby to jak utworzenie folderu z opowiadaniami.

  Wiele osób podczas tworzenia polecanej historii jest odpowiedzialnych za klasyfikowanie ich na różne sposoby, ponieważ są one nawet używane do przesyłania filmów na YouTube , podczas tworzenia i klasyfikowania ich muszą podać nazwę, byłoby to coś w rodzaju nazywania folderu lub identyfikowania historii za pomocą nazwę, która będzie widoczna w profilu.

  Czytaj więcej  Jak tworzyć niestandardowe przyciski z makrami na wstążce w programie Excel?

  Ponieważ jednak mówimy o designie, większość użytkowników tworzy pierwszą historię, którą podświetla nazwą, tak aby była okładką tych historii, co oznacza, że ​​podczas jej tworzenia i nadawania jej nazwy , dwie będą miały równe nazwy.

  Ale ten szczegół ma rozwiązanie, jeśli chcesz stworzyć wyróżniającą się historię bez nazwy, powinieneś: przesłać i stworzyć historię tak, jak zawsze robisz ze wszystkimi historiami, dajesz możliwość wyróżnienia historii i stworzenia jej za pomocą dowolnego Nazwa.

  Po tym, jak historia pojawi się w Twoim profilu z nadaną jej nazwą, musisz otworzyć historię, aby wybrać opcję trzech punktów lub tego, w którym mówi więcej , po wykonaniu tej czynności wybierz część, która mówi podświetloną historię, historię z nazwę, której użyłeś, co musisz zrobić, to usunąć nazwę i wybrać miejsce, w którym jest napisane „gotowe” w tym momencie historia zostanie zapisana bez nazwy.

  Korzyści z polecanych historii

  Zaletą polecanych historii na Instagramie jest to, że możesz udostępniać długie treści bez zwijania swojego kanału z tak dużą ilością informacji, w ten sposób Twoi obserwatorzy nie będą musieli oglądać wielu publikacji lub profilu pełnego tych samych informacji.

  Czytaj więcej  Jak zgłosić nieodpowiednią treść wideo YouTube do usunięcia?

  Ponadto będziesz mógł śledzić, kto widzi Twoje wyróżnione historie i będziesz mógł grupować te same informacje z jednej strony bez konieczności posiadania niezorganizowanego profilu, który powoduje zły wygląd.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji