Jak umieścić tapetę wideo w systemie Windows 7, 8 i 10 bez programów - Tapeta wideo

16 grudnia, 2021

Wydobycie jak największego potencjału z naszego komputera wydaje się niekończącym się zadaniem. Narzędzia dostosowywania i dostęp do zaawansowanych funkcji są najwyraźniej dość złożonym zadaniem dla kogoś, kto nie studiował niczego związanego z informatyką.

Jak umieścić tapetę wideo w systemie Windows 7, 8 i 10 bez programów - Tapeta wideo

Dostosowywanie paska zadań komputera , zmiana dźwięków, ikony kursora lub modyfikacja funkcji i klawiszy specjalnych , to tylko kilka z modyfikacji, które można wprowadzić na komputerze z systemem operacyjnym Windows 7, 8 i 10.

Tapety to coś, co choć może wydawać się nieistotne, wiele mówi o naszej organizacji i priorytetach, jeśli chodzi o pracę. Dlatego posiadanie innego obrazu lub filmu jako tapety sprawi, że będziesz wyglądać na bardziej zrelaksowaną, profesjonalną i interesującą, i będzie to zupełnie inne doświadczenie niż to, do czego jesteś przyzwyczajony.

  Indeks

   Jak zmienić tapetę komputera z systemem Windows 7, 8 i 10?

   Przede wszystkim musisz wiedzieć, że system Windows ma domyślny wybór obrazów , które mogą Ci się spodobać. Tutaj znajdziesz jednokolorowe tła, ładne kolorowe obrazy kwiatów i kilka symetrycznych figur, które zwykle mają dość ciekawą głębię.

   Czytaj więcej  Co to jest WhatsApp Web i jak to działa? Jak go aktywować na moim komputerze?

   Ale jeśli chcesz umieścić obraz swojego ulubionego superbohatera, tekst piosenki, która Cię fascynuje lub zdjęcie Twojego zwierzaka, a można to zrobić na dwa sposoby, przenieś go z telefonu komórkowego na komputer lub pobierz to bezpośrednio z komputera, jako obraz Jpg lub Jpeg , jak wskazuję poniżej:

    Dzięki temu możesz teraz modyfikować tapetę, kiedy tylko chcesz, ale jeśli chcesz przejść o jeden poziom wyżej dzięki dostosowywaniu urządzenia, powinieneś wiedzieć, że możesz także mieć samoodtwarzane wideo jako tapetę.

    Jak użyć wideo z mojego komputera jako tapety w systemie Windows 8, 7 i 10?

    Dawno temu serwery z systemem operacyjnym Windows 8 umożliwiały dostęp do tej funkcji, ale nie była to zbyt wydajna akcja, ponieważ działała tylko przez chwilę i po ponownym uruchomieniu komputera wracała do domyślnej tapety.

    Z tego powodu stwierdziliśmy, że wykonanie tej konfiguracji jest możliwe tylko po pobraniu odtwarzacza multimedialnego VCL i wykonaniu tych prostych kroków:

     Później możesz potwierdzić, że wybrany plik został ustawiony jako tapeta. W ten sam sposób, jeśli chcesz zmienić go na inny film, musisz wykonać tę samą procedurę, a uzyskasz ten sam doskonały wynik.

     Czytaj więcej  Jak edytować moje witryny, miejsca lub firmy w Mapach Google i poprawiać adres

     Dodaj komentarz

     Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

     Go up

     Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji