Jak umieścić obraz tapety na klawiaturze mojego Androida lub iPhone'a?

26 czerwca, 2021

Użytkownicy szukają możliwości posiadania urządzenia mobilnego, które pozwala na personalizację wszystkich aspektów wizualnych lub dźwiękowych. Ponieważ wcale nie jest przyjemne, że wszyscy używamy tych samych odcieni lub tapet. Ale teraz możliwe jest dokonanie nowej personalizacji smartfona. Wkrótce powiemy Ci, jak umieścić obraz tapety na klawiaturze na Androidzie lub iPhonie .

Jest to opcja, która bardzo się spodobała, odkąd WhatsApp umożliwił umieszczenie obrazu tła na klawiaturze . Coś, co faktycznie daje mu wysoki poziom personalizacji, ponieważ ten obraz może być zdjęciem rodziny lub przyjaciół. Ale prawda jest taka, że ​​teraz można umieścić obraz w tym obszarze klawiatury i bez względu na to, z jakiego urządzenia mobilnego korzystasz.

Postęp technologiczny sprawia, że ​​ewolucja telefonów komórkowych jest znacznie szybsza i dlatego możemy znaleźć wiele sposobów na nadanie jej osobistego charakteru. I w tym sensie możemy zobaczyć, jak można pobrać i używać animowanych tapet . Więc jeśli chcesz wiedzieć, jak umieścić obraz tła na ekranie telefonu komórkowego , kontynuuj z nami.

Kroki, aby umieścić tapetę na klawiaturze Androida lub iPhone'a

Czytaj więcej  Jak uzyskać lub obliczyć koszt lub cenę sprzedaży produktu w programie Excel?

Aby dostosować tapetę klawiatury dowolnego urządzenia mobilnego, konieczne jest użycie klawiatury, którą przedstawia nam Google. Ponieważ za pomocą tej klawiatury lub jak to jest znane Gboard, sprawimy, że możesz umieścić obraz na klawiaturze swojego smartfona.

Dlatego pierwszym oczywistym krokiem jest pobranie i zainstalowanie klawiatury Google na telefonie komórkowym i w tym celu musimy tylko udać się do wirtualnego sklepu. W przypadku korzystania z Androida otwórz Sklep Play, a jeśli masz iPhone'a, musisz przejść do App Store i pobrać to samo narzędzie.

Kiedy skończymy z poprzednim krokiem, możemy zastosować w praktyce tę prostą sztuczkę, której chciałbyś użyć. Aby rozpocząć, musisz wprowadzić klawiaturę, którą właśnie zainstalowałeś, aby mieć dostęp do jej konfigurowalnych opcji. Tutaj zobaczysz wszystkie informacje o tej aplikacji, ale w naszym przypadku musimy kliknąć ikonę koła zębatego.

Ta akcja przeniesie nas do okna konfiguracji, w którym możemy zobaczyć różne opcje, takie jak między innymi język, preferencje, motyw, słownik, wyszukiwanie. Ale opcją, którą naciśniemy, będzie „Temat” i zostaniemy przeniesieni do jego okna, w którym docenimy różne dostępne tematy, a także opcję wyszukiwania innych tematów.

Czytaj więcej  Co się stanie, jeśli zablokowany kontakt WhatsApp znajduje się w tej samej grupie co ja?

Wybór tapety klawiatury

W tej sekcji aplikacji będziemy mogli umieścić tło na ekranie klawiatury i aby to zrobić, musisz nacisnąć miejsce, w którym znajduje się ikona (+). Ta akcja przeniesie nas do galerii, w której posiadamy obrazy lub zdjęcia, jeśli nie mamy możemy pobrać obrazy HD w przeglądarce. Mając już wybrany obraz, musimy najpierw wyciąć obraz, a następnie kliknąć opcję „Dalej”.

Przeniesiemy się w czasie do innego okna, w którym można dostosować jasność zdjęcia oraz wygląd klawiatury z obrazem tła. Aby zakończyć ten proces, wystarczy kliknąć przycisk „Gotowe”. I od teraz za każdym razem, gdy użyjesz klawiatury do wysłania wiadomości tekstowej, wyświetli się ten ładny obrazek lub zdjęcie, które tak bardzo lubisz.

Są to opcje konfiguracji telefonu, z których użytkownicy lubią korzystać, ponieważ nadają mu osobowość i nadają mu osobisty charakter. Coś tak ważnego, szczególnie dla osób, które lubią być oryginalne.

A jeśli skończysz ten świetny artykuł, który pokazał inny konfigurowalny aspekt telefonu komórkowego, oczywiście za pomocą doskonałego narzędzia, takiego jak klawiatura Google. A najważniejsze jest to, że teraz wiesz, jak umieścić obraz tapety na klawiaturze telefonu komórkowego.

Czytaj więcej  Co się stanie, jeśli naładuję iPhone'a zwykłą lub nieoryginalną ładowarką?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji