Jak umieścić lub zintegrować przyciski mediów społecznościowych na moim blogu Bloggera

30 czerwca, 2021

Ponieważ znasz różnice między Bloggerem a Vloggerem , pokażemy Ci, jak umieścić lub zintegrować przyciski mediów społecznościowych na swoim blogu Blogger.

Chodzi o to, że uda Ci się nadać blogowi lepszy wygląd i lepszą funkcjonalność dzięki skrótom oferowanym przez przyciski mediów społecznościowych, a następnie w Odkryj jak to zrobić omówimy przyciski mediów społecznościowych na Twoim blogu i zalety które uzyskasz korzystając z nich.

Prowadzenie bloga to praca, która wymaga czasu i poświęcenia, ponieważ nie jest to tylko tworzenie strony internetowej, a teraz musisz mieć projekt, określony motyw i tworzyć wysokiej jakości treści, które ludzie lubią czytać, abyś mógł być odnoszący sukcesy.

Dlatego bardzo ważne jest, aby móc dodawać przyciski mediów społecznościowych do swojego bloga, aby wyglądał dobrze, a ludzie mogli Cię szybko znaleźć. Ale czym są przyciski mediów społecznościowych? Przyciski mediów społecznościowych na blogach można zdefiniować jako skrót do mediów społecznościowych.

Pomysł do wyjaśnienia byłby taki, gdy wstawiasz plik PDF do pobrania, z tą różnicą, że zamiast wstawiać plik PDF na blogu, to , co zamierzasz wstawić, to małe okno, w którym pojawia się sieć społecznościowa, którą chcesz udostępnić.

Czytaj więcej  Co to jest plik z rozszerzeniem .dll i jak go otworzyć, edytować lub uruchomić w systemie Windows?

W ten sposób osoby, które Cię czytają i chcą śledzić Cię w sieciach społecznościowych, będą mogły to zrobić bezpośrednio i znacznie szybciej, ponieważ będą mogły zobaczyć Twoje dane lub miniaturę Twojego profilu.

Jeśli wybrałeś już najlepszą nazwę dla swojej domeny internetowej , następnym krokiem powinno być dodanie przycisków mediów społecznościowych do swojego bloga, aby można było dokończyć konfigurowanie i dostosowywanie go we właściwy sposób.

Pierwszym krokiem, aby móc dodać przycisk z sieci społecznościowej do bloga, jest przejście do wyszukiwania swoich preferencji i napisanie „generator kodu przycisku na stronie internetowej” po wejściu na stronę, która generuje kod przycisku, który wygenerujesz kod lub kody sieci społecznościowej, którą chcesz uwzględnić, lub różne sieci społecznościowe, które chcesz uwzględnić.

Gdy masz kod, musisz go skopiować, aby przejść do wydania bloga, będąc w wydaniu bloga musisz poszukać części, w której jest napisane „dodaj gadżet”.

Po kliknięciu w miejscu, w którym jest napisane dodaj gadżet, otworzy się okno, które poprosi o nazwę gadżetu i tam wkleisz wygenerowany kod na przycisku sieci społecznościowej, aby podczas zapisywania konfiguracji można było wyświetlane na Twojej stronie głównej. Powtórz ten krok ze wszystkimi sieciami społecznościowymi, które chcesz dodać.

Czytaj więcej  Jak zgłosić lub zgłosić kanał lub konto YouTube krok po kroku

Korzystanie z przycisków mediów społecznościowych na Twoim blogu będzie generować bardzo istotną przewagę, a to znaczy, że oprócz nadania blogowi lepszego wyglądu, aby wyglądał znacznie bardziej profesjonalnie, będzie on w stanie bezpośrednio dotrzeć do odbiorców.

Oznacza to, że będziesz mógł zapewnić swoim obserwatorom możliwość łatwego znalezienia Cię w sieciach społecznościowych, w ten sposób będziesz mieć lojalnych odbiorców, którzy odwiedzają Cię na blogu i śledzą Cię w sieciach społecznościowych.

Daje Ci możliwość zwiększenia swojej społeczności, ale pamiętaj, że najbardziej wskazaną rzeczą jest, aby nie wypełniać bloga wieloma przyciskami, ponieważ sprawisz, że nie będą Cię śledzić w żadnej sieci społecznościowej.

Musisz dodać przyciski najczęściej używanych sieci społecznościowych lub, w przeciwnym razie, sieci społecznościowej, z której korzystasz najczęściej i z której czerpiesz najwięcej korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji