Jak umieścić lub wstawić banery reklamowe w moim WordPressie krok po kroku

7 lipca, 2021

Reklama na stronach internetowych jest kluczowa, podobnie jak dobry wybór adresu URL , właśnie z tego powodu warto przynajmniej skorzystać z różnych sposobów zarabiania na stronie internetowej.

Jednym z nich i głównym jest Google AdSense, który od ponad dekady udostępnia reklamy w sieci, abyśmy mogli generować dochód i dawać ruch i sprzedaż swoim nabywcom reklam lub reklamodawcom, czyli w tym wszyscy wygrywają.

Dlatego jeśli tu jesteś, to dlatego, że myślałeś o zarabianiu cyklicznej i pasywnej pensji ze swojej strony i masz rację wchodząc na tę ścieżkę, bo choć jest ona długa, skomplikowana i nie dla wszystkich; Jest dostępny dla większości osób, które są zainteresowane zarabianiem na życie, szukając pracy , bez względu na to, jaka jest Twoja ścieżka, musisz zainwestować czas lub pieniądze, a kiedy już tam będziesz, będziesz potrzebować ogłoszeń.

Indeks

  Po co umieszczać reklamy na swoim blogu lub w witrynie?

  Czytaj więcej  Jak odzyskać lub przywrócić usunięte kontakty z karty SIM lub karty Micro SIM

  Cała praca zasługuje na swoją nagrodę i jest ona zaliczana do najlepiej płatnych miejsc pracy. Korzystanie z reklam w Twojej witrynie pozwoli Ci generować większy dochód dzięki pracy, którą już wykonałeś, co jest bardzo dobre dla Google, a także dla reklamodawców, a także dla Ciebie oprócz SEO liczy się więcej rzeczy, jedną z nich jest zarabianie na swojej pracy.

  Pierwszą rzeczą, której bez wątpienia będziesz potrzebować, jest konto Google AdSense, zakładam, że już je masz, a jeśli nie, bardzo łatwo jest je utworzyć z oficjalnej strony Google AdSense , gdy już je masz, zaczniemy od instruktaż.

  • Otwórz panel AdSense i przejdź do sekcji „ Reklamy ” znajdującej się po lewej stronie ekranu u góry, tuż pod stroną główną i logo Google AdSense.
  • Po kliknięciu „Reklamy” powinieneś przejść do „Blokując reklamy”, tutaj wybierzesz typ reklamy, który Ci odpowiada, ale jeśli oglądasz ten samouczek, prawdopodobnie nie wiesz zbyt wiele o wyborze, którego użyć, więc użyj Reklama displayowa Ponieważ dopasowuje się i nie trzeba prawie niczego konfigurować, są również eleganckie, duże i ogólnie dobre.
  • Gdy klikniesz na reklamę, zobaczysz na górze „ Umieść nazwę ” , wybierz nazwę, to tylko pomoże Ci zidentyfikować, czym jest ta reklama, a następnie będziesz mógł zmierzyć jej dane, czy zadziałała, czy nie.
  • Kliknij „Utwórz”, a reklama pojawi się na środku ekranu z funkcjonalnością reklamy, oto kod HTML , którego użyjemy w tym samouczku, w drugiej części poniżej wyjaśniam, jak umieścić go w WordPress, ale teraz masz utworzoną reklamę, gratulacje!
  Czytaj więcej  Kto może zobaczyć lub uzyskać dostęp do moich plików na Dysku Google? Jak się dowiedzieć, kto je otworzył lub wyświetlił?

  Jak wstawić ogłoszenie do mojej witryny za pomocą WordPressa?

  Zamierzam wyjaśnić dwa sposoby włączenia reklamy do WordPressa, jednak jeśli dopiero zaczynasz, zdecydowanie sugeruję pierwszy, ponieważ przy drugim możesz mieć problemy, jeśli nie wiesz, w co grasz.

  Wstaw z wtyczką

  To najprostszy sposób na umieszczenie reklamy na WordPressie, wystarczy wykonać następujące czynności:

  • Przejdź do swojego WP-ADMIN i zaloguj się, gdy już jesteś tutaj, po lewej stronie poniżej znajdziesz sekcję "Wtyczki", wprowadź
  • Następnie kliknij „Dodaj nowy” i wyszukaj: „Wstawiacz reklam”
  • Po zainstalowaniu musisz go aktywować, a po aktywacji wystarczy wprowadzić go z "Wtyczki" i dostosować do swoich potrzeb.
  • Wewnątrz tej wtyczki możesz skopiować i wkleić kod , o którym rozmawialiśmy w poprzednim podtemacie, po umieszczeniu tej samej wtyczki powie Ci, gdzie się pojawi.

  Wstaw bezpośrednio do kodu

  Wspomnę tylko o tym, ponieważ nie polecam robienia tego w ten sposób, jeśli jesteś nowicjuszem, ale jeśli wpiszesz „Wygląd”, a następnie „ Edytor motywów ”, co poprzednia wtyczka pozwalała zrobić bez dotykania kodu , teraz możesz dodać go w wybranej części witryny, aby wyglądał tuż poniżej lub powyżej tego, co chcesz. (upewnij się, że masz swój kod AdSense opublikowany w sieci, w przeciwnym razie nie będzie on widoczny)

  Czytaj więcej  Jak łatwo usunąć, wyłączyć lub usunąć moje konto WhatsApp na zawsze?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji