Jak umieścić lub dodać obramowania lub kontury do tekstów lub obrazów w Photoshopie

30 czerwca, 2021

Photoshop to doskonałe oprogramowanie do pracy z edycją zdjęć, w którym możesz bez problemu przekonwertować zdjęcie na karykaturę , dodać obramowania lub kontury do tekstów i obrazów oraz wiele więcej za pomocą przydatnych narzędzi.

Następnie nauczymy Cię, jak korzystać z niewielkiej części Photoshopa, w tym celu wyjaśnimy, z czego składa się oprogramowanie i jak z niego korzystać , a następnie pokażemy, jak umieścić lub dodać obramowanie lub kontury do tekstów lub obrazów w Photoshop wraz z narzędziami do prawidłowego korzystania z programu Photoshop.

Definicja Photoshopa i jak to działa?

Obecnie istnieje wiele aplikacji do pracy z edycją zdjęć, jednak ta, z której korzystają profesjonaliści od edycji, to Photoshop, ponieważ jest to ta, która może zapewnić profesjonalne narzędzia i zagwarantuje dobry wynik w twojej pracy.

Photoshop to oprogramowanie, które należy zakupić, aby móc w pełni korzystać. Oprogramowanie umożliwia edycję zdjęć i tworzenie bardzo wysokiej jakości prac retuszu i edycji zdjęć . Należy wspomnieć, że Photoshop to oprogramowanie należące do Adobe.

Czytaj więcej  Jak naprawić problemy z połączeniem internetowym w systemie Windows 10?

Jeśli chcesz z niego korzystać, a w tej chwili nie masz pieniędzy, aby kupić jego pobranie, skorzystasz z możliwości pobrania bezpłatnej wersji oferowanej przez Adobe, dzięki czemu możesz dowiedzieć się o produkcie i wiedzieć, jak go korzystać z jego narzędzi.

Chociaż ma wiele narzędzi, po pobraniu zdasz sobie sprawę, że jego funkcja jest prosta, wystarczy uruchomić oprogramowanie, aby znaleźć wszystkie narzędzia oferowane przez Photoshop i zobaczyć, jakie funkcje będą dostępne, abyś potrafi z nich profesjonalnie korzystać oraz dokonywać edycji i retuszu zdjęć.

Kroki umieszczania lub dodawania obramowań lub konturów do tekstów lub obrazów w programie Photoshop

Photoshop zapewnia możliwość przekształcenia tekstu w wektor , ale ważne jest, aby wiedzieć, że jeśli chcesz przekazać tekst do wektora, ale do tego tekstu chcesz dodać obramowanie lub kontur, musisz najpierw wykonać krok graniczny przed transformacją do wektora .

Kroki umożliwiające dodanie obramowania lub konturu do tekstu są następujące: najpierw musisz otworzyć szablon, który jest bez niczego, a następnie móc wybrać warstwę tekstową w dokumencie, gdy warstwa zostanie dodana i tekst jest napisany , należy poszukać opcji scalania warstwy tekstu.

Czytaj więcej  Jak pobrać i zainstalować Google Chrome bez Sklepu Play na moim Androidzie - krok po kroku

Po pojawieniu się okna, w tym oknie należy wybrać opcję obrysu, po wybraniu opcji obrysu tekst można dodać wypełnienie, gradienty, style, obramowania lub kontury, wszystko z ustawieniami, które pojawią się w nowym oknie.

W tym samym oknie będziesz mógł dodać fazę i ulgę, możesz nawet dodać teksturę do tekstu, będąc w tym oknie możesz bawić się wyobraźnią, aby móc robić to, co chcesz tekst, gdy tekst ma żądaną ramkę i zarys, wszystko, co musisz zrobić, to zaakceptować i zapisać ustawienia tekstu.

Narzędzia do prawidłowego korzystania z programu Photoshop

Jak już wiemy, Photoshop to oprogramowanie do edycji obrazów, w którym będziesz mógł wykonać profesjonalną pracę, co oznacza, że ​​istnieje wiele narzędzi, które uzyskasz, jeśli poprawnie użyjesz Photoshopa.

Najważniejszą rzeczą w prawidłowym korzystaniu z Photoshopa jest uzyskanie profesjonalnych wyników w pracy fotograficznej i montażowej. Wiedząc, jak korzystać ze wszystkich jego narzędzi, będziesz mógł obracać obrazy, dodawać teksty, zmieniać kolory, wypełniać przestrzenie i wiele więcej.

Chodzi o to, aby wiedzieć, jak korzystać z oprogramowania i ćwiczyć, aby jak najlepiej wykorzystać wszystkie narzędzia oferowane przez Photoshop. Chodzi o to, aby ćwiczyć i poznawać wszystkie rzeczy, które można w nim zrobić, jeśli jest używane właściwie i poprawnie.

Czytaj więcej  Jak umieszczać lub wstawiać emotikony i emotikony na Twitterze

Przestudiuj każdą funkcję, którą musi wiedzieć, w jaki sposób może być używana i kiedy powinna być używana, reszta to nic innego, jak puścić wodze fantazji, aby uzyskać wysokiej jakości zdjęcia i obrazy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji