Jak umieścić lub dodać muzykę i teksty do moich relacji na Instagramie — samouczek krok po kroku

21 czerwca, 2021

Instagram pozycjonuje się jako jedna z najczęściej używanych sieci społecznościowych w ostatniej dekadzie, po umożliwieniu dostępu użytkownikom Androida i innych systemów operacyjnych. W szczególności ze względu na to, że jest czysto wizualną siecią społecznościową i biorąc pod uwagę, że obraz mówi więcej niż tysiąc słów, Instagram jest idealnym narzędziem dla wszystkich rodzajów marketingu cyfrowego i społecznościowego.

Instagram wyróżnia się przede wszystkim sekcją opowiadania, w której możesz tworzyć wszelkiego rodzaju interaktywne i tymczasowe posty przez okres 24 godzin . Aby w pełni wykorzystać tę funkcję, zalecamy odwiedzenie naszego przewodnika, aby więcej osób zobaczyło Twoje Instagram Stories , abyś mógł cieszyć się wszystkimi możliwościami, jakie oferuje Instagram.

Podobnie, dostępne narzędzia uzupełniające, które sprawiają, że Twoje historie są bardziej interaktywne, są całkowicie proste w użyciu, bez konieczności posiadania dużej wiedzy. W szczególności możesz przesyłać i publikować GIF-y na Instagram Stories z mojego komputera, Androida lub iPhone'a lub odliczać, aby łatwo tworzyć kreatywne treści w zaciszu swojego domu.

Mając to na uwadze, nigdy nie zaszkodzi zapoznać się z wszystkimi dostępnymi narzędziami przed ich użyciem, aby udoskonalić korzystanie z nich i wykorzystać potencjał platformy Instagram. Dlatego dzisiaj pokażemy Ci, jak umieścić lub dodać muzykę i teksty piosenek do Instagram Stories w samouczku krok po kroku.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak tworzyć filmy w TikTok ze zdjęciami, tekstem i muzyką z mobilnej galerii?

  Dodaj muzykę i teksty do relacji na Instagramie

  Dzięki tej funkcji dla historii na Instagramie możesz zobaczyć teksty dowolnej piosenki, którą dodasz do swojej historii, i nie tylko domyślnie, ale możesz wybrać dokładny moment utworu, w którym pojawiają się teksty. A dzięki temu, że ta opcja jest zintegrowana z naklejką muzyczną, możesz dodawać teksty zarówno do zdjęć, jak i filmów.

  Aby zaimplementować tę funkcję, wystarczy nacisnąć ikonę obok serca w prawym górnym rogu ekranu głównego kanału na swoim koncie, aby utworzyć nową historię. W następnej sekcji musisz utworzyć historię za pomocą funkcji Normal znajdującej się w dolnym menu, ponieważ opcja ta nie jest jeszcze zintegrowana z innymi trybami.

  Po przygotowaniu historii, zdjęcia lub wideo, musisz zaznaczyć opcję naklejek w menu, aby wstawić treść na górnym ekranie. Jeśli nie wiesz, jaka jest opcja naklejek, jest to kwadratowa ikona z uśmiechniętą buźką i prawym dolnym rogiem uniesionym do wewnątrz.

  W menu naklejek wybierz opcję Muzyka, aby wstawić utwór do historii. Możesz wstawić utwór z najpopularniejszych dostępnych lub wyszukać go za pomocą wyszukiwarki, obok każdego utworu dostępny jest przycisk odtwarzania, aby posłuchać utworu przed wstawieniem go do historii.

  Czytaj więcej  Co to jest OpenPGP i jak to działa? Cechy, zalety i wady korzystania z niego

  Po przygotowaniu wybranej piosenki będziesz mieć dostępne trzy paski, w których możesz najpierw wybrać rodzaj litery, okładkę albumu lub po prostu piosenkę bez żadnego rodzaju litery. Następnie masz pasek do wyboru czasu trwania części piosenki, którą umieścisz w historii, w przypadku, gdy jest to wideo, zostanie on dostosowany do czasu tego samego.

  Wreszcie masz pasek, w którym możesz wybrać moment utworu, który chcesz odtworzyć na ekranie , podczas gdy wybierzesz tę opcję, na ekranie pojawią się słowa wybranego momentu.

  Dodaj teksty swojej muzyki do Instagrama

  Jeśli jesteś artystą muzycznym i jesteś zainteresowany przesyłaniem swoich piosenek i ich tekstów na platformę, aby zarabiać pieniądze na Instagramie za pomocą konta bez bycia wpływowym , możesz to zrobić za pośrednictwem zewnętrznych usług MusixMatch, aby przesłać swoje teksty do obu Instagram jak Shazam i Apple Music automatycznie.

  A gdy platforma MusixMatch zatwierdzi i doda teksty Twoich piosenek na Instagram, możesz je łatwo znaleźć, aby dodać je do historii, korzystając z metody wyjaśnionej wcześniej po wyszukaniu utworu w wyszukiwarce.

  Czytaj więcej  Rozwiązanie: „Błąd 11 i 12 Pokémon GO Joystick fałszywego GPS” — jak to łatwo naprawić

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji