Jak umieścić lub aktywować tryb ciemny na Twitterze lub „Dark Night”

18 stycznia, 2022

Od początku istnienia Internetu, jaki znamy dzisiaj, istniała potrzeba komunikowania się ze światem w interesujących nas tematach za pośrednictwem wszelkiego rodzaju mediów, czy to za pośrednictwem czatów, forów, sekcji komentarzy. Wraz z ciągłym postępem technologicznym, jaki przyniosła era cyfrowa, pojawiły się sieci społecznościowe, narzędzie, które łączy wszystkie te funkcje w jednym.

Najpierw z MySpace, a potem z Facebookiem ewolucja sieci społecznościowych stała się narzędziem codziennego użytku do nawiązywania kontaktu z różnymi ludźmi, znanymi i nieznanymi. Potem przyszła potrzeba natychmiastowego otrzymywania informacji o wszystkich wydarzeniach na świecie, a potrzeba jest matką innowacji, a wraz z nią pojawił się Twitter.

Jak ustawić lub aktywować tryb ciemny na Twitterze lub „Ciemnej nocy”

Obecnie Twitter to wieloplatformowa sieć społecznościowa, która stale ewoluuje pod względem interfejsu i funkcji , w których możesz łatwo zmienić nazwę użytkownika i profil bez żadnego problemu, aby nadać swojemu kontu nowy kierunek. Ponieważ może to działać jako narzędzie marketingu społecznościowego w dziedzinie cyfrowej.

Ciągle aktualizując elementy swojego interfejsu, aby zapewnić użytkownikom lepsze wrażenia w sieci społecznościowej, Twitter zwiększył limit znaków na tweet , dodał opcję historii takich jak Instagram i Facebook, ankiety oraz funkcję łączenia tweetów w formie wątku , aby udostępnić obszerne informacje.

Czytaj więcej  Jak wyszukiwać, instalować i pobierać bezpłatne rozszerzenia Google Chrome Bardzo proste!

Pomimo pewnych niedogodności z sieciami użytkowników, które angażują się w cyberprzemoc i rozpowszechnianie fałszywych informacji, Twitter stopniowo poprawiał swoje przepisy , aby radzić sobie z takimi przypadkami, aby zachować zaufanie między firmą a jej klientami.

Niewiarygodne jest rozważenie wszystkich funkcji, które oferuje ta niesamowita sieć komunikacji społecznościowej bez żadnych kosztów. Żeby nie rozwijać ich, już dziś jak wstawić lub aktywować tryb ciemny na Twitterze czy 'ciemną noc'.

  Aktywuj tryb ciemny na PC

  Główną platformą, na której użytkownicy korzystają dziś z tej sieci społecznościowej, jest komputer. Pomimo tego, że jest to większe urządzenie niż inne, coraz więcej osób jest przemieszczanych do pracy z domu, co daje większe wykorzystanie komputera do dowolnego zadania.

  Aby aktywować tryb ciemny na komputerze, po prostu przejdź do Więcej opcji > Ustawienia i prywatność > Dostępność, ekran i języki > sekcja Obraz tła , dzięki czemu możesz wybrać między domyślnym białym kolorem, jasną nocą i ciemną nocą, w zależności od Twojego gustu i który z nich stanie się lżejszy dla Twojego zasięgu widzenia.

  Czytaj więcej  Rozwiązanie: Błąd aktywacji produktów pakietu Office w systemie Windows 10 — pełny samouczek

  Aktywuj tryb ciemny na smartfonie

  Dla użytkowników Androida lub iPhone'a, które są drugą główną platformą do korzystania z Twittera, która w ramach tej platformy oferuje oszczędność energii poprzez wydawanie mniejszej jasności niż w trybie domyślnym.

  Aby aktywować tryb ciemny, metoda jest podobna do tej z komputera, musisz otworzyć i przesunąć palec od lewej do środka, aby otworzyć rozwijane menu opcji. W menu wybierz Ustawienia i prywatność > Ekran i dźwięk > Tryb ciemny , w ramach tej opcji, podobnie jak na komputerze, możesz aktywować jasną noc i ciemną noc.

  Ważne jest, aby pamiętać, że możesz również aktywować automatyczny tryb ciemny, który aktywuje się tylko w nocy.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji