Jak umieścić lub aktywować dymki czatu w stylu WhatsApp Messenger na Androidzie lub iPhonie?

2 października, 2022

Użytkownicy zawsze będą szukać nowych rzeczy. Wprowadzaj innowacje pod każdym względem i przez cały czas, a rozmowy WhatsApp nie powinny być wyjątkiem. Jedną z obaw większości ludzi jest umiejętność umieszczania lub aktywowania dymków czatu w WhatsApp w stylu Messengera na Androida lub iPhone'a. A dzięki niemu nadaj osobisty charakter swojemu urządzeniu mobilnemu.

Udostępnianie i wysyłanie mojej lokalizacji przez Facebook Messenger w czasie rzeczywistym oraz bańki, które widzimy w rozmowach, były boomem. Wielu użytkowników WhatsApp chce, aby ich czaty były podobne w ten czy inny sposób. Na szczęście wielu może liczyć na istnienie aplikacji , które spełniają tę funkcję i działają zbyt dobrze.

Jak umieścić lub aktywować dymki czatu w stylu WhatsApp Messenger na Androidzie lub iPhonie?

Pobieranie i instalowanie WhatsApp na dowolnym telefonie komórkowym lub komputerze z systemem Android i iOS pozwala cieszyć się wszystkimi ulepszeniami i innowacjami, jakie może zaoferować, takimi jak wysyłanie muzyki w formacie MP3 z iPhone'a, iPada i iPoda . I z pewnością muszą zostać dobrze przyjęte przez miliony użytkowników korzystających z ich usług.

Wspaniałą rzeczą dla wielu osób w przypadku dymków czatu Messenger jest to, że mogą prowadzić aktywną rozmowę i jednocześnie wykonywać inne funkcje na swoim urządzeniu mobilnym. A dzisiaj z powodu osobistej rutyny konieczne stało się umieć wykonywać różne czynności.

Czytaj więcej  Jak nagrać i odsłuchać notatkę głosową na WhatsApp przed jej wysłaniem?

  Indeks

   Aktywuj dymki czatu w WhatsApp w stylu Messengera na Androida lub iPhone'a za pomocą WhatsBubble

   Jeśli to możliwe, aktywuj dymki czatu w naszym WhatsApp w stylu Messengera na naszym Androidzie lub iPhonie. Nie musisz mieć otwartego WhatsApp, aby czytać lub odpowiadać na czaty. Nie stają się przeszkodą. Są bardzo praktyczne i nadają ekranowi osobisty charakter.

   bańka czatu WhatsApp

   Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wprowadzić urządzenie i wyszukać, pobrać aplikację o nazwie WhatsBubble ze swojego Sklepu Play .

   Nie powinieneś martwić się o żadne dodatkowe opłaty, ponieważ jest to bezpłatne. Po zakończeniu instalacji wystarczy zaakceptować regulamin.

   Będzie mógł swobodnie wyświetlać się na ekranie i mieć bezpośredni dostęp do powiadomień; ale nie wszystko tam jest, wejdź do nowej aplikacji WhatsBubble, a w jej menu będziesz mieć swobodę nadania osobistego charakteru swoim bąbelkom na czacie WhatsApp. Ten dotyk może obracać się pod względem rozmiaru, przezroczystości, ramek, a nawet w pozycji, w której chcesz, aby pojawił się na ekranie.

   Istnieją inne opcje aplikacji, aby cieszyć się tym niezwykłym narzędziem, na przykład aplikacja Notify. Musisz go wyszukać, pobrać i zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym, musisz go znaleźć w swoim sklepie Apps, jest to bardzo bezpieczna aplikacja i działa bardzo skutecznie.

   Czytaj więcej  Z iloma urządzeniami mogę jednocześnie udostępniać swoje konto i łączyć Amazon Prime Video?

   Aktywuj dymki czatu w WhatsApp w stylu Messengera za pomocą Notify i FlyChat

   Aktywowanie dymków czatu w WhatsApp w najlepszym stylu Messenger jest łatwe , zarówno na Androidzie, jak i na iPhonie, aplikacje są do Twojej dyspozycji. Jeśli wybierzesz opcję Powiadom, pamiętaj, aby mieć ją wcześniej zainstalowaną na urządzeniu mobilnym. To pierwsza rzecz, którą powinieneś sprawdzić.

   Po zakończeniu instalacji musisz przyznać mu odpowiednie uprawnienia , aby mieć dostęp do wszystkich powiadomień. Po tym będziesz mieć czaty WhatsApp w stylu Messenger. Będziesz mógł zobaczyć dymek ze zdjęciem profilowym kontaktu, z którym prowadzisz rozmowę na czacie.

   bańka WhatsApp z powiadomieniem

   Możesz również skorzystać z innej aplikacji o nazwie FlyChat. Masz więc opcje, aby wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada i nadaje szczególny akcent Twoim czatom WhatsApp; Gdy wiadomość z jakiejkolwiek rozmowy nadejdzie przez WhatsApp, odbita bańka powinna pojawić się na ekranie Twojego urządzenia mobilnego.

   Dymek, który pojawi się na ekranie Twojego urządzenia mobilnego, pokaże Ci przez ułamek sekundy mały podgląd otrzymanej wiadomości . Jest to doskonała opcja, ponieważ określasz, z jaką pilnością musisz odpowiedzieć na otrzymaną wiadomość lub czy możesz poczekać z odpowiedzią później. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to cieszyć się nową rolą.

   Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, jaki rodzaj kart Micro SD i ile pamięci obsługuje mój telefon komórkowy?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji