Jak umieścić Google jako stronę główną na moim telefonie komórkowym lub komputerze w dowolnej przeglądarce?

28 lipca, 2021

Google to słynna firma, która działa jako „wyszukiwarka” lub wyszukiwarka na poziomie globalnym i jest najlepszym istniejącym obecnie narzędziem do poruszania się po Internecie, z jego przeglądarki z wieloma funkcjami, które pozwalają na zapisywanie danych za jej pomocą , aby praktycznie każda usługa.

To sprawia, że ​​firma jest wysoce konkurencyjna na całym świecie i ma kompetencje takie jak Apple, które coraz częściej kopiuje opinie, produkty, a nawet usługi, wyraźnym przykładem są Mapy Google i Mapy Apple, ponieważ tych usług jest dużo i stają się niekończącą się wojną Google vs Apple .

Z tego powodu to normalne, że jeśli jesteś tutaj, jesteś lojalnym użytkownikiem Google i chcesz umieścić swoją wyszukiwarkę na swojej stronie głównej, więc nauczę Cię umieszczać Google jako stronę główną na Twoim telefonie komórkowym lub komputerze na kilka sposobów.

Indeks ()

  1. Jak ustawić Google jako wyszukiwarkę z aplikacją na telefonie komórkowym
    1. Zainstaluj Google Chrome
  2. Skonfiguruj Google w swojej przeglądarce
    1. I Google Chrome
    2. Krawędź
    3. I Safari

Jak ustawić Google jako wyszukiwarkę z aplikacją na telefonie komórkowym

Google to wyszukiwarka, którą można znaleźć jako taką na swojej stronie internetowej Google.com, dzięki czemu można uzyskać do niej dostęp, wpisując bezpośrednio adres URL w używanej przeglądarce , ale jeśli chcesz, aby ta strona zawsze pojawiała się ponownie, ja pokaże Ci, jak to zrobić na 2 proste sposoby.

Zainstaluj Google Chrome

Pierwsza jest najłatwiejsza, Google ma program typu "przeglądarka", który pomaga łatwiej znaleźć to, czego szukasz w Internecie, używając Google jako głównej wyszukiwarki, każde wyszukiwanie, które wykonasz za pomocą tego programu, będzie odbywać się nie tylko przez Google Chrome jako aplikacja zainstalowana na Twoim telefonie, jeśli nie będzie to również przez wyszukiwarkę Google.

Ta opcja jest dostępna niezależnie od posiadanego telefonu komórkowego, możesz ją pobrać ze sklepu z aplikacjami swojego telefonu komórkowego, wyszukując ją w sklepie App Store dla iPhone'a lub w App Store .

Ta opcja nie zadziała, jeśli na przykład masz Google Chrome i nadal nie masz Google jako wyszukiwarki, ale może to wynikać z tego, że masz na swoim urządzeniu złośliwe oprogramowanie i jeśli ciągle otrzymujesz reklamy i używasz przeglądarki, która nie miałeś pojęcia o. zapasach, na pewno dlatego, że aktywowałeś nieznane źródła i pobrałeś program dołączony do oprogramowania reklamowego.

Czytaj więcej  Jak tworzyć gry wideo na Androida za pomocą Giphy Arcade bez znajomości programowania w prosty sposób?

To normalne, że ich nie znasz, są to wirusy komputerowe i są zaprogramowane, aby wykraść Twoje dane lub po prostu sprzedać Ci reklamy siłą, możesz się ich pozbyć, wiedząc, czy Twoje urządzenie jest zainfekowane, czy nie.

Lub bezpośrednio wykonując określoną czynność w celu ochrony telefonu komórkowego przed wirusami i hakerami , po wykonaniu tej czynności zainstalujesz program antywirusowy lub sformatujesz telefon komórkowy, musisz ponownie zainstalować Google Chrome , to natychmiast rozwiąże problem, ale jeśli nie wyczyścisz swojego urządzenie to bardzo problem może się utrzymywać, nawet jeśli wykonasz poniższą opcję

Skonfiguruj Google w swojej przeglądarce

Konfiguracja go w przeglądarce internetowej z komputera, a nawet na urządzeniu jest taka sama, ponieważ w tym przypadku nie przewiduje się, że używasz Chrome z telefonu komórkowego lub że robisz to z komputera.

I Google Chrome

W przeglądarce poszukaj panelu opcji, tam musisz poszukać opcji "Ustawienia", w prawie wszystkich przeglądarkach tutaj znajdziesz okno o nazwie "Wygląd", naciśnij je, a następnie przejdź do sekcji "Strona główna"

Tutaj musisz wprowadzić adres internetowy Google, ale najpierw musisz nacisnąć opcję „Wprowadź niestandardowy adres internetowy” i tutaj skopiuj i wklej następujący adres: https://www.google.com

Czytaj więcej  Jak łatwo przekonwertować plik CDA na MP3 za pomocą programu Windows Media Player

Gdy to zrobisz, zapisz zmiany i uruchom ponownie przeglądarkę , to znaczy zamknij i otwórz ją, a pojawi się to z głównej wyszukiwarki, jednak jak wspomniałem wcześniej, jeśli masz wirusa, który to powoduje, będziesz miał to samo znowu pomyłka prędzej czy później

Krawędź

W 3 poziomych punktach u góry ekranu po prawej stronie poszukaj sekcji konfiguracji, a następnie wpisz „Na początku”, a następnie kliknij „Dodaj nową stronę” , wpisz adres google i zapisz go.

I Safari

Wejdź do przeglądarki w prawym górnym rogu > następnie do "Preferencje"> "Ogólne" wyszukaj "Strona główna" i wprowadź adres Google.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji