Jak ukryć zdjęcia lub obrazy z galerii i aparatu na moim telefonie Samsung?

21 czerwca, 2021

Bardzo często zdarza się, że każda osoba ma w naszej galerii dużą lub niewielką ilość prywatnych treści , czy to rodzinnych, czy osobistych, więc jeśli ktoś poprosi nas o pożyczenie naszego urządzenia mobilnego, przejdziemy przez chwilę napięcia, gdy będzie trzymał nasz telefon komórkowy.

Ważne jest, aby wiedzieć, że istnieje kilka sposobów na ukrycie naszych treści w galerii lub po prostu całkowite ukrycie galerii i znacznie łatwiej jest to zrobić w modelu Samsung, ponieważ tego typu urządzenia wykazały swoją zdolność dostosowania się do każdego typu użytkownika .

Z urządzeniem tego modelu masz swobodę łatwej aktualizacji systemu , a także rozwiązywania nieskończonych problemów, takich jak rozmazany aparat Samsunga , ponieważ właśnie ta marka rezygnuje z jakiejkolwiek wolności .

Dla użytkowników z większą wiedzą bardzo łatwo jest rozwiązać typowe problemy z serii „A” w Samsungu, to znaczy problem, który powoduje, że nasz Samsung Galaxy staje się bardzo gorący , ale nie martw się, jak wspomnieliśmy, ty mieć swobodę wykonywania wszelkiego rodzaju rozwiązań.

Podobnie jak w przypadku ukrywania zdjęć lub obrazów z galerii i aparatu na telefonach komórkowych tych modeli, tutaj, aby dowiedzieć się, jak to zrobić, pokażemy Ci łatwe i najprostsze sposoby nauczenia się tych sztuczek.

Czytaj więcej  Jak łatwo zrobić wykres kołowy w Excelu z procentami?

Ta sztuczka jest trochę praktyczna, ponieważ w tym celu musisz skompresować pliki multimedialne w galerii , dzięki temu będziesz mieć do swojej dyspozycji wszystko, co zapiszesz w skompresowanym pliku, nie będąc obserwowanym w galerii.

Jak to jest możliwe? Chociaż jest to wspomniane bez aplikacji, potrzebujesz jednego, ale na urządzeniach z Androidem masz już kompresor plików, w przeciwnym razie wystarczy przejść do najnowszej wersji Sklepu Play i pobrać jeden, który zalecamy "RAR".

Po pobraniu otwórz aplikację i wyszuka żądane pliki multimedialne, mogą to być zdjęcia, obrazy lub filmy, przeglądaj foldery osobiste, aby je wybrać, a następnie pozostaw je wciśnięte, a aplikacja wyświetli okno z opcją „ Dodaj do Plik ”.

Następnie będziesz mógł dostosować skompresowany plik multimedialny , nadając mu nazwę według własnych upodobań, naciśnij akceptuj i to wszystko, zdjęcia z aparatu lub obrazy z galerii będą ukryte, jeśli pozostaniesz w galerii, nadal możesz usunąć je wszystkie bez problemów.

Ponieważ możesz wyodrębnić je ponownie ze skompresowanego pliku za pomocą RAR tyle razy, ile chcesz do przeglądania, a także możesz szybciej zapisywać pliki w chmurze, ponieważ podczas kompresji zmniejszają wagę.

Czytaj więcej  Jak długo działa bateria 4000 mAh mojego telefonu komórkowego lub telefonu komórkowego z systemem Android?

Istnieje wiele różnych aplikacji, które są odpowiedzialne za ukrywanie zawartości naszej galerii w taki czy inny sposób, wybraliśmy dla Ciebie najlepszy moment na podstawie opinii użytkowników, wysokości wyceny, głosów powszechnych i liczby pliki do pobrania .

Galeria- Ukryj zdjęcia i filmy, XGallery: Jest to bardzo prosta aplikacja odpowiedzialna za edycję, zarządzanie i ukrywanie zdjęć i filmów, jej najważniejszą funkcją, z której skorzystamy, jest możliwość tworzenia folderów, czyli w obrębie galerii możesz tworzyć foldery i całkowicie je dostosowywać.

Aby ukryć nasze treści, wystarczy przenieść pliki do utworzonego folderu, a następnie przystąpić do nadawania mu hasła.Jest to najbezpieczniejszy sposób na zachowanie całkowitej prywatności plików multimedialnych.

Kalkulator - Photo Vault ukrywa zdjęcia i filmy: Wspaniałe aplikacje, za pomocą których możesz blokować foldery aplikacji i podfoldery, tak samo możesz utworzyć folder z plikami multimedialnymi i umieścić na nim hasło.

Następnie wchodzisz do tego folderu i tworzysz inny folder, do którego możesz również przypisać inne hasło, a także kolejnym wspaniałym atrybutem tej aplikacji jest to, że możesz ukryć ikonę, aby uniemożliwić komuś znalezienie chronionych folderów.

Czytaj więcej  Dlaczego nie mogę odinstalować aplikacji na Androidzie? - Rozwiązanie

Ponadto, jeśli Twoje urządzenie ma użytkownika root, możesz ukryć wstępnie zainstalowane aplikacje w telefonie Samsung.Na przykład domyślna galeria, całkowicie skuteczna i potężna, ta aplikacja została oceniona z najlepszymi komentarzami i oceną 4,8 gwiazdki to wszystko, czym jesteś szukasz w jednej aplikacji. Sukcesy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji