Jak ukryć swój numer telefonu, aby zadzwonić jako numer prywatny?

15 lipca, 2021

Wszyscy chcieliśmy zadzwonić z prywatnego numeru, gdy potrzebujemy skontaktować się z kimś, komu nie chcesz zostawić po sobie śladu, jest to więcej niż możliwe.

Prywatność i bezpieczeństwo osobiste lub rodzinne to jeden z głównych powodów, dla których powinieneś ukrywać swój numer w rozmowach, a nie tylko to, wiele osób zapisuje Twój numer telefonu tylko po to, aby móc zadzwonić później w przyszłości w razie potrzeby , jest to frustrujące, a numer powinien być całkowicie prywatny, na to istnieją rozwiązania.

To, czego nauczysz się dzisiaj, to nie pozostawianie w sieci żadnego śladu swojego połączenia poprzez bardzo złożone cyberzabezpieczenia , tylko to, że gdy zadzwonisz, drugi numer pojawia się jako Prywatny lub Nieznany i nie ma możliwości ujawnienia swojego numeru.

Indeks ()

  1. Jak skomplikowane jest to zrobić i jakie urządzenia to potrafią?
  2. Jak ukryć swój numer w rozmowie z Androida?
  3. Szybko ukryj swój numer przed iOS

Jak skomplikowane jest to zrobić i jakie urządzenia to potrafią?

Zrobienie tego wcale nie jest skomplikowane i nie wymaga bardzo skomplikowanej wcześniejszej i fachowej wiedzy, wręcz przeciwnie każdy jest w stanie to zrobić i również z dowolnego urządzenia, tak samo jest z każdym urządzeniem , ponieważ z fabryki od kilku lat firmy telefoniczne produkują jest to możliwe dla osób, które kupują swoje chipy lub w tym przypadku dla firm tworzących telefony komórkowe.

Jak ukryć swój numer w rozmowie z Androida?

W przypadku urządzeń z systemem Android są dwie rzeczy, które możesz zrobić, aby ukryć swój numer , mogą się one różnić w zależności od posiadanego urządzenia i jedna jest łatwiejsza niż druga, ale nie martw się, obie są wykonalne i szybkie, tutaj wyjaśniam krok każdy krok po kroku.

  • Uzyskaj dostęp do aplikacji, z której wykonujesz połączenia, może nazywać się „telefon” lub „połączenia”
  • Poszukaj sekcji konfiguracji, w większości Androidów znajduje się ona w prawym górnym rogu.
  • Naciśnij go i przejdź do „Ustawienia”, a następnie zajrzyj do sekcji „Dodatkowe ustawienia” i wprowadź
  • Tutaj znajdziesz opcję "Ukryj numer", aktywuj ją i to wszystko.
Czytaj więcej  Jak dodawać lub dodawać znajomych na Badoo krok po kroku

Jeśli nie możesz znaleźć tej opcji, nie martw się, niektóre modele Androida jej nie mają, powinieneś użyć innej opcji, która jest taka sama jak w iOS .

Szybko ukryj swój numer przed iOS

W przeciwieństwie do Androida, urządzenia z systemem iOS nie mają tej funkcji (wraz z urządzeniami z Androidem, które nie działały z poprzednią opcją), więc ta opcja będzie działać z łatwością dla obu z nich , wszystko, co musisz zrobić, to:

  • Będziesz musiał zadzwonić pod numer, którego nie zarejestrowałeś, jeśli masz go już zarejestrowany przed wyjazdem i skopiuj numer swojego kontaktu.
  • Teraz przejdź do wybierania numeru telefonu i wpisz następujący kod: # 31 # i zaraz potem wklej numer, na który chcesz zadzwonić (działa to również, jeśli go pamiętasz, na wypadek, gdyby Twoje urządzenie nie pozwalało na wklejenie w tej sekcji).

Dzięki tej opcji inny użytkownik nie tylko nie będzie miał najmniejszego pojęcia, kto do niego dzwonił, ale także nie będzie Ciebie na jego liście połączeń i gdy będzie chciał do Ciebie oddzwonić, nie będzie mógł zrobić tego, co tak, to właśnie nazywam byciem niewidzialnym.

Czytaj więcej  Jak aktywować lub dezaktywować powiadomienia na ekranie blokady mojego telefonu komórkowego z Androidem?

Jeśli żadna z dwóch opcji nie zadziałała dla Ciebie i jesteś urządzeniem z Androidem, istnieje trzecia opcja , polecam Ci ze Sklepu Play, jest całkowicie darmowa i na więcej niż 4 różne sposoby ukrywa Twój numer, a także drugi opcje.

Teraz nie będą już mogli oddzwonić do Ciebie z miejsca, o którym chciałeś tylko uzyskać informacje, a nawet możesz zadzwonić do swojego byłego, który tak często widziałeś w trendzie TikTok ze swojego konta z włączonym trybem ciemnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji