Jak ukryć otrzymane wiadomości WhatsApp na ekranie głównym — unikaj podglądu

28 grudnia, 2021

Właściwe korzystanie z naszych aplikacji, które zainstalowaliśmy na telefonie, jest bardzo potrzebne, a tym bardziej, gdy mamy aktywowaną opcję, a wtedy nie wiemy, jak je wyłączyć.

Jak ukryć otrzymane wiadomości WhatsApp na ekranie głównym — unikaj podglądu

I pomimo tego, że WhatsApp jest platformą do przesyłania wiadomości używaną przez nas codziennie, nie wiemy, jak robić rzeczy tak proste, jak odzyskiwanie usuniętych zdjęć, filmów i plików audio . Ale teraz nauczymy Cię, jak ukrywać wiadomości otrzymane z WhatsApp na głównym ekranie.

Chociaż podglądy to funkcja, którą oferuje WhatsApp, dzięki czemu nie tracisz czasu na odpowiadanie. Wystarczy je dotknąć, aby szybko je zobaczyć i odpowiedzieć, ale może to być problem dla użytkownika. I jest to, że każdy może uzyskać dostęp do tej wiadomości , naciskając ją, jeśli w tym momencie telefon komórkowy nie jest zablokowany.

Ponieważ wielu użytkowników platformy do przesyłania wiadomości używa blokady linii papilarnych, aby zapobiec niepożądanemu dostępowi do WhatsApp. Dlatego preferowane jest ukrywanie wiadomości otrzymanych z WhatsApp na głównym ekranie. Aby móc to zrobić, wystarczy wykonać proste czynności, których nauczymy Cię poniżej.

Czytaj więcej  Jak utworzyć konto Google Adwords za darmo, aby się reklamować?

  Kroki, aby ukryć podgląd na ekranie głównym

  Istnieje kilka sposobów na zatrzymanie wyświetlania podglądu wiadomości WhatsApp na ekranie głównym . Ale możliwe jest również ukrywanie wiadomości od określonych kontaktów. Zobaczmy więc, jak można to zrobić z opcji WhatsApp .

  Aby zacząć, oczywiście musimy wejść do WhatsApp raz w środku, wyszukać i wybrać kontakt, teraz przejdź do ikony z trzema punktami i kliknij ją. Ta akcja wyświetli menu opcji i w naszym przypadku musisz kliknąć „Spersonalizowane powiadomienia”. Aby zakończyć, musisz odznaczyć pole wyboru opcji „Powiadomienia o wysokim priorytecie”.

  W niektórych modelach telefonów z Androidem musisz zastosować inną metodę, aby zapobiec podglądowi, w przypadku Samsung Galaxy wystarczy włączyć „Pokaż cicho” . Następnie musisz włączyć opcję Powiadomienie, ponieważ pierwsza opcja dezaktywuje wszelkiego rodzaju alarmy za pomocą wibracji lub dźwięku.

  Inna metoda na uniknięcie podglądu WhatsApp na ekranie głównym

  Dzięki tej metodzie zapobiegniemy wyświetlaniu powiadomień WhatsApp na ekranie lub, innymi słowy, ukryjemy wiadomości otrzymane na ekranie głównym . Aby to zrobić, będziemy musieli tylko dezaktywować powiadomienia platformy komunikacyjnej. Aby rozpocząć, konieczne jest najpierw wprowadzenie ustawień telefonu.

  Czytaj więcej  WhatsApp a telegram, co jest lepsze i bezpieczniejsze? Główne różnice

  Będąc w środku, wybierz opcję "Ustawienia", a następnie wyszukaj i wybierz sekcję "Aplikacje". Ta akcja wygeneruje dużą listę. A to będzie zależeć od liczby aplikacji, które zainstalowałeś na swoim urządzeniu mobilnym. W naszym przypadku musimy wyszukać i kliknąć WhatsApp, a następnie przewinąć, aż znajdziesz opcję „Powiadomienia”.

  Będziesz mógł zobaczyć przełącznik, który jest aktywowany i w naszym przypadku musimy go dezaktywować. Aby przeprowadzić ten proces, wystarczy przesunąć przełącznik, aż zmieni kolor i wyświetli się komunikat „Dezaktywowany”. W innych modelach telefonów może pojawić się inna opcja, na przykład „Zezwalaj na powiadomienia”.

  W ten sposób powiadomienia WhatsApp na Twój telefon komórkowy zostaną wyłączone i będziesz mógł wiedzieć, czy masz jakieś wiadomości. Aby to sprawdzić, musisz wejść do aplikacji. Zdajesz sobie sprawę, jak łatwe jest wprowadzanie zmian i modyfikacji na naszych ulubionych platformach, tak proste jak zmiana zdjęcia profilowego kontaktu.

  W ten sposób z tego artykułu wynika, że ​​może nauczyć Cię innej doskonałej opcji i różnych metod ukrywania wiadomości otrzymanych z WhatsApp na głównym ekranie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji