Jak ukryć lub usunąć nazwisko na Facebooku i pozostawić tylko moje imię?

28 sierpnia, 2022

Kiedy tworzymy konto w sieci społecznościowej lub aplikacji do bezpośredniego przesyłania wiadomości, chcemy, aby oferowała nam proste i łatwe do zrozumienia opcje. Ale to również pozwala nam je edytować w dowolnym momencie. Facebook, najczęściej używana sieć społecznościowa na świecie, rozumie to i teraz możemy zrobić coś, co wcześniej nie było możliwe. I dlatego nauczymy Cię, jak ukryć lub usunąć nazwisko na Facebooku i że pozostanie tylko Twoje imię.

Wielu użytkowników nienawidzi oferowania poufnych danych w sieciach społecznościowych, aby uniknąć ujawnienia lub nie być łatwo zlokalizowanym przez nikogo. Z powodów, które są ujawniane, są one ważne, ponieważ każdy chce mieć prywatność. I nie pokazuje takich danych jak numer telefonu , nazwisko czy data urodzenia, ma do tego prawo.

Jak ukryć lub usunąć nazwisko na Facebooku i pozostawić tylko moje imię?

Ale jak to zrobić, jeśli jest to konieczne, gdy zakładamy konto na Facebooku, umieszczamy nasze nazwisko. Otóż ​​taka jest idea tego artykułu, aby pokazać Ci świetny trik, dzięki któremu będziesz mógł ukryć te informacje bez powodowania problemów z platformą.

Czytaj więcej  Jak dołączyć lub połączyć dwa konta e-mail w jedno, łatwo i szybko?

W sieci społecznościowej możliwe jest, aby Twoje zdjęcie profilowe lub zdjęcia przesłane do Facebooka stały się prywatne. Zobaczmy więc, co zamierzamy zrobić, aby ukryć lub usunąć nazwisko i że pozostanie tylko imię.

  Indeks

   Kroki, aby usunąć lub ukryć nazwisko na Facebooku

   Prawdą jest, że pomimo tego, że jest bardzo popularną siecią społecznościową, jest wielu, którzy dziś krytykują ją za ujawnianie prywatności użytkowników. Ale na szczęście teraz można dokonać pewnych korekt lub edytować niektóre dane, które podaliśmy podczas tworzenia konta. A dzięki temu osiągniemy, że wyświetla się tylko nasze imię, a nazwisko znika.

   ręka laptopa ukryj nazwisko facebook

   Tak więc, aby osiągnąć tę sztuczkę, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to zalogować się do Facebooka tak, jak robisz to regularnie, wprowadzając swój adres e-mail i hasło.Jeśli masz dwa konta, nie martw się, możesz zalogować się na oba jednocześnie.

   Tutaj musimy wyjaśnić, że będzie osobliwość, która pozwoli na powodzenie tej sztuczki. I użyjemy proxy , a to będzie z kraju azjatyckiego, czyli z Indonezji.

   Gdy znajdziemy się na stronie głównej Facebooka, przejdziemy na górę, aby nacisnąć opcję „Ustawienia”. Gdy to zrobisz, poszukamy opcji „Języki”, aby móc zmodyfikować tę sekcję. Następnym krokiem będzie wybranie nowego języka, który pozwoli nam ukryć nazwisko i będzie to „Bahasa Indonesia”.

   Czytaj więcej  Jak wchodzić w interakcję z obserwującymi lub klientami na Instagramie w relacjach — najlepsze pomysły na historie na Instagramie

   Zmień język naszego profilu na Facebooku

   Pierwszą rzeczą, jaką zauważymy, jest to, że wszystko się drastycznie zmieni i nie zrozumiemy liter, które teraz pojawiają się na naszym profilu. Możemy więc czuć się trochę zagubieni przy wyborze opcji. Kolejnym krokiem jest przejście do opcji konta i wybierzemy pierwszą opcję, która pojawi się w menu.

   Ta akcja przeniesie nas do nowego okna, w którym znajdziemy inne opcje w innym języku, ale wybierzemy „Sunting”. Ta opcja nie pozwoli na edycję danych naszego konta i w takim przypadku usuniemy nazwisko. I po prostu zostawimy nazwę, która jest dokładnie tym, czego szukamy.

   Po wykonaniu tego kroku wystarczy kliknąć niebieskie pole z następującą wiadomością napisaną w języku indonezyjskim „ TinjauPerubahan ”. Gdy to zrobisz, pojawi się nowa wiadomość i pole, w którym musimy wpisać hasło, którego używamy do wejścia na nasze konto na Facebooku.

   usuń nazwisko z Facebooka

   Ponieważ będziesz już miał swoje konto bez nazwiska , a teraz wystarczy wrócić do ustawień swojego profilu i wybrać język hiszpański, aby ponownie wszystko zrozumieć. Na koniec wystarczy wyłączyć proxy i w ten sposób oszukaliśmy Facebooka, abyś mógł mieć swoje konto bez nazwiska.

   Czytaj więcej  Jak zgłosić nieodpowiednią treść wideo YouTube do usunięcia?

   Dzieje się tak dlatego, że w tym azjatyckim kraju można zakładać konta tylko z imieniem i tym samym kończy się artykuł, w którym pokazaliśmy, jak ukryć lub usunąć nazwisko na Facebooku.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji