Jak ukryć lub ukryć aplikację Tinder na moim telefonie z Androidem?

26 czerwca, 2021

Dla wielu osób korzystanie z Tindera, aplikacji do poznawania ludzi, może prowadzić do wstydu lub poczucia winy z różnych powodów. Udowodniono, że ta aplikacja pomaga znaleźć partnera oprócz poznawania nowych przyjaciół, jednak jej widoczność może powodować problemy, zwłaszcza jeśli jesteś w związku .

Jak ukryć lub ukryć aplikację Tinder na moim telefonie z Androidem?

W tym artykule nauczymy Cię, jak w prosty sposób ukryć lub ukryć Tindera na telefonie z Androidem . Porozmawiamy z Tobą o tym, jak to zrobić bezpośrednio, w zależności od wersji Twojego smartfona. Oprócz polecania aplikacji, które pozwolą Ci chronić Tindera przed osobami spoza niego.

Indeks

  Jak ukryć lub ukryć Tinder na Androidzie?

  Zacznijmy od najłatwiejszego sposobu, aby Tinder nie był widoczny na naszym smartfonie, a to jest poprzez wyeliminowanie bezpośredniego dostępu do aplikacji z głównego ekranu Twojego Androida. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć i przytrzymać ikonę, aby przenieść ją do miejsca, w którym jest napisane „Usuń” lub domyślnie, gdzie znajduje się kosz na śmieci. Z drugiej strony możesz także „Usuń dostęp”, co spowoduje usunięcie skrótu ze wszystkich stron. Jednak nadal możemy pobrać Tindera z „Ustawienia”> „Aplikacje”.

  Czytaj więcej  Jak dodać, umieścić lub udostępnić naklejkę mojego awatara w mojej relacji na Facebooku

  Użyj „Sejfu”

  W niektórych wersjach Androida znajdziemy fabryczną aplikację o nazwie „Safe” . W nim możemy przechowywać wszystkie aplikacje, które chcemy i możemy je chronić unikalnym PIN-em. W ten sposób uniemożliwimy osobom trzecim dostęp do Tindera, niezależnie od tego, kto ma telefon komórkowy.

  Jeśli jednak Twój telefon nie ma tej funkcji, będziesz musiał pobrać aplikację ze Sklepu Google Play, która umożliwia wykonanie tej samej czynności.

  Ukrywanie aplikacji

  Specjalistyczną aplikacją do naszych celów jest App Hider . Pozwala to na utworzenie folderu z hasłem, w którym możemy przechowywać wszystkie aplikacje, które chcemy chronić przed osobami trzecimi. W tym przypadku Tinder to aplikacja, którą chcemy chronić.

  Wystarczy wejść do Sklepu Google Play, w wyszukiwarce wpisać „App Hider” i kliknąć pierwszą opcję lub bezpośrednio w aplikacji. Następnie pobierasz go jak każdą inną aplikację, czekasz, aż się zainstaluje i będziesz mógł z niego korzystać. Możesz go również zainstalować.

  Możesz także pobrać inne aplikacje w tym samym celu, jednak App Hider ma wszystko, czego potrzebujesz, aby chronić Tindera. Podobnie po ukryciu aplikacji pozostaje tylko zadać sobie pytanie: co teraz?

  Czytaj więcej  Jak zmusić HDMI do pracy w telewizorze, jeśli nie odtwarza obrazu i nic nie przesyła strumieniowo?

  Ukryty Tinder, co teraz?

  Oprócz App Hidera istnieje więcej aplikacji, za pomocą których możesz ukrywać i ukrywać aplikacje dla tego, z czego masz do wyboru. Z drugiej strony, ukrycie Tindera pozwala być bardziej spokojnym, gdy ktoś sprawdza Twój telefon, co nie powinno mieć miejsca.

  Wiemy jednak, że Twoja prywatność jest najważniejsza i dlatego pomagamy Ci ją chronić. Zawsze dobrze jest dopasować na Tinder , ale jeśli nie masz pewności, co myślą inni, najlepiej ukryć aplikację.

  Z drugiej strony, jeśli po prostu nie chcesz, aby ktokolwiek widział, co robisz w Tinder, czy to dopasowujesz, czy rozmawiasz z innymi osobami, możesz łatwo ukryć skrót . Wystarczy skorzystać z aplikacji, o której wspomnieliśmy powyżej, lub poszukać innych, które oferują to, czego szukasz: ukryj Tinder.

  Tinder nie jest dla wszystkich

  Jeśli ukrywając Tindera unikasz problemu, być może najlepszą rzeczą jest to, że nie powinieneś mieć konta . Zawsze lepiej jest żyć z czystym sumieniem , chociaż masz już narzędzia, aby uniknąć wszelkiego rodzaju konfliktów.

  Z drugiej strony, jeśli jesteś jednym z tych, którzy dopiero wkraczają w świat Tindera, możesz zarejestrować się lub utworzyć konto bez podawania numeru telefonu . W ten sposób im mniej informacji kontaktowych masz na platformie, tym łatwiej będzie je zostawić w dowolnym momencie .

  Czytaj więcej  Jak podłączyć kilka telewizorów do tego samego sygnału przez kabel cyfrowy bez dekodera, krok po kroku?

  Tinder to bardzo popularna platforma wśród młodzieży i dorosłych oferująca możliwość poznania nowych ludzi , a nawet znalezienia partnera. Głównie to drugie, więc posiadanie tej aplikacji w związku może powodować niedogodności.

  Mam nadzieję, że dzięki tym informacjom możesz bez problemu ukryć swojego Tindera, a tym samym uniemożliwić innym szpiegowanie tego, co na nim robisz. Nie zapomnij powiedzieć znajomym, oprócz komentowania, do zobaczenia następnym razem!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji