Jak ukraść oraz gdzie znaleźć i otworzyć opancerzone furgonetki w Grand Theft Auto 5 – GTA 5

19 kwietnia, 2022

Seria Grand Theft Auto jest jednym z doskonałych przykładów tego, jak branża gier wideo znacznie dojrzała w ostatnich latach, ewolucję, którą możemy zobaczyć, gdy wrócimy do GTA San Andreas na Androida i porównamy ją z GTA 5, franczyza ma zmieniali swoje narracje , aby oferować użytkownikom gry bardziej satysfakcjonujące wrażenia.

W przeciwieństwie do GTA San Andreas, które miało rozległy wszechświat, w którym mogliśmy używać wielu różnych sztuczek w grze i poruszać się po 3 różnych miastach, głównym filarem GTA 5 jest interaktywna dynamika między 3 różnymi bohaterami, nawiązująca połączenie między postacią a użytkownikiem, oferując również lepszą narrację i rozwiniętą historię.

Jak ukraść oraz gdzie znaleźć i otworzyć opancerzone furgonetki w Grand Theft Auto 5 - GTA 5

Pomimo tego, że dziś istnieje ogromna różnorodność gier na Androida i iOS , wrażenia oferowane przez Grand Theft Auto 5 są zupełnie inne ze względu na nieskończoność szczegółów, misji i drugorzędnych postaci, które gra wprowadza od samego początku, aby przedłużyć fabułę samej gry, bez utraty kierunku i sensu głównej narracji, oferując jednocześnie swobodę i strukturę.

W Grand Theft Auto 5 mamy do czynienia z miastem, które żyje własnym życiem, pełnym postaci i rzeczy do zrobienia, w ramach ulubionych rozrywek użytkowników gry planowania napadów i zdobywania potrzebnych nam elementów. Dlatego w tym artykule nauczymy Cię, jak kraść oraz gdzie znaleźć i otworzyć samochody pancerne w Grand Theft Auto 5.

Czytaj więcej  Czym jest i jak działa anonimizacja i pseudonimizacja danych osobowych?

  Indeks

   Kradnij opancerzone furgonetki

   Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o kradzieży opancerzonych furgonetek, jest to, że podobnie jak legendarnego pokemona nie można ich znaleźć na mapie . Trochę komplikuje zadanie, ale jednocześnie sprawia, że ​​jest bardziej zabawne. Jeśli natrafisz na jeden z nich losowo, możesz je uruchomić jako zadanie poboczne, gdy tylko rozpocznie się zadanie, rozpocznie się zabawa.

   W zależności od sytuacji furgonetka może być w ruchu lub zaparkowana , podczas gdy strażnicy ładują pojazd, więc będziesz musiał dobrze dostosować się do zaistniałej sytuacji, ponieważ sposób działania w każdym przypadku jest inny, a niektóre metody nie są tak skuteczne jak inni.

   Jedną z najskuteczniejszych metod, gdy jest w ruchu, jest strzelenie w koła, a następnie pozbycie się strażników , aby nie przeszkodzili w napadzie, musisz szybko zdobyć pieniądze, aby opuścić teren przed pojawi się policja, no cóż, twoje gwiazdki wyszukiwania zostaną aktywowane.

   Zaletą tej metody jest to, że wszystkie pieniądze będziesz mieć razem w tym samym miejscu, a nie rozproszone, jak w przypadku innych głośniejszych opcji, dzięki czemu napad będzie bardziej skuteczny . Jeśli interesuje Cię pościg i akcja, zawsze możesz umieścić bomby C4 na drzwiach, aby je wysadzić, powodując więcej spustoszenia i dodając dramaturgii całej sprawie.

   Czytaj więcej  Jak zmienić lub zaktualizować lokalizację współdzieloną w czasie rzeczywistym WhatsApp?

   Z drugiej strony, jeśli zauważysz, że ciężarówka się zatrzymała, masz szczęście. Po prostu zdejmij odsłoniętych strażników, najlepiej z karabinu dalekiego zasięgu i zbierz łup, zanim pojawią się gliniarze.

   Znajdź opancerzone furgonetki

   Chociaż prawdą jest, że nie pojawiają się one na mapach, są pewne obszary, w których ich aktywność jest większa niż w pozostałych, ze względu na szczególne okoliczności, których prawdopodobnie nie brałeś pod uwagę.

   Zwłaszcza w 3 konkretnych obszarach, takich jak Paleto Bay ze względu na bliskość zbrojowni, w której strażnicy otrzymują amunicję, w Małym Seulu ze względu na dużą ilość pieniędzy, które przemieszczają się w obszarze Korei i wreszcie w South Los Santos, gdzie najprawdopodobniej furgonetki możemy zdobyć głównie ze względu na dużą aktywność przestępczą w okolicy, gdzie korupcja jest na porządku dziennym.

   W tym ostatnim obszarze musisz uważać , aby ukraść opancerzoną furgonetkę , ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że gangi z sąsiedztwa zaatakują cię, gdy zobaczą, że dokonujesz napadu, dlatego w takich sytuacjach zaleca się być szybkim i ukradkiem.

   Jeśli nadal nie byłeś przekonany o ogromnej różnorodności opcji, jakie oferuje ta gra, mamy nadzieję, że ten artykuł zachęci Cię do dania jej zasłużonej okazji .

   Czytaj więcej  Jak grać w dwie osoby lub więcej w grze Minecraft lub w trybie wieloosobowym

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji