Jak udostępniać pliki i dokumenty w Slacku z mojego Androida, iPhone'a lub komputera?

31 lipca, 2021

Usługi wiadomości błyskawicznych zawsze były ważne od samego początku, zaspokajając ludzką potrzebę komunikowania się i łączenia z innymi. Jednak w ostatnim czasie ich popularność rośnie wykładniczo, biorąc pod uwagę, w jaki sposób oszczędzają czas i usprawniają procesy edukacyjne i zawodowe.

Jak udostępniać pliki i dokumenty w Slacku z mojego Androida, iPhone'a lub komputera?

Obecnie najczęściej używaną usługą komunikatorów internetowych jest WhatsApp, pomimo swoich ograniczeń i bieżących problemów z bezpieczeństwem w porównaniu z innymi alternatywnymi i bezpiecznymi aplikacjami dostępnymi na rynku, aby zaspokoić gusta i potrzeby wszystkich użytkowników, których WhatsApp powoli zaspokaja.

Biorąc pod uwagę, że istnieją, że posiadają oprogramowanie, które oferuje większe bezpieczeństwo w celu ochrony Twoich danych osobowych, a także szeroką gamę narzędzi do uczynienia procesu komunikacji bardziej interaktywnym, poprzez elektroniczną chmurę, aby automatycznie zapisywać informacje, dzięki czemu je usuwasz Twój telefon.

Podobnie należy pamiętać, że ponieważ jesteśmy w coraz bardziej zdigitalizowanym społeczeństwie, w którym duża część populacji pracuje cicho w domu, nie potrzebując biur. Dlatego aplikacja Zoom stała się bardziej popularna, ponieważ jest wszechstronnym narzędziem komunikacji audiowizualnej.

Czytaj więcej  Jak wysyłać ciężkie pliki i filmy przez WhatsApp z mojego komputera, Androida lub iPhone'a?

Dzięki temu narzędziu możliwe jest wejście lub wejście na spotkanie lub przybliżenie pokoju z telefonu komórkowego , idealnego do pracy i środowiska edukacyjnego, dzięki czemu możemy łączyć się z ludźmi z całego świata na wszelkiego rodzaju zajęcia grupowe i fora, z komputera lub telefon komórkowy za darmo.

Podobnie, mamy również dostępną usługę komunikatora Slack, która jest dedykowana dla środowisk pracy, wykorzystywana przez wszelkiego rodzaju firmy do promowania zdalnej pracy grupowej. Nawet przez Slacka możliwe jest udostępnianie lub wysyłanie obrazów GIF do użytkowników , dzięki czemu środowisko pracy jest procesem interaktywnym dla wszystkich użytkowników.

W ramach prostej, całkowicie łatwej w użyciu platformy Slack jest idealnym narzędziem do pracy zdalnej , z wszelkiego rodzaju dodatkami zwiększającymi produktywność na różne kreatywne sposoby. Z tego powodu w dzisiejszym artykule nauczymy Cię, jak udostępniać pliki i dokumenty w Slacku z Androida, iPhone'a lub PC.

  Indeks

   Udostępniaj pliki i dokumenty w Slack

   Biorąc pod uwagę, że Slack jest aplikacją w całości dedykowaną grupom roboczym, podobnie jak biuro lub fizyczna firma, przesyłanie za jej pośrednictwem plików i dokumentów jest jednym z najczęściej wykorzystywanych w nim procesów. Następnie wyjaśnimy, jak przeprowadzić ten prosty proces na różnych platformach.

   Czytaj więcej  Jak znaleźć najlepsze grupy i kanały w Telegramie, aby do nich dołączyć — tutaj przewodnik

   Aby udostępnić pliki w Slacku za pośrednictwem iPhone'a, wystarczy nacisnąć i przytrzymać plik lub dokument do wysłania, aby otworzyć opcję Udostępnij, wybrać opcję Slack i czat, do którego zamierzasz go wysłać. Możesz dodać wiadomość do pliku, a następnie nacisnąć przycisk Wyślij.

   Podczas udostępniania plików i dokumentów za pośrednictwem Androida proces byłby taki sam, z tą niewielką różnicą, że na końcu procesu należy nacisnąć ikonę płaszczyzny papieru po prawej stronie, aby udostępnić plik lub dokument.

   I wreszcie, aby udostępniać pliki i dokumenty na komputerze, wystarczy zlokalizować opcję Udostępnij w aplikacji , wybrać plik i miejsce, w którym zamierzasz go udostępnić, przed wysłaniem możesz dodać do niego wiadomość. Następnie kliknij udostępnij, aby zakończyć proces.

   Parametry plików i dokumentów do udostępnienia

   Poprzez platformę Slack możliwe jest udostępnianie plików i dokumentów wszystkich rodzajów formatów w dowolnym kanale lub czacie roboczym, w szczególności możliwe jest przesyłanie plików w formatach PDF, Word, Paint, Excel, obrazów w PNG, JPEG, zrzutów ekranu , pliki audio i wideo. Albo bezpośrednio z urządzenia, albo za pośrednictwem usługi wirtualnej pamięci masowej.

   Kolejnym drobnym szczegółem, który powinieneś wziąć pod uwagę, jest limit każdego pliku, który możesz udostępnić w Slacku, który wynosiłby 1 GB na dokument w czacie lub kanale na platformie. W przeciwnym razie nie będzie to możliwe.

   Czytaj więcej  Jak pobierać obrazy z Pinteresta z telefonu komórkowego lub komputera i łatwo je zapisywać?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji