Jak udostępniać lub wysyłać obrazy GIF do użytkowników w Slacku — proste sztuczki

21 października, 2021

Komunikatory internetowe zawsze były absolutnie niezbędne dla rozwoju społecznego ludzkości , zwłaszcza w celu promowania globalizacji za pomocą urządzeń elektronicznych i narzędzi, które optymalizują wcześniej skomplikowane i czasochłonne procesy. A co ważniejsze, aby przy okazji zaoszczędzić pieniądze.

Jak udostępniać lub wysyłać obrazy GIF do użytkowników w Slacku — proste sztuczki

Obecnie najczęściej używaną usługą komunikatorów internetowych jest WhatsApp, mimo że w porównaniu z nią istnieją alternatywne i bezpieczne aplikacje , biorąc pod uwagę wszystkie wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa, które pojawiły się ostatnio wokół WhatsApp. Pomimo niekończących się narzędzi, które oferuje ta usługa, nie jest najlepsza do pracy w dużych grupach.

W szczególności biorąc pod uwagę, że coraz więcej osób jest przesiedlanych do pracy w domu z powodu różnych okoliczności. Usługi takie jak Zoom powstały, aby promować pracę grupową na różnych platformach, gdzie można łatwo wejść lub wejść na spotkanie lub powiększyć pokój z telefonu komórkowego , bez konieczności marnowania czasu.

Podobnie jak Zoom, mamy usługę Skype do naszej dyspozycji, jest trochę lepiej znany z podobnym interfejsem, który doskonale uzupełnia urządzenia mobilnego za pośrednictwem łatwego procesu dodawania lub dodawania i zarządzania kontaktami w kroku Skype po kroku. Na różnych jej dostępnych platform, aby bez problemu prowadzić grupowe rozmowy wideo .

Czytaj więcej  Jak umieścić lub aktywować tryb ciemny na Twitterze lub „Dark Night”

Jednak główną usługą przesyłania wiadomości, która w ostatnich czasach wyróżniała się w środowisku pracy i grupowym, byłby Slack. Które możesz za pośrednictwem Sklepu Play, całkowicie za darmo, aby rozpocząć pracę w uporządkowany sposób na prostej i łatwej w użyciu platformie.

Będąc narzędziem coraz częściej używanym przez firmy w celu zwiększenia produktywności i uniknięcia zamieszania, z ponad 750 000 firm subskrybujących tę usługę, co sprawia, że ​​jest ona coraz bardziej popularna, a zatem konieczne jest nauczenie się pracy w jej ramach. Z tego powodu w tym artykule nauczymy Cię, jak udostępniać lub wysyłać obrazy GIF użytkownikom w Slacku.

  Udostępniaj obrazy GIF innym użytkownikom

  Pomimo tego, że jest unikalnym narzędziem do przesyłania wiadomości w środowiskach pracy, korzystanie z obrazów GIF staje się coraz bardziej powszechne w każdym typie środowiska społecznościowego, Slack nie jest obcy tej funkcji i ma zestaw opcji uzyskiwania GIF-ów na swojej platformie i dodawania ich do opcji czatu.

  Aby znaleźć GIF-y na platformie, musisz przejść do katalogu aplikacji Slack i wpisać „GIF” w wyszukiwarce, aby zobaczyć wszystkie aplikacje przeznaczone do wyszukiwania i używania GIF-ów. Spośród wszystkich usług w ramach platformy, najbardziej polecana jest Giphy ze względu na różnorodność dostępnych opcji uporządkowanych według kategorii, co ułatwia ich znalezienie.

  Czytaj więcej  Jak zaktualizować pakiet Microsoft Office 2016 lub 2019 na moim komputerze z systemem Windows lub Mac do najnowszej wersji?

  Wystarczy wejść do aplikacji Giphy Slack i dodać ją do swojego obszaru roboczego niezależnie od platformy na jakiej korzystasz z usługi Slack, teraz w miejsce na wpisanie wiadomości write /giphy [rodzaj GIF-a jaki potrzebujesz], aby wstawić GIF na czacie.

  Giphy pokaże losowy GIF o wprowadzonym typie, jeśli ci się nie podoba, możesz wybrać opcję Pomieszaj, aby wyszukać inny GIF tego samego typu. Są one udostępniane w linkach, dzięki czemu nie zajmują miejsca w pamięci wewnętrznej sprzętu.

  Alternatywne aplikacje do udostępniania obrazów GIF

  Jeśli nie jesteś zadowolony z opcji oferowanych przez Giphy, aby udostępnić GIF innym użytkownikom, możesz wypróbować dowolną z poniższych alternatywnych aplikacji.

  Gfycat: Dzięki tej usłudze możesz znaleźć wszelkiego rodzaju GIF-y stworzone przez innych użytkowników, udostępniane za darmo z opcją tworzenia własnego GIF-a za pośrednictwem platformy.

  Ezgif: Podobnie jak w przypadku Gfycat, na tej platformie możesz tworzyć własne GIF-y za pomocą dowolnego rodzaju wideo, które masz na swoim komputerze, telefonie komórkowym lub wirtualnej chmurze.

  Imgflip: Kolejna aplikacja do tworzenia spersonalizowanych GIF-ów z filmów w Twojej pamięci, oprócz posiadania dużego katalogu popularnych filmów i memów do pobrania za darmo.

  Czytaj więcej  Jak zwiększyć i poprawić sygnał WiFi, który odbieram na moim telefonie komórkowym lub komputerze w domu — spraw, aby poszedł dalej?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji