Jak udostępniać lub wysyłać obrazy GIF do użytkowników w Slacku — proste sztuczki

21 października, 2021

Komunikatory internetowe zawsze były absolutnie niezbędne dla rozwoju społecznego ludzkości , zwłaszcza w celu promowania globalizacji za pomocą urządzeń elektronicznych i narzędzi, które optymalizują wcześniej skomplikowane i czasochłonne procesy. A co ważniejsze, aby przy okazji zaoszczędzić pieniądze.

Jak udostępniać lub wysyłać obrazy GIF do użytkowników w Slacku — proste sztuczki

Obecnie najczęściej używaną usługą komunikatorów internetowych jest WhatsApp, mimo że w porównaniu z nią istnieją alternatywne i bezpieczne aplikacje , biorąc pod uwagę wszystkie wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa, które pojawiły się ostatnio wokół WhatsApp. Pomimo niekończących się narzędzi, które oferuje ta usługa, nie jest najlepsza do pracy w dużych grupach.

W szczególności biorąc pod uwagę, że coraz więcej osób jest przesiedlanych do pracy w domu z powodu różnych okoliczności. Usługi takie jak Zoom powstały, aby promować pracę grupową na różnych platformach, gdzie można łatwo wejść lub wejść na spotkanie lub powiększyć pokój z telefonu komórkowego , bez konieczności marnowania czasu.

Podobnie jak Zoom, mamy usługę Skype do naszej dyspozycji, jest trochę lepiej znany z podobnym interfejsem, który doskonale uzupełnia urządzenia mobilnego za pośrednictwem łatwego procesu dodawania lub dodawania i zarządzania kontaktami w kroku Skype po kroku. Na różnych jej dostępnych platform, aby bez problemu prowadzić grupowe rozmowy wideo .

Czytaj więcej  Jak skonfigurować proces „Runtime Broker” w Windows 8 i 10, aby zoptymalizować zużycie procesora i pamięci RAM

Jednak główną usługą przesyłania wiadomości, która w ostatnich czasach wyróżniała się w środowisku pracy i grupowym, byłby Slack. Które możesz za pośrednictwem Sklepu Play, całkowicie za darmo, aby rozpocząć pracę w uporządkowany sposób na prostej i łatwej w użyciu platformie.

Będąc narzędziem coraz częściej używanym przez firmy w celu zwiększenia produktywności i uniknięcia zamieszania, z ponad 750 000 firm subskrybujących tę usługę, co sprawia, że ​​jest ona coraz bardziej popularna, a zatem konieczne jest nauczenie się pracy w jej ramach. Z tego powodu w tym artykule nauczymy Cię, jak udostępniać lub wysyłać obrazy GIF użytkownikom w Slacku.

  Indeks

   Udostępniaj obrazy GIF innym użytkownikom

   Pomimo tego, że jest unikalnym narzędziem do przesyłania wiadomości w środowiskach pracy, korzystanie z obrazów GIF staje się coraz bardziej powszechne w każdym typie środowiska społecznościowego, Slack nie jest obcy tej funkcji i ma zestaw opcji uzyskiwania GIF-ów na swojej platformie i dodawania ich do opcji czatu.

   Aby znaleźć GIF-y na platformie, musisz przejść do katalogu aplikacji Slack i wpisać „GIF” w wyszukiwarce, aby zobaczyć wszystkie aplikacje przeznaczone do wyszukiwania i używania GIF-ów. Spośród wszystkich usług w ramach platformy, najbardziej polecana jest Giphy ze względu na różnorodność dostępnych opcji uporządkowanych według kategorii, co ułatwia ich znalezienie.

   Czytaj więcej  WhatsApp został wprowadzony w języku angielskim

   Wystarczy wejść do aplikacji Giphy Slack i dodać ją do swojego obszaru roboczego niezależnie od platformy na jakiej korzystasz z usługi Slack, teraz w miejsce na wpisanie wiadomości write /giphy [rodzaj GIF-a jaki potrzebujesz], aby wstawić GIF na czacie.

   Giphy pokaże losowy GIF o wprowadzonym typie, jeśli ci się nie podoba, możesz wybrać opcję Pomieszaj, aby wyszukać inny GIF tego samego typu. Są one udostępniane w linkach, dzięki czemu nie zajmują miejsca w pamięci wewnętrznej sprzętu.

   Alternatywne aplikacje do udostępniania obrazów GIF

   Jeśli nie jesteś zadowolony z opcji oferowanych przez Giphy, aby udostępnić GIF innym użytkownikom, możesz wypróbować dowolną z poniższych alternatywnych aplikacji.

   Gfycat: Dzięki tej usłudze możesz znaleźć wszelkiego rodzaju GIF-y stworzone przez innych użytkowników, udostępniane za darmo z opcją tworzenia własnego GIF-a za pośrednictwem platformy.

   Ezgif: Podobnie jak w przypadku Gfycat, na tej platformie możesz tworzyć własne GIF-y za pomocą dowolnego rodzaju wideo, które masz na swoim komputerze, telefonie komórkowym lub wirtualnej chmurze.

   Imgflip: Kolejna aplikacja do tworzenia spersonalizowanych GIF-ów z filmów w Twojej pamięci, oprócz posiadania dużego katalogu popularnych filmów i memów do pobrania za darmo.

   Czytaj więcej  Jak zmienić lub usunąć pocztę alternatywną lub pocztę odzyskiwania z programu Outlook lub Hotmail?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji