Jak udostępniać i przenosić gry z mojego konta Xbox One na inne konto — Przenieś licencje Xbox One

1 listopada, 2021

Konsole do gier wideo zrewolucjonizowały świat rozrywki, stale ewoluując, aby pozostać aktualnymi na niektórych z najbardziej konkurencyjnych rynków w świecie urządzeń elektronicznych. Nie wystarczy już tylko najlepsze gry, teraz grafika, procesor i pamięć są niezbędne dla konsoli.

Jak udostępniać i przenosić gry z mojego konta Xbox One na inne konto — przenoszenie licencji

W szczególności możemy podkreślić ewolucję konsol Xbox w ich ostatnich generacjach , które zachowały swoją esencję, dodając nowe narzędzia do rozrywki publiczności. Teraz możesz podłączyć lub połączyć konto Discord z konsolą, aby rozmawiać z innymi graczami za pomocą tekstu, notatek lub rozmowy wideo podczas gry bez żadnego problemu.

Będąc oryginalną konsolą Microsoft, Xbox można łatwo zsynchronizować za pośrednictwem platformy z innymi dostępnymi narzędziami. Podobnie możesz bez problemu usunąć konto Microsoft w systemie Windows (10/8/7), Xbox lub telefon komórkowy na zawsze , konsola może działać cicho jako narzędzie peryferyjne systemu Windows.

Reprezentuje jedną z najbardziej wszechstronnych obecnie konsol pod względem kompatybilności gier, umożliwiając nawet łączenie kont Fortnite z PS4, Switch, PC, Android, iOS, Xbox i Square Enix, dzięki czemu podczas zmiany konsoli z generacją innej lub innej marki możesz przenieść osiągnięcia gry w prosty sposób i bez niedogodności.

Czytaj więcej  Jak wylogować się z Facebook Messenger na wszystkich urządzeniach lub go dezaktywować?

Należy również wspomnieć, że konsole Xbox mają usługi Xbox Live do grania online tak, jakby była to dodatkowa aplikacja Microsoft, dzięki czemu możesz grać z graczami z całego świata za pomocą stabilnego połączenia internetowego, aby doskonalić swoje umiejętności i udostępniać wrażenia, gdy globalizujesz swój system gier.

Mając to na uwadze, narzędzia oferowane przez konsole Xbox w celu zwiększenia wrażenia z gry użytkownika są nieograniczone, a co najważniejsze, są one proste w użyciu i można się ich szybko nauczyć. Dlatego dzisiaj pokażemy Ci, jak udostępniać i przenosić gry z jednego konta Xbox One na drugie, czyli jak przenieść licencje Xbox One.

  Udostępniaj i przenoś gry między kontami Xbox One

  Udostępnianie i wymiana gier za pośrednictwem kont Xbox One to jedna z wielkich zalet, jakie oferuje konsola Microsoft, aby w pełni wykorzystać bibliotekę dostępnych gier, oszczędzając w ten sposób pieniądze użytkownika. Przed rozpoczęciem musisz pamiętać, że będziesz musiał udostępnić swój adres e-mail i hasło osobie, której zamierzasz udostępnić.

  Musisz włączyć konsolę iw menu Start wybierz opcję Dodaj nowy, aby mieć dwa konta na konsoli. Przejdź do Ustawienia> Personalizacja> Mój lokalny Xbox , w tym menu musisz zarejestrować swoje konto jako domyślne.

  Czytaj więcej  Jak zmienić domyślny krój lub czcionkę w dokumencie programu Word Word

  Aby zakończyć, wystarczy przejść do Moje gry i aplikacje> Gotowe do instalacji, aby zobaczyć bibliotekę gier z innego konta i wybrać te, które chcesz. Należy również wspomnieć, że udostępniając gry innej osobie, można podzielić konto Xbox Live Gold.

  Aby przeprowadzić tę metodę, zaleca się robić to tylko z osobami, do których masz zaufanie; ponieważ dajesz innej osobie dostęp do swojego osobistego konta Xbox i prywatnych informacji, które masz na koncie.

  Udostępniaj i przesyłaj gry za pośrednictwem usługi Xbox Live Gold

  Udostępnianie i przesyłanie gier bez konieczności udostępniania użytkownika konsoli Xbox; i unikaj obaw o prywatność i bezpieczeństwo. Możesz to zrobić po cichu za pośrednictwem usługi Xbox Live Gold; która byłaby obecnie najczęściej używaną metodą przez użytkowników Xbox.

  Aby skorzystać z tej metody, wystarczy zalogować się do konsoli jako użytkownik Xbox Live Gold; a w ustawieniach umieść konsolę jako główną użytkownika. Dzięki temu wszyscy użytkownicy konsoli mogą uzyskać dostęp do korzyści oferowanych przez Xbox Live Gold; pobrane gry i gry wieloosobowe.

  Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi zaczniesz w pełni wykorzystywać swoją konsolę Xbox One; korzystając ze wszystkich zalet oferowanych przez usługę, aby bez problemów udostępniać i przekazywać gry innym użytkownikom.

  Czytaj więcej  Jak prawidłowo czyścić i dezynfekować telefon komórkowy przed wirusami lub bakteriami?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji