Jak udostępniać i dzielić taryfę Uber podczas podróży z kimś innym na pokładzie?

15 października, 2022

Wychodzisz ze znajomymi, a w drodze do domu chcą podzielić się Uberem? Cóż, firma oferuje najlepszy sposób na podzielenie opłaty za podróż , jeśli w tym samym pojeździe jest kilka osób, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Aplikacja Uber posiada funkcję, która pozwala automatycznie podzielić opłatę za przejazd między kilka osób. Jest to całkowicie równy podział , ponieważ wszyscy płacą tę samą kwotę. Nie jest konieczne, aby druga osoba dawała Ci pieniądze na zapłatę. Każdy płaci swoją część z aplikacji.

Jak udostępniać i dzielić taryfę Uber podczas podróży z kimś innym na pokładzie?

  Indeks

   Jak podzielić się i podzielić opłatą za przejazd z Uberem ze znajomymi?

   Przed rozpoczęciem musisz być zarejestrowany w aplikacji Uber . Jak również wszystkich pasażerów, z którymi chcesz podzielić się kosztami podróży.

   Czytaj więcej  Dlaczego mój laptop jest bardzo wolny, jeśli jest nowy i jak go rozwiązać bez programów

   udostępnij samochód uber

   • Uzyskaj dostęp do aplikacji Uber i zaloguj się na swoje konto. Jeśli nie masz go jeszcze zainstalowanego, możesz go pobrać ze sklepu Android Play i Apple App Store lub z odpowiedniej aplikacji
   • Złóż wniosek o pojazd i prześledź trasę podróży, tak jak zwykle. Jeśli to Twoja pierwsza podróż, dowiedz się, jak złożyć wniosek po raz pierwszy .
   • Wybierz opcję Podziel konto .
   • Następnie wpisz imię i nazwisko oraz numer telefonu wszystkich osób, które będą udostępniać Ubera.
   • Każda z umieszczonych przez Ciebie osób otrzyma wiadomość tekstową z linkiem.

   Link zawiera aplikację do podziału kosztów taryfy Uber. Muszą zaakceptować, aby ilość odpowiadającej im części została automatycznie pobrana.

   Koszt usługi zostanie automatycznie odzwierciedlony na fakturze. Dodatkowo od każdej osoby zostanie naliczona opłata w wysokości 25 centów (kwota różna w zależności od regionu) za podział opłaty.

   zamów wycieczkę uber dla kilku osób

   Dlaczego nie mogę podzielić ceny za podróż?

   Istnieje możliwość, że koszt opłaty nie zostanie podzielony równo . Może to wynikać z różnych przyczyn, takich jak powiązana metoda, błąd pochodzący z karty lub awarie platformy.

   Czytaj więcej  Dlaczego w moim WhatsApp zawsze pojawiam się online bez połączenia? - Ostateczne rozwiązanie

   Wszystkie osoby, które podróżują, nie są użytkownikami Ubera

   Aby wszyscy pasażerowie zaakceptowali prośbę o płatność za przejazd, muszą być użytkownikami platformy Uber . Wcześniej sprawdza, czy wszyscy użytkownicy mają zainstalowaną aplikację na swoim telefonie komórkowym i są zarejestrowani.

   Karta nie jest powiązana jako metoda płatności

   Kwota taryfy Uber zostanie automatycznie pobrana z konta, jeśli powiązana karta kredytowa lub debetowa zostanie znaleziona i sfinansowana. Przed zamówieniem przejazdu sprawdź u znajomych, czy wszyscy mają kartę powiązaną ze swoim kontem i czy jest to ważna karta Uber .

   Forma płatności nie jest poprawnie zarejestrowana

   Użytkownik mógł zarejestrować kartę na platformie , ale prawdopodobnie jest błąd w danych. Jeśli tak jest w Twoim przypadku lub któregoś z Twoich znajomych, sprawdź, czy dane zostały wprowadzone poprawnie.

   Niektórzy użytkownicy nie akceptują płatności

   Aby opłata została równo podzielona, ​​wszyscy użytkownicy muszą zaakceptować link potwierdzający . Jeśli użytkownik nie zaakceptuje podziału, nastąpi awaria i osoba, która zażądała Ubera, musi zapłacić swoją część oraz osobę, która nie zgodziła się zapłacić.

   Płać za pomocą Apple Pay

   Apple Pay może czasami nie zapłacić za przejazdy podzielone Uberem. Postaraj się mieć więcej niż jedną powiązaną metodę płatności na swoim koncie, aby uniknąć niedogodności.

   Czytaj więcej  Jak zgłosić lub zgłosić kanał lub konto YouTube krok po kroku

   Użyj Ubera Lite

   Aplikacja Uber light nie ma funkcji dzielenia płatności za przejazdy z dostępnym Uberem. Pobierz i zainstaluj konwencjonalną aplikację , jeśli tak jest w Twoim przypadku.

   Pamiętaj, że taryfy nie można podzielić po zakończeniu podróży. Podejmij wszelkie niezbędne środki ostrożności i udostępnij Ubera bez kłopotów z ładowaniem swoich znajomych.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji