Jak tymczasowo wyłączyć WhatsApp Messenger bez usuwania go na Androidzie lub iPhonie?

16 czerwca, 2022

Korzystanie z sieci społecznościowych i aplikacji do bezpośredniego przesyłania wiadomości stało się prawdziwą koniecznością na co dzień dla każdej osoby. I oczywiście bardzo często używanym jest niewątpliwie WhatsApp, a wynika to z różnych opcji, które nam umożliwia, takich jak rozmowy wideo, notatki głosowe lub generowanie linków do sieci społecznościowych . Ale czasami musimy na chwilę odłączyć. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, pokażemy Ci, jak tymczasowo dezaktywować WhatsApp Messenger bez usuwania go z naszego telefonu komórkowego.

Człowiek cały czas odczuwa pilną potrzebę poznania tego, co się wokół niego dzieje. Jednym ze sposobów, w jaki musisz to zrobić, jest brak platform dyskusyjnych, takich jak WhatsApp, które możesz pobrać ze sklepów wirtualnych. Albo ze sklepu App Store dla Apple, albo z tego dla urządzeń współpracujących z Androidem.

Jak tymczasowo wyłączyć WhatsApp Messenger bez usuwania go na Androidzie lub iPhonie?

Ale czasami chcemy mieć chwilę dla siebie i odpocząć od otrzymywania powiadomień lub wiadomości od kolegów i znajomych. Z tego powodu wielu użytkowników chciałoby cieszyć się tą chwilą spokoju. Ale chcieliby to zrobić bez konieczności usuwania aplikacji z urządzenia z Androidem lub iPhone'a.

Czytaj więcej  Co to jest i jak mogę naprawić lub naprawić błąd Netflix 30103 na Androidzie lub komputerze?

  Jak tymczasowo wyłączyć WhatsApp Messenger na Androidzie?

  Kroki, które pokażemy poniżej, pozwolą Ci odłączyć WhatsApp Messenger bez konieczności usuwania go lub wyłączania telefonu komórkowego. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z telefonu i nie będziesz otrzymywać wiadomości, notatek głosowych, powiadomień, gdy ktoś jest online itp. z tej platformy. Ale nie musisz też rozłączać połączenia transmisji danych ani Wi-Fi.

  Poniższa metoda, której Cię nauczymy, jest bardzo łatwa do wykonania i nie wprowadzisz żadnych zmian na platformie komunikacyjnej. Musisz tylko wejść do ustawień telefonu komórkowego i będzie to pierwszy krok, gdy znajdziesz sekcję Aplikacje i wyświetli się lista wszystkich aplikacji zainstalowanych na telefonie komórkowym.

  Teraz zobaczysz nowe okno, w którym zobaczysz dwie opcje Wymuś zatrzymanie i Odinstaluj. Następnym krokiem jest kliknięcie przycisku „ Wymuś zatrzymanie ”, teraz zostanie wyświetlony komunikat z pytaniem, czy chcesz zatrzymać aplikację. W naszym przypadku klikniemy przycisk OK.

  W ten sposób zatrzymaliśmy WhatsApp i tak długo, jak chcesz, teraz, aby ponownie aktywować aplikację, wystarczy ją wprowadzić i będzie działać w zwykły sposób.

  Czytaj więcej  Jak szybko i łatwo zaindeksować stronę internetową w wyszukiwarce Google Chrome — porady i wskazówki

  Jak tymczasowo wyłączyć WhatsApp Messenger na iPhonie?

  Na urządzeniach iPhone możemy wyłączyć powiadomienia i tym samym nie przeszkadzać nam tak długo, jak chcemy. Aby to zrobić, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami i tak samo jak na urządzeniu z Androidem. Wchodzenie do WhatsApp nie będzie konieczne, musimy przejść do ustawień mobilnych.

  Gdy znajdziemy się w tym oknie, poszukamy sekcji „Powiadomienia”, zostaniemy przeniesieni do nowego okna i w nim oczywiście będziemy szukać WhatsApp. Kliknij na niego, a pokaże nam menu opcji na ekranie. Teraz musimy poszukać opcji „Zezwalaj na powiadomienia” i wyłączyć tę funkcję.

  W ten sposób powiadomienia WhatsApp Messenger zostaną dezaktywowane i będziesz cieszyć się czasem, w którym zdecydujesz się być na uboczu tego, co dzieje się na tej platformie. Teraz, jeśli chcesz ponownie otrzymywać powiadomienia, musisz wykonać kroki, które wcześniej ujawniliśmy i aktywować powiadomienia.

  Jak widać, pokazaliśmy Ci bardzo prosty i szybki sposób, w jaki masz telefon komórkowy, aby przez jakiś czas platforma do komunikacji bezpośredniej była nieaktywna. Ta procedura jest bardzo podobna do tej przeprowadzanej w celu aktywacji i dezaktywacji powiadomień na innej platformie, takiej jak Instagram.

  Czytaj więcej  Jak aktywować lub dezaktywować powiadomienia na ekranie blokady mojego telefonu komórkowego z Androidem?

  Możesz teraz zaimplementować ten samouczek, aby tymczasowo wyłączyć WhatsApp Messenger bez usuwania go ze smartfona.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji