Jak tymczasowo lub na stałe usunąć lub dezaktywować moje konto Kik Messenger?

22 lipca, 2021

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest posiadanie aplikacji do przesyłania wiadomości, która zapewnia nam prywatność podczas odbierania i wysyłania wiadomości , a także ważnych plików, takich jak zdjęcia, filmy, dokumenty. Dlatego ludzie zawsze starają się mieć aplikację, która oferuje im to, oprócz możliwości korzystania z niej z jak największą liczbą kontaktów.

W tym artykule wyjaśnimy, jak tymczasowo lub na stałe usunąć lub dezaktywować konto Kik Messenger , w przypadku, gdy chcesz usunąć tę aplikację ze swojego życia. Proces jest prosty, choć nieco długi, ale jest niezawodny i zapewniamy, że Twoje konto zostanie dezaktywowane, zanim się zorientujesz.

Jak tymczasowo lub na stałe usunąć lub dezaktywować moje konto Kik Messenger?

Indeks ()

  1. Jak usunąć lub dezaktywować moje konto Kik Messenger?
  2. Dlaczego dezaktywować moje konto Kik Messenger?

Jak usunąć lub dezaktywować moje konto Kik Messenger?

Poniżej pokażemy Ci krok po kroku, co powinieneś zrobić, aby trwale lub tymczasowo anulować swoje konto Kik Messenger. Możesz znaleźć wiadomości związane z liczbą użytkowników, którzy przestali korzystać z tej aplikacji do przesyłania wiadomości. Przed rozpoczęciem procesu musisz mieć pod ręką smartfon i komputer lub użyć przeglądarki mobilnej, aby wejść na stronę internetową.

  • Na początek będziemy musieli wejść do aplikacji Kik Messenger . Ten krok jest ważny, więc będziesz musiał pobrać aplikację, jeśli jej nie masz.
  • Będąc w aplikacji, będziemy musieli się zalogować, wprowadzając powiązany adres e-mail lub pseudonim konta, a także hasło.
  • Na koncie klikamy ikonę koła zębatego w rogu, aby przejść do „Ustawienia” .
Czytaj więcej  Co to jest osobista lub firmowa analiza SWOT? Do czego to służy i jak to zrobić?
  • Następnie przejdziemy do sekcji „Twoje konto”, skąd będziemy musieli skopiować kod użytkownika i adres e-mail.
  • Teraz musimy przejść do przeglądarki internetowej i wpisać dowolny z poniższych adresów: Tymczasowe anulowanie https://ws.kik.com/deactivate trwałej dezaktywacji https://ws.kik.com/delete
  • W każdym z linków będziesz musiał wypełnić formularz, który się tam pojawi, wpisując kod użytkownika w "Nazwa użytkownika" i adres e-mail w "E-mail" . Będziesz musiał zaznaczyć powody, które skłoniły Cię do anulowania konta. Zakończ, klikając „Idź!” .
  • Przejdź do skrzynki odbiorczej e-maila, który umieściłeś w Kik Messenger i otwórz wiadomość, która została do Ciebie wysłana.
  • W wiadomości potwierdzisz anulowanie swojego konta, naciskając przycisk "Dezaktywuj na stałe" lub "Dezaktywuj" i to wszystko!

W ten sposób tymczasowo usuniesz lub dezaktywujesz swoje konto Kik Messenger i nie będziesz już mieć danych zarejestrowanych w aplikacji. W ten sam sposób, jeśli chcesz odzyskać swoje konto, możesz to zrobić, ponieważ Kik nie ma w tym żadnych przeszkód. Ten proces różni się od tymczasowego dezaktywowania WhatsApp Messenger bez jego usuwania , chociaż możliwe jest również zniknięcie wszystkich danych.

Dlaczego dezaktywować moje konto Kik Messenger?

Istnieje kilka powodów, dla których ludzie usuwają lub dezaktywują swoje konto Kik Messenger. Głównym z nich jest liczba użytkowników platformy , niewielka liczba zmniejsza możliwości rozmawiania z innymi ludźmi bez posiadania aplikacji. Z drugiej strony ta aplikacja ma wyższy poziom bezpieczeństwa i prywatności, więc nadaje się do komunikacji przestępczej.

Czytaj więcej  Jak odzyskać konto iCloud, jeśli zapomniałem swojego Apple ID i nie mogę aktywować mojego zablokowanego iPhone'a?

To ostatnie spowodowało, że duża liczba użytkowników przestała używać Kik w sposób, który nie czuł się bezpiecznie robiąc to . W wielu przypadkach, takich jak dezaktywacja Facebook Messenger , uważamy, że z jakiegokolwiek powodu konieczne jest wyeliminowanie kanału informacyjnego.

Odkryliśmy również, że być może chciałeś wypróbować Kik Messenger i nie byłeś przekonany , więc spróbuj usunąć swoje konto, ponieważ nie będziesz z niego korzystać. W ten sposób unikniesz rejestracji na platformie, na której nie podejmujesz żadnych działań.

Tak jest w przypadku Telegrama i samozniszczenia jego kont , co pozwala użytkownikom ustalić ostrożny okres nieużywania aplikacji, aby automatycznie usunąć konto. Podobnie możliwe jest przeprowadzenie procesu rezygnacji z subskrypcji.

Unikanie niepotrzebnych aplikacji i kont jest ważne dla lepszej organizacji naszego cyfrowego życia. Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie bardzo pomocne i że odkryłeś, jak łatwo i szybko dezaktywować swoje konto, do zobaczenia następnym razem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji