Jak tworzyć, ustawiać, edytować i planować przypomnienia lub wiadomości w Slack

24 lipca, 2021

Zawsze będzie bardzo ważne, aby móc jak najlepiej wykorzystać sieci społecznościowe lub aplikacje, które mamy na naszym urządzeniu, co jest korzystne i przynosi dobre wyniki podczas pracy.

Należy wspomnieć, że w Slacku możesz udostępniać lub wysyłać obrazy GIF , ale możesz także konfigurować, edytować i planować przypomnienia lub wiadomości.

Następnie wyjaśnimy, jak należy wykonać te funkcje w Slacku, ale najpierw podzielimy się krótkim wyjaśnieniem, czym jest Slack, do czego służy i jakie są zalety lub korzyści z jego używania.

Indeks ()

  1. Definicja Slacka, jego przydatność i działanie?
  2. Konfiguruj, edytuj i planuj przypomnienia lub wiadomości w Slack
    1. Jak wykonać ustawienia wiadomości i przypomnień
    2. Edytuj przypomnienie lub wiadomość
    3. Kroki do wykonania programowania
  3. Zalety i korzyści korzystania ze Slacka

Definicja Slacka, jego przydatność i działanie?

Jeśli mówimy o Slacku, ważne jest, aby zrozumieć, czym jest i do czego służy, Slack można zdefiniować jako sieć społecznościową, która służy ludziom lub ich użytkownikom do organizacji pracy.

Czytaj więcej  Jak aktywować i skonfigurować kontrolę rodzicielską YouTube na Androidzie, komputerze lub telewizorze Smart TV

Ale dlaczego organizacja pracy? Ponieważ mówiąc, że jest to aplikacja, można ją porównać do Telegrama, tyle że w przeciwieństwie do Telegrama, Slack stara się komunikować się z ludźmi za pośrednictwem tych samych kanałów pracy.

Oznacza to, że aplikacja służy do udostępniania wiadomości określonej osobie lub grupie, ma tę zaletę, że jest w stanie tworzyć wiadomości lub przypomnienia, aby zachować dobrą organizację lub dobry harmonogram pracy, co oznacza, że ​​działa jak rodzaj porządku obrad.

Rodzaj planu, w którym można tworzyć przypomnienia indywidualne lub grupowe, podobnie jak można zapisywać informacje pojedynczo lub udostępniać je jednej lub większej liczbie osób.

Konfiguruj, edytuj i planuj przypomnienia lub wiadomości w Slack

Jeśli masz Slack, bardzo prawdopodobne jest, że chcesz wiedzieć, jakie kroki należy wykonać, skonfigurować, edytować i planować przypomnienia lub wiadomości, lub istnieje możliwość, że uważasz, że robienie tego typu rzeczy jest skomplikowane, ale w rzeczywistości jest to tak proste, jak organizowanie i personalizowanie paska bocznego Slack.

Jak wykonać ustawienia wiadomości i przypomnień

Aby zrobić przypomnienie lub wiadomość w Slacku, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to uruchomić aplikację, po uruchomieniu aplikacji na stronie głównej znajdziesz ikonę logo Slack, musisz wybrać tę ikonę, aby kilka opcji.

Czytaj więcej  Wskazówki i porady, aby być popularnym na Facebooku i mieć więcej polubień i obserwujących

Opcja, którą musisz wybrać później, to ta, która odnosi się do „Ustaw przypomnienie”, po wybraniu tej opcji będziesz musiał wskazać datę, godzinę i wiadomość, którą chcesz zapamiętać, na koniec wybierasz Utwórz i wiadomość lub przypomnienie jest gotowe .

Edytuj przypomnienie lub wiadomość

Jeśli wiadomość lub przypomnienie jest już utworzone, edycja jest bardzo prosta, wystarczy poszukać wiadomości lub przypomnienia już utworzonej i skonfigurowanej, aby ją wybrać, po jej wybraniu będziesz mógł ją edytować, edycje lub modyfikacje które będziesz mógł zrobić to: zmienić datę, godzinę lub wiadomość, którą już utworzyłeś.

Kroki do wykonania programowania

Jeśli chcesz ponownie zaprogramować wiadomość lub przypomnienie, musisz poszukać wiadomości, którą już utworzyłeś.

Jeśli chcesz go zaprogramować to znaczy, że jest już utworzony, musisz tylko zaznaczyć wiadomość lub przypomnienie tak, że w opcjach dostaniesz kilka konfiguracji i możesz wybrać tę z napisem 'zapamiętaj to' i od razu możesz dostosuj programowanie, aby określić, co chcesz zrobić z wiadomością.

Zalety i korzyści korzystania ze Slacka

Slack to aplikacja, sieć społecznościowa lub oprogramowanie, jakkolwiek chcesz to nazwać lepiej, które oferuje wiele zalet i dobrych korzyści, mimo że nie jest używane przez ogromną liczbę użytkowników, zapewnia bardzo konkretne i korzystne narzędzia.

Czytaj więcej  Jak umieścić lub wstawić i ustawić automatyczną datę i godzinę w komórce Excel?

Zaletą jest to, że można go używać w telefonie za pośrednictwem aplikacji lub na komputerze za pomocą oprogramowania, a nawet bez problemu można z niego korzystać na telefonie i komputerze .

Jego użycie jest bezpieczne, możesz zmienić adres URL swojego profilu, jeśli chcesz, a największą korzyścią jest to, że stanie się narzędziem, które pomoże Ci dzielić się wiadomościami i organizować działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji