Jak tworzyć skróty do list odtwarzania YouTube na moim komputerze lub telefonie komórkowym?

2 września, 2021

Dziś umiejętność dostosowywania się do nowych technologii i nieustannych zmian w gustach mas to główna cecha, dzięki której aplikacja musi pozostać w oczach opinii publicznej, co YouTube osiągnął w dziedzinie aplikacji audiowizualnych przez prawie 15 lat , wyprzedza swoich konkurentów i nie ma żadnych widoków do zatrzymania.

Będąc idealną aplikacją dla wszystkich grup wiekowych, a zwłaszcza dla dzieci, działa jednocześnie jako narzędzie edukacyjne i rozrywkowe. Co najważniejsze, ma opcję aktywacji i konfiguracji kontroli rodzicielskiej YouTube, aby uniemożliwić dziecku spożywanie materiałów dla dorosłych, które mogą powodować problemy.

Jak tworzyć skróty do list odtwarzania YouTube na moim komputerze lub telefonie komórkowym?

W ten sam sposób możesz usunąć blokadę wiekową na YouTube, aby móc bez problemów oglądać filmy z ograniczeniami w przypadku, gdy nieletni w domu są już w wieku do surfowania bez nadzoru lub po prostu używasz tego samego profilu co dzieci, pomimo tego, że poprzez Google możesz łatwo synchronizować kilka kont jednocześnie.

Kontynuując ostatni punkt, dzięki synchronizacji kont Google można bez problemu otworzyć konto YouTube na kilku urządzeniach jednocześnie , a także otworzyć kilka kont z jednego urządzenia. Z tego można nawet kontrolować sesje uruchomione na innych urządzeniach, dzięki czemu można zapobiec intruzom.

Czytaj więcej  Jaki jest rozmiar obrazów i zdjęć na Twitterze? - Prawidłowe pomiary

Z kontem YouTube możesz w pełni cieszyć się pozostałymi dodatkowymi narzędziami, które ta platforma ma do zaoferowania za darmo. Możesz łatwo utworzyć konto lub kanał YouTube z telefonu komórkowego lub komputera, aby algorytm nawigacji i synchronizacji zaczął działać, aby dostosować platformę do twoich preferencji.

Kolejną wielką przewagą YouTube nad resztą konkurentów jest to, że ma prosty interfejs, w którym nie jest konieczna rozległa wiedza na temat jego narzędzi, aby z niego korzystać.

Aby jednak wykorzystać potencjał tego potężnego narzędzia marketingu cyfrowego i rozrywki audiowizualnej, konieczne jest poświęcenie czasu na badanie jego funkcji peryferyjnych. Dlatego w dzisiejszym artykule nauczymy Cię, jak tworzyć skróty do list odtwarzania YouTube na komputerze PC lub telefonie komórkowym.

  Indeks

   Twórz skróty do playlist YouTube na Androida

   YouTube ma obecnie możliwość tworzenia skrótów do list odtwarzania bez konieczności korzystania z zewnętrznych aplikacji, aby zoptymalizować proces konsumpcji treści dla swoich użytkowników za darmo, przyspieszając dostęp do listy odtwarzania w wygodny sposób z komputera PC lub smartfona.

   Czytaj więcej  Co to jest punkt dostępu WiFi i jak działa? Jakie są typy? Charakterystyka i różnice

   Aby utworzyć skrót przez Androida musisz otworzyć YouTube z przeglądarki internetowej, a nie z aplikacji, po wejściu na swoje konto wejdź w opcję biblioteki, aby wybrać listę odtwarzania, do której masz zamiar utworzyć dostęp.

   W prawym górnym rogu dotknij trzech kropek, aby otworzyć menu opcji i wybierz opcję „Dodaj do ekranu głównego”, potwierdź czynność ponownie, klikając „Dodaj”, a lista automatycznie pojawi się na ekranie głównym.

   Twórz skróty do playlist YouTube na PC

   Na PC metoda tworzenia skrótów jest prostsza i możesz to zrobić w dowolnej przeglądarce, której używasz głównie. W tym konkretnym przypadku nauczymy Cię, jak to zrobić w Google Chrome, obecnie najczęściej używanej przeglądarce.

   Wejdź do YouTube przez przeglądarkę i zaloguj się na swoje konto osobiste, a następnie znajdź niestandardową listę odtwarzania, którą chcesz wybrać, a kiedy już się w niej znajdziesz, musisz otworzyć menu Chrome, czyli trzy punkty po prawej stronie w górnym rogu .

   Spośród dostępnych opcji konfiguracji wybierz sekcję „Więcej narzędzi”, a następnie opcję „Utwórz skrót...”. Po kliknięciu tej opcji na ekranie pojawi się wyskakujące okienko z potwierdzeniem, czy chcesz kontynuować akcja i Aby nazwać skrót, musisz kliknąć Utwórz, aby zakończyć proces.

   Czytaj więcej  Czym jest ustawa OHM i jak działa? Gdzie to ma zastosowanie?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji