Jak tworzyć lub tworzyć szablony i plakaty w programie Microsoft Word Proste!

28 października, 2021

Niezależnie od tego, czy zbliżają się urodziny ukochanej osoby, chcesz zrobić coś miłego dla swojego partnera, czy jest to nawet część Twojej firmy lub pracy, tutaj pokażę Ci najlepszy sposób na tworzenie plakatów w programie Word, aby były niesamowite i odeszły doskonałe wrażenie na każdym, kto je zobaczy.

W tym celu zaczniemy rozmawiać o wszystkich sposobach używania programu Word do edytowania fototapet i nadania im bardzo dobrego wyglądu, o ile masz aktywowaną licencję.

Jak tworzyć lub tworzyć szablony i plakaty w programie Microsoft Word Proste!

  Narzędzia, których możesz użyć w programie Word

  Oto niektóre z głównych narzędzi, które pomogą Ci stworzyć mural w programie Word. Uwaga: niektóre mogą zależeć od posiadanej wersji.

  Sztuka słowa

  To narzędzie pozwoli Ci używać liter w odcieniach i dużych aspektach, jest kilka gotowych wzorów, których możesz już użyć, ożywi Twój plakat, jeśli tego potrzebujesz i będzie wyglądał bardzo efektownie.

  Czytaj więcej  Jak chronić plik Excel przed statusem „tryb tylko do odczytu” i nie można go modyfikować?

  Obrazy

  Wykorzystanie obrazów, zwłaszcza w formacie PNG, pomoże nadać Twojemu plakatowi piękno bez utraty profesjonalizmu, ponieważ tego typu obrazy są obsługiwane słowem i nie mają tła , więc logo, nakładki i inne będą idealne.

  Pole tekstowe

  Nigdy nie zapominaj, że każda dobra reklama zawiera tekst, słowo daje Ci możliwość wykorzystania tekstu w Twoich plakatach gdziekolwiek chcesz , daje to wiele korzyści w stosunku do plakatu, przełamuje schematy i tworzy w 100% oryginalny plakat.

  Graficzny

  Grafika pomaga ludziom zrozumieć prawdziwość naszych informacji, jeśli zamierzasz wstawić grafikę, upewnij się, że zawiera ona prawdziwe i weryfikowalne informacje, ponieważ ludzi nie da się łatwo oszukać, a my tego nie chcemy.

  Jaki plakat powinienem mieć?

  Istnieje kilka rodzajów plakatów, które należy wziąć pod uwagę w zależności od celu, musisz zrozumieć, jaki jest cel twojego plakatu, aby zrozumieć, jaki powinien być twój plakat , poniżej podam kilka przykładów.

  Jeśli twój plakat ma na celu poinformowanie populacji, która przechodzi przez aleję lub ścianę o czymś, powinieneś zrobić poważny i informacyjny plakat , ten rodzaj plakatu pomoże ci wykonać twoje zadanie, ten rodzaj plakatu powinien mieć następujące cechy:

  • Unikaj używania WordArt, ponieważ będzie wyglądało to trochę poważnie
  • Rozmiar powinien być arkuszem prawnym
  • Wystarczy czarno-biały
  Czytaj więcej  Jak sprawić, by wiadomości e-mail danej osoby trafiały do ​​określonego folderu Gmaila

  Jeśli Twój plakat ma na celu bardziej przyciągnąć uwagę na przyjęcie, urodziny lub otwartą rejestrację na kurs, którego uczysz, powinien mieć następujące cechy:

  • Zalecany jest rozmiar kwadratowy
  • Użyj kolorów i WordArt, aby wyglądały przyciągające wzrok
  • Paleta kolorów, którą zawiera nie powinna przekraczać 3 kolorów
  • Nie umieszczaj zbyt dużego tekstu, nie wstawiaj za dużo tekstu, bądź konkretny z tym, czego chcesz
  • Uwzględnij godziny i sposoby kontaktu w widocznych kolorach lub obrazach png (na przykład numer z logo WhatsApp w png po jednej stronie)

  Inne bezpłatne narzędzia do tworzenia plakatów

  Te inne narzędzia są doskonałymi opcjami do stworzenia twojego plakatu, są tak samo dobre jak Word, powiedziałbym nawet, że są lepsze, dlatego polecam je, ponieważ dają doskonały wynik i nie wymagają wielu wymagań, powiedzmy, że są Movie Makerem obrazów.

  Pejzaż X

  Ten wspaniały program jest dostępny do pobrania za darmo dla systemów Windows i Mac i oferuje czystą platformę, na której można edytować prawie wszystko, co oferuje Adobe Photoshop, ale w łatwiejszy sposób i za darmo, oczywiście ma wersję płatną, ale dla większości ludzi nie brakuje.

  Czytaj więcej  Jak sprawić, by Asystent Google odtwarzał kojące dźwięki snu?

  Zaprojektowanie tutaj plakatu będzie znacznie łatwiejsze niż w programie Word i będzie wyglądał bardziej profesjonalnie, zwłaszcza że główną zaletą programu Word jest to, że możesz nadać mu żądany rozmiar.

  Canva (online)

  Canva to platforma par excellence dla miłośników piękna i łatwa do zrobienia. Canva oferuje również darmową stronę, ale nie jest to kompletne, jednak będzie służyć do projektów osobistych lub non-profit.

  Canva oferuje na swojej stronie internetowej wiele szablonów i czcionek, których możesz użyć do szybkiego i łatwego tworzenia plakatów promocyjnych.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji