Jak tworzyć lub tworzyć spersonalizowane naklejki ze zdjęciami dla WhatsApp z ruchem

3 marca, 2022

Dzięki ciągłym postępom technologicznym, które pomogły uprościć proces komunikacji za pośrednictwem urządzeń mobilnych, komunikatory internetowe dokonały rewolucji społecznej, w której usługi takie jak WhatsApp wytyczyły kierunek, umożliwiając ludziom łączenie się za pośrednictwem smartfonów z połączeniem internetowym. świat.

Jak tworzyć lub tworzyć spersonalizowane naklejki ze zdjęciami dla WhatsApp z ruchem

Będąc aplikacją, która umożliwia udostępnianie wiadomości i plików za pomocą tekstu, obrazów i dźwięku, gdzie można nawet zobaczyć rozmowy WhatsApp zarchiwizowane w poczcie Gmail , WhatsApp zdołał wyeliminować barierę, która wcześniej istniała między systemami operacyjnymi, umożliwiając komunikowanie się w tym bez względu na wszystko , czy to Android, iOS, BlackBerry, a nawet Windows Phone.

Z ponad 2000 milionami użytkowników na świecie, WhatsApp został z czasem zaktualizowany zgodnie z bieżącymi wydarzeniami, umożliwiając tworzenie lub programowanie wiadomości lub automatycznych odpowiedzi , połączeń wideo, naklejek i nieskończonych opcji korzystania z tej aplikacji za darmo i bezpiecznie dzięki swój system szyfrowania w celu ochrony przed próbami włamania.

Ze względu na to, że jest to narzędzie komunikacji do codziennego użytku, zaleca się aktywację blokady odcisków palców w WhatsApp z iPhone'a i Androida , aby chronić swoją prywatność w przypadku utraty urządzenia mobilnego.

Czytaj więcej  Co się stanie, jeśli zablokowany kontakt WhatsApp znajduje się w tej samej grupie co ja?

Do osobistego użytku aplikacji WhatsApp zawsze dodaje nowe funkcje, aby korzystanie z aplikacji było bardziej interaktywne, aby uzyskać przewagę nad bezpośrednimi konkurentami. W ramach tych funkcji dzisiaj nauczymy się tworzyć lub tworzyć spersonalizowane naklejki ze zdjęciami dla WhatsApp z ruchem.

  Indeks

   Twórz ruchome naklejki

   Nowa aktualizacja WhatsApp oferuje nam możliwość używania naklejek, które poruszają się, aby rozmowy były ciekawsze. Tworzenie tych naklejek jest bardzo proste, wystarczy wykonać kroki, które wyjaśnimy poniżej.

   Przede wszystkim, aby wyszukać lub stworzyć naklejkę, której chcemy użyć, musimy wejść na oficjalną stronę Giphy i w opcji „Naklejki” możemy pobrać te, które chcemy. Po pobraniu będą one w formacie GIF i będziesz musiał je przekonwertować do formatu WEBP i zmienić wymiary na 512 x 512 , obecnie istnieje niezliczona ilość stron do wykonania tego zadania, zalecamy EZGIF.

   Aby zakończyć, musimy po prostu przejść do WhatsApp> Media> Naklejki WhatsApp , aby skopiować pliki WEBP. Dzięki tym prostym krokom możesz zacząć używać animowanych naklejek w rozmowach ze znajomymi.

   Stwórz swój pakiet naklejek

   Z drugiej strony, jeśli nadal nie wiesz, jak tworzyć klasyczne naklejki bez ruchu, nauczymy Cię również, jak je tworzyć. Jest to prostszy proces niż animowane naklejki, jeśli wykonasz te kroki w krótkim czasie, będziesz mógł utworzyć wszystkie naklejki, które chcesz udostępnić swoim kontaktom.

   Czytaj więcej  Czym jest Ping of Death lub DDoS i jak uniknąć tego ataku? - Przewodnik bezpieczeństwa

   W Sklepie Play jest kilka aplikacji do tworzenia naklejek bez ruchu, obecnie najczęściej używanym jest Kreator naklejek, w którym wystarczy wybrać opcję „Utwórz pakiet naklejek” z tytułem i nazwiskiem autora, aby wszyscy wiedzieli, że je utworzyłeś tak samo, a raz tutaj wystarczy wybrać obrazy, do których chcesz zwrócić naklejki.

   Umożliwiając tworzenie do 30 naklejek w opakowaniu, Kreator naklejek umożliwia nawet przycięcie obrazu w celu usunięcia tła, którego nie chcesz być częścią naklejki, robiąc to ręcznie lub automatycznie. Należy pamiętać, że po dodaniu naklejek do WhatsApp nie należy usuwać aplikacji Kreator naklejek, ponieważ zostaną one usunięte razem z nią.

   Innym drobnym szczegółem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że w wielu przypadkach aplikacje do tworzenia naklejek działają tylko z oficjalną wersją WhatsApp, więc jeśli masz zainstalowany apk, prawdopodobnie nie są one kompatybilne z aplikacją i będziesz nie móc tworzyć naklejek.

   Nawet wkraczając w świat biznesu z WhatsApp Business , warianty oferowane przez tę aplikację są nieograniczone dla każdego jej zastosowania, otwierając wszelkiego rodzaju możliwości na przyszłość.

   Czytaj więcej  Jak łatwo zmienić lub usunąć kod PIN karty SIM w moim telefonie z Androidem?

   Jak widać, innowacje i rozwój usług przesyłania wiadomości, takich jak WhatsApp, w ostatnich latach były radykalne, zasadniczo całkowicie eliminując potrzebę osobistych spotkań w niektórych obszarach, chyba że jest to absolutnie konieczne.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji