Jak tworzyć lub dodawać skróty moich kontaktów WhatsApp do ekranu głównego lub głównego ekranu mojego Androida?

15 lipca, 2021

Jedna z głównych cech, które starają się posiadać zarówno sieci społecznościowe, jak i bezpośrednie wiadomości z większą liczbą użytkowników na świecie . To moc oferowania praktycznych funkcji, które umożliwiają szybszą i bardziej bezpośrednią komunikację z Twoimi kontaktami. Tak jest w przypadku WhatsApp, gdzie można tworzyć lub dodawać skróty kontaktów do głównego lub głównego ekranu Androida.

Zawsze dzięki większej liczbie kontaktów, które zarejestrowałeś na swoim koncie WhatsApp, wiadomo, że jest niewielu, z którymi możesz często rozmawiać. Jak to może być twoja matka, ojciec, syn, dziewczyna lub mąż.

Dlatego będziesz chciał się z nimi komunikować bez wchodzenia do aplikacji. Ma to na celu uniknięcie marnowania czasu , wchodzenia do aplikacji i szukania kontaktu , aby np. wysłać notatkę głosową .

Ale na szczęście możliwe jest nawiązanie dowolnego kontaktu, który uważasz za ważny lub komunikujesz się bardzo często na głównym ekranie telefonu komórkowego. W tym celu konieczne będzie wykonanie kroków, które wskażemy poniżej. Więc nie rozmawiajmy więcej i zobaczmy, jak tworzyć lub dodawać kontakty WhatsApp do głównego ekranu Androida.

Czytaj więcej  Duck Duck Go vs Google Co jest lepsze? Cechy, różnice, zalety i wady

Indeks ()

 1. Krok, aby dodać kontakt WhatsApp na ekranie głównym
 2. Inne metody tworzenia skrótów WhatsApp na ekranie głównym

Przez dodanie kontaktu WhatsApp na ekranie głównym, będziemy mogli po prostu wcisnąć swój wizerunek na ekranie głównym wprowadź czat tej osoby bezpośrednio. I to bez konieczności wcześniejszego otwierania aplikacji. I w ten sposób będziesz mógł wysyłać wiadomości tekstowe, wysyłać notatki od siebie, udostępniać ciężkie filmy , naklejki lub prowadzić wideorozmowy.

Aby to osiągnąć, można zastosować kilka metod i tutaj nauczymy Cię, pierwszą metodą jest dodanie widżetu. Należy zauważyć, że każdy telefon komórkowy może mieć inny sposób dodania Widgetu. Ale ogólnie rzecz biorąc, ten, który ci pokażemy, jest najczęściej robiony.

Co należy wtedy zrobić, to nacisnąć i przytrzymać ekran główny, aż pojawi się kilka opcji, a wśród nich Widgety, które należy wybrać. Następnym krokiem było wybranie opcji „Czat WhatsApp” przez długie naciśnięcie. Ta akcja przeniesie Cię do tej aplikacji, w której musisz wybrać kontakt, dla którego chcesz utworzyć skrót.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak ustawić lub aktywować ciemny motyw YouTube na moim telefonie komórkowym lub telefonie komórkowym z systemem Android?

  Inne metody tworzenia skrótów WhatsApp na ekranie głównym

  Istnieje inna metoda, która może być bardzo szybka, aby dodać skróty do kontaktów WhatsApp na ekranie głównym . Osiągniemy to dzięki niezwykłej funkcji zawartej w systemie Android, która jest niczym innym jak skrótami do aplikacji. Oczywiście, o ile Twój telefon komórkowy ma wyrzutnię Nova Launcher.

  Aby rozpocząć, konieczne będzie uruchomienie aplikacji Skróty, w tym celu należy nacisnąć ikonę WhatsApp i przytrzymać ją wciśniętą. Ta akcja pokaże Ci na ekranie trzy ostatnie czaty, z którymi ostatnio się komunikowałeś. Teraz wystarczy nacisnąć i przytrzymać dowolny z tych czatów, a zostaną one dodane do ekranu głównego jako skrót.

  Na koniec pokażemy ostatnią metodę, która jest również bardzo łatwa do zastosowania, a tym samym umożliwia utworzenie skrótu kontaktu WhatsApp na ekranie głównym. Aby to zrobić, musisz wejść do aplikacji i wybrać kontakt lub grupę, dla której chcesz utworzyć skrót, aby otworzyć czat.

  Następnym krokiem jest przejście do prawego górnego rogu i naciśnięcie trzypunktowej ikony , ta akcja wygeneruje menu i należy teraz nacisnąć opcję „Więcej”. Teraz zostanie wyświetlone nowe menu, w którym znajdziesz opcję „Utwórz skrót”.

  Czytaj więcej  Co to jest płyta główna i do czego służy? Jakie kawałki składają się na to

  Jak widać, pokazaliśmy ci trzy różne sposoby lub metody tworzenia skrótów kontaktu WhatsApp na ekranie głównym na Androidzie . Wszystko to w bardzo prosty i szybki sposób, a także wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji w celu zwolnienia miejsca.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji