Jak tworzyć i wysyłać animowane pliki GIF przez WhatsApp do moich znajomych lub kontaktów?

21 czerwca, 2021

Odkąd społeczeństwo, jakie znamy, rozpoczęło proces cyfrowej globalizacji dzięki internetowi, komunikatory internetowe, takie jak WhatsApp, wyróżniają się optymalizacją procesu komunikacji bez względu na odległość między uczestnikami, dzięki wszelkiego rodzaju interaktywnym funkcjom, które sprawiają, że przesyłanie wiadomości jest bardziej interaktywny proces.

W ten sposób, dzięki temu, że praktycznie wszyscy członkowie społeczeństwa od pewnego wieku mają urządzenie mobilne, WhatsApp stał się narzędziem do codziennego użytku , dla którego zaleca się wykonanie kopii zapasowej w WhatsApp, aby zaoszczędzić dużą ilość informacji, które ta aplikacja zwykle gromadzi na telefonie komórkowym.

I chociaż to prawda, WhatsApp nie ma usługi wirtualnej pamięci masowej, takiej jak Telegram lub inne aplikacje, możliwe jest synchronizowanie zdjęć, filmów i czatów WhatsApp z Dropbox w celu zapisywania wszelkiego rodzaju informacji w całkowicie bezpiecznym oprogramowaniu poza systemem operacyjnym Twój komputer, jednocześnie oszczędzając miejsce w pamięci wewnętrznej na swoim komputerze.

Dlatego WhatsApp jest obecnie najczęściej używaną aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych, oferującą szeroką gamę uzupełniających się narzędzi w ramach prostej, całkowicie bezpłatnej platformy. Mając to na uwadze, dzisiaj nauczymy Cię, jak korzystać z narzędzia do tworzenia i wysyłania animowanych GIF-ów przez WhatsApp do znajomych lub kontaktów

Czytaj więcej  Jak zablokować ekran komputera Windows 10, 8 i 7 za pomocą klawiatury lub automatycznie?

Twórz i wysyłaj animowane GIF-y przez WhatsApp

Wysyłanie GIF-ów przez czat jest jednym z najbardziej interaktywnych sposobów w ramach usługi komunikacyjnej, aby poważnie potraktować sprawę. W Internecie jest obecnie nieskończenie wiele GIF-ów na różnych stronach do wyboru. Jednak za pomocą telefonu komórkowego możesz bez problemu tworzyć GIF-y swoje lub innych osób .

Aby to zrobić, wystarczy otworzyć kamerę wideo i nagrać moment lub reakcję, którą chcesz wysłać jako GIF. Po nagraniu otwórz aplikację WhatsApp i wybierz rozmowę, kliknij ikonę klipu iw rozwijanym menu wybierz sekcję Galeria.

W galerii wybierz nagrane wideo, aby je wysłać, a następnie będziesz mieć możliwość wysłania go jako wideo lub jako GIF na czacie , możesz także przyciąć GIF, wybierając po prostu okres wideo. Należy również wspomnieć, że zaleca się wysyłanie GIF-ów zamiast filmów, ponieważ mają one mniejszą wagę.

W ten sposób możesz również wysyłać GIF-y stworzone przez siebie w alternatywnych i bezpiecznych aplikacjach do WhatsApp, takich jak między innymi Telegram, Line, Skype. Jest to dość prosta metoda, w której nie jest konieczna wysoka wiedza komputerowa.

Czytaj więcej  Moje płatności bonusowe TikTok NIE są dostępne

W takim przypadku, gdy chcesz stworzyć GIF bez konieczności wysyłania go do innej osoby, możesz otworzyć czat ze sobą za pomocą przeglądarki mobilnej lub komputera za pomocą WhatsApp Web . Dzięki temu możesz tworzyć i wysyłać sobie wszelkiego rodzaju filmy do konwersji na pliki GIF, które możesz następnie przesłać dalej, dzięki temu, że są one zapisywane w bazie danych komputera.

Pobierz GIF-y do wysłania na WhatsApp

Aby nie tracić tak dużo czasu na szukanie GIF-a, zaleca się skorzystanie z wewnętrznego narzędzia, które WhatsApp ma przechowywać i wysyłać w swojej bazie danych, gdzie zawsze dodawane są nowe materiały, aby konkurować z innymi usługami.

Najpopularniejszą obecnie aplikacją internetową do pobierania wszelkiego rodzaju GIF-ów był Giphy, w którym do Twojej dyspozycji jest nieskończona liczba GIF-ów ułożonych w uporządkowany sposób w kategorie, dzięki czemu można je łatwo zlokalizować na platformie. Oprócz Giphy w sieci dostępne są również usługi takie jak Tenor, GIF-Finder czy IMGFlip.

W oficjalnym sklepie z aplikacjami na Androida i iOS znajduje się również kilka aplikacji do bezpłatnego pobierania i tworzenia animowanych GIF-ów. Wśród polecanych są GIF Camera, Timelapse, GIF me! Aparat, GIF Maker i Gifboom.

Czytaj więcej  Jakie są umiejętności lub umiejętności na Linkedin i do czego służą?

Większość z tych aplikacji ma wersję Premium, aby odblokować więcej dodatkowych narzędzi i usunąć ograniczenia z bezpłatnej wersji. Jednak nadal możesz pracować w spokoju, nie wydając pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji