Jak tworzyć i wysyłać animowane lub ruchome naklejki w WhatsApp — samouczek krok po kroku

20 czerwca, 2021

WhatsApp jest nadal jedną z głównych aplikacji używanych do łatwego czatowania i utrzymywania kontaktu za pośrednictwem wiadomości i połączeń , ta aplikacja jest jedną z najpopularniejszych, jakie mamy dzisiaj, ponieważ od czasu jej odejścia otrzymała dużą liczbę członków lub użytkowników, którzy udostępniają i używaj go codziennie.

Niemniej jednak warto wspomnieć, że aktualizacje poprawiające jego wydajność zwykle pojawiają się nieco później niż w innych aplikacjach konkurencji. Ale kiedy WhatsApp wdrożył nową funkcję naklejek, została bardzo dobrze przyjęta przez użytkowników.

WhatsApp starał się jedynie ograniczyć korzystanie z wiadomości tekstowych i audio, zamieniając to wszystko na coś bardziej zabawnego i z większą rozrywką, oprócz już zintegrowanych emotikonów, gifów, a nawet wysyłał obrazy i filmy. Aby jednak WhatsApp pozostał w guście swoich użytkowników, postanowili wdrożyć tę nową funkcję naklejek.

Była to jedna z funkcji i aktualizacji, na które zdecydowana większość użytkowników czekała, aż w końcu nadejdzie ich odejście, po tym, jak ludzie zaczęli poznawać i rozpoznawać wysyłanie animowanych naklejek lub ruchy za pośrednictwem platformy WhatsApp .

Ponieważ WhatsApp wdrożył Naklejki do swojego działania, ludzie nie przestają tworzyć i udostępniać nowych pakietów Naklejek , chociaż można nawet pobrać Naklejki za darmo z opcji Naklejki w aplikacji. Ale jeśli szukasz samodzielnego tworzenia animowanych naklejek , tutaj powiemy Ci, jak możesz to zrobić.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak sprawdzić, czy mój telefon komórkowy z Androidem lub iPhone ma wirusy i jest zainfekowany, jak mogę je wyeliminować?

  Jak stworzyć lub zrobić animowane naklejki na WhatsApp

  Nauka tworzenia i używania niestandardowych naklejek dla WhatsApp sprawi, że Twoje rozmowy będą bardziej zabawne, wystarczy wykonać te proste kroki, a będziesz w stanie spełnić ten cel:

  • Przede wszystkim musisz wejść na stronę „ Giphy ”, ta popularna platforma pozwala nam tworzyć własne kreacje naklejek, a także pobierać GIF-y dla WhatsApp.
  • Będąc na tej stronie będziesz musiał poszukać i wybrać opcję " Naklejki " (możesz ją znaleźć u góry ekranu na tej stronie).
  • Po wejściu w tę opcję powinna pojawić się duża różnorodność ruchomych obrazów , które nie będą miały tła. Wyszukaj i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i którego chcesz używać do wysyłania rozmów.
  • Kiedy już zdecydowałeś się na naklejkę i zamierzasz pobrać jej format, ponieważ jest ona pobierana jako GIF i będziemy musieli zmienić jej rozszerzenie formatu na WEBP. Można to zrobić z wybranych ustawień obrazu.
  • Po wybraniu i wykonaniu tego wszystkiego na obrazie, którego zamierzamy użyć, będziemy musieli go tylko pobrać .
  • Po zakończeniu wystarczy wejść do WhatsApp, wprowadzić pliki w aplikacji, skopiować plik obrazu, który zapisałeś w formacie WEBP, a następnie będziesz musiał go skopiować lub przenieść do folderu Naklejki w aplikacji i więc musisz proces się zakończył.
  Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, czy moje kontakty WhatsApp słyszały moje audio lub wiadomości głosowe?

  Przede wszystkim, aby zobaczyć plik naklejek, musisz wejść do WhatsApp, poszukać ikony, w którą możesz wysłać naklejki i sprawdzić, czy jest tam nowa, którą stworzyliśmy. Jeśli nie możesz go znaleźć, możesz spróbować ponownie, wykonując te same czynności.

  To wszystko, co musimy wiedzieć, jak stworzyć naklejkę w tej wspaniałej aplikacji, oczywiste jest, że będziesz musiał pobrać i zainstalować WhatsApp, najlepsze jest to, że możesz to zrobić na dowolnym telefonie komórkowym lub urządzeniu, a tym samym móc wykonać wszystkie te kroki.

  Możesz także zapisać animowane naklejki, które inni użytkownicy WhatsApp wysyłają jako przyjaciele lub rodzina i możesz je zobaczyć w ulubionych, jeśli zapiszesz obrazy, możesz wykonać ten proces, zdarzają się sytuacje, że zdjęcia WhatsApp nie są zapisywane w galerii, ale to nie dzieje się ze stikerami, ponieważ ich lokalizacja jest inna.

  Jak wysłać naklejki przez WhatsApp

  Wysyłanie tych naklejek jest łatwym zadaniem, wystarczy poszukać ikony naklejek na dole ekranu rozmowy, nacisnąć ją, a wszystkie zapisane naklejki będą widoczne.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji