Jak tworzyć i publikować zdjęcia lub obrazy 3D na Facebooku z mojego telefonu komórkowego lub komputera?

23 czerwca, 2021

Wydaje się, że każdego dnia stajemy się bardziej wymagający od tego, co chcemy wysłać lub udostępnić znajomym i kontaktom w różnych sieciach społecznościowych lub wiadomościach błyskawicznych.

Które są obecnie tymi z największą liczbą użytkowników . A jednym z nich jest Facebook, na którym możesz teraz dostarczać wyjątkowe zdjęcia. W tym artykule pokażemy, jak tworzyć i publikować zdjęcia lub obrazy w 3D na Facebooku z telefonu komórkowego lub komputera.

Jak tworzyć i publikować zdjęcia lub obrazy 3D na Facebooku z mojego telefonu komórkowego lub komputera?

Chociaż jeśli jesteś użytkownikiem, który korzysta z tej sieci społecznościowej od samego początku, powinieneś wiedzieć, że ta opcja wysyłania zdjęć 3D była już dostępna na platformie. Ale nie z głębią, którą prezentuje teraz i dzięki nowym urządzeniom mobilnym. Więc teraz nie będziesz zadowolony z wysyłania lub publikowania dynamicznych naklejek w swoich opowiadaniach, teraz będziesz publikować obrazy w 3D.

Naprawdę imponujące jest to, że każde zdjęcie lub obraz, który masz, można przekonwertować na obraz 3D. Wcześniej konieczne było zrobienie zdjęcia smartfonem, który rejestrował informacje o głębokości. Ale teraz nie jest to konieczne i każdy obraz działa, a teraz powiemy Ci, jak tworzyć i publikować zdjęcia 3D na Facebooku z telefonu komórkowego.

Czytaj więcej  Jak utworzyć jedną lub kilka tabel w bazie danych w programie Access krok po kroku

Krok, aby stworzyć i opublikować zdjęcie 3D na Facebooku

Następnie pokażemy, jak proste i szybkie jest stworzenie i opublikowanie zdjęcia 3D , tak samo jak wysyłanie wiadomości głosowych przez Facebook Messenger z komputera. Koniec z rozmowami i zobaczmy, jakie kroki należy wykonać.

Przede wszystkim musisz wejść na swój profil na Facebooku z telefonu komórkowego, czy to Androida czy iOS. Upewnij się jednak, że masz zainstalowaną najnowszą , najnowszą wersję aplikacji.

Kolejnym krokiem jest wybranie opcji wykonania publikacji i w opcjach prezentowanych przez platformę, które mogą być bardzo rozbudowane, należy wybrać opcję „Zdjęcie 3D” . Następnym krokiem jest znalezienie i wybranie zdjęcia, które chcesz przekonwertować na zdjęcie 3D, w tym celu możesz wejść do swojej mobilnej galerii.

Wybór obrazu do konwersji do 3D

Dokonując wyboru z dowolnego obrazu, platforma może powiedzieć, czy ten obraz będzie idealnie pasował do efektu. Ponieważ obrazy z prześwietlonym tłem nie są wysoce zalecane. Po dokonaniu wyboru w tle i po kilku sekundach zostanie wyświetlony wybrany obraz, ale teraz w 3D.

Dlatego zawsze pokaże podgląd obrazu, jeśli wynik nie odpowiada Twojemu gustowi, możesz wypróbować inny obraz. Będziesz mieć tyle czasu, ile chcesz, aby uzyskać zdjęcie, które chcesz udostępnić znajomym w sieci społecznościowej. Ale jeśli obraz ma oczekiwany wynik, możesz kliknąć opcję „Opublikuj”.

Czytaj więcej  Jak ukryć, usunąć i usunąć ramkę lub obramowanie wstawionego obrazu w programie AutoCAD?

Musimy pamiętać, że efekt 3D widać lepiej na jednym obrazie niż na innych, ponieważ nie jest to aplikacja korzystająca z mapy głębi . W takich przypadkach obrazy pokazują większą głębię, co jest bardzo potrzebne przy tego typu efektach wizualnych. Ale nie ma wątpliwości, że obrazy nadal pokażą istotną zmianę, którą będziesz chciał się podzielić.

W ten sposób wykorzystałeś kolejne doskonałe narzędzie, które portal społecznościowy Facebook udostępnia wszystkim swoim użytkownikom. Bardzo prosty i szybki w użyciu, a także funkcja, która pozwala wiedzieć, czy ktoś widział Cię na Facebook Messengerze. I tak kończymy z tym samouczkiem, który może nauczyć Cię, co należy zrobić, aby tworzyć i publikować zdjęcia lub obrazy 3D na Facebooku z telefonu komórkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji