Jak tworzyć i przesyłać filmy z galerii do Tik Tok po raz pierwszy — samouczek krok po kroku

21 czerwca, 2021

Sieć Tik Tok znana jest na całym świecie ze swojego wyjątkowego aspektu krótkich 30-sekundowych lub długich 60-sekundowych filmów, zasłynęła z tego, że potrafi zabawiać ludzi różnorodnymi trendami, co oznacza trend lub, w przeciwnym razie, modę.

Masz również możliwość wyboru, czy chcesz mieć profil publiczny, w którym wszyscy użytkownicy mogą oglądać Twoje filmy na ścianie „dla Ciebie”, mówi się, że możesz zarabiać pieniądze, a jeśli odniesiesz sukces, stając się influencerami , inną opcją jest po prostu aktywacja prywatność na Twoim Tik Tok .

Niezależnie od decyzji, powinieneś również tworzyć treści w taki sam sposób , w jaki możesz tworzyć filmy ze zdjęciami, tekstami i muzyką z galerii , a także nagrywać filmy na żywo z filtrem, który jest modny.

Jeśli masz doświadczenie lub nie, tutaj odkryjesz, jak to zrobić, poprowadzimy Cię krok po kroku, aby po raz pierwszy utworzyć i przesłać wideo z galerii do Tik Tok, jest to niezwykle łatwe, zalecamy tylko aktualizację Tik Tok do najnowszej wersji, aby mieć wszystkie swoje narzędzia.

Indeks

  Jak tworzyć filmy do przesłania do Tik Tok

  Czytaj więcej  Jak łatwo zmienić moje urodziny lub datę urodzenia na Facebooku?

  Istnieją dwa sposoby tworzenia filmów dla Tik Tok, jeden to filtry i efekty dostępne w aplikacji, które są dodawane w miarę upływu czasu .

  W tym celu wystarczy uruchomić sekcję w tej sieci społecznościowej i nacisnąć ikonę „ więcej ”, kamera zostanie natychmiast aktywowana do nagrywania, a po bokach zobaczysz opcję dodawania efektów i filtrów , albo trendów, zielonego ekranu, zabawnych i wielu efekty specjalne, dzięki którym możesz się przez chwilę bawić.

  Innym sposobem są zewnętrzne programy do edycji. Ten formularz jest używany przez niektórych profesjonalistów, którzy przesyłają rodzaj materiału specjalizującego się w jednej kategorii treści, ale możesz utworzyć spersonalizowany film i zapisać go w swojej galerii.

  Musisz upewnić się, że stworzysz film, który przyciągnie uwagę użytkowników za pomocą specjalnych dźwięków i przejść, które mają ogromny wpływ, ponieważ wpływ, jaki mogą one mieć na publiczność, jest kluczem do rozwoju w tej sieci społecznościowej.

  Gdy Twój film zostanie nagrany lub utworzony, musisz go przesłać, a jeśli nadal nie wiesz, jak to zrobić, ponieważ jest to Twój pierwszy raz, musisz tylko kierować się poniższymi krokami:

  Czytaj więcej  Jak skonfigurować i sprawić, by wideo z YouTube było widoczne na pełnym ekranie?

  Jak po raz pierwszy przesłać wideo do Tik Tok ze swojej galerii?

  Jeśli masz już film w swojej galerii zgodnie z powyższymi zaleceniami, przejdź do wgrania go również z ikony z symbolem „plus” znajdującej się na dole interfejsu aplikacji.

  Następnie po prawej stronie zobaczysz ikonę Twojej galerii o nazwie „ load ”, przeniesie Cię to do wszystkich filmów lub zdjęć, które masz w swojej galerii, po wybraniu jednego z nich zaznaczysz go lub zaznaczysz klikając na kółku u góry.

  Następnie przechodzisz do „Dalej” i zobaczysz swój film z paskiem odtwarzania i dwiema opcjami, jedną jest zmiana czasu prędkości, a drugą obrócenie go z 90 do 180 stopni, zmieni to tylko podstawowy aspekt wideo .

  Jeśli chcesz coś zmienić, to jest czas, w przeciwnym razie po prostu klikniesz poniższe, a następnie pojawią się filtry, emotikony, teksty i efekty, które ma do dyspozycji program, w tej części dostosujesz go zgodnie ze swoimi preferencjami.

  Następnie, gdy ponownie naciśniesz przycisk Dalej, możesz wybrać inne aspekty bardziej skoncentrowane na publiczności, takie jak opis Twojego filmu, kto może go zobaczyć, jeśli dodasz komentarze lub duety, a także możesz przyznać uprawnienia, aby inni użytkownicy mogli go pobrać.

  Czytaj więcej  Jak utworzyć konto Microsoft w mojej Nokii, aby wejść do sklepu?

  Po zaznaczeniu pól zgodnie z Twoją personalizacją możesz wybrać, czy chcesz również opublikować wideo w innej sieci społecznościowej spośród dostępnych, czy to WhatsApp, Instagram lub Facebook, a następnie naciśnij „ opublikuj” i jesteś gotowy do opublikowania Twój pierwszy film opublikowany na Tik Tok. Sukcesy!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji