Jak tworzyć i dodawać niestandardowe emotikony lub emotikony do mojego konta Slack

27 lipca, 2021

Kto powiedział, że kiedy pracujemy przez aplikacje lub usługi zarządzane przez zespoły robocze, takie jak Slack, nie jest możliwe, aby rozmowy były przyjemniejsze i przyjemniejsze. Widzieliśmy już, że możliwe jest między innymi udostępnianie lub wysyłanie obrazów GIF innym użytkownikom. Coś, co naprawdę pomogło usunąć trochę formalności związanych z pracą. Ale teraz udostępniamy opcję, dzięki której będzie można tworzyć i dodawać niestandardowe emotikony lub emotikony do swojego konta Slack.

Slack to usługa, która daje wiele do powiedzenia, ponieważ stała się doskonałą opcją pracy z domu. To oczywiście po to, aby uniknąć wychodzenia na zewnątrz i zarażenia się śmiertelnym wirusem, który nęka ludzkość. A możliwość korzystania z różnych sposobów, aby nasza praca była przyjemniejsza, gdy komunikujemy się za pośrednictwem różnych platform, z których korzystamy, nie boli.

Kiedy wysyłamy wiadomości tekstowe zawierające emotikony lub emotikony, pomaga to rozluźnić napięcie, które może istnieć w grupie roboczej. Pomaga nam również bratać się z innymi użytkownikami, dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć i dodawać niestandardowe emotikony lub emotikony na naszym koncie Slack , powiemy Ci, jak to zrobić.

Czytaj więcej  Jak w łatwy sposób eksportować i importować kontakty do LinkedIn z Facebooka

Indeks ()

  1. Kroki tworzenia niestandardowych emotikonów lub emotikonów
  2. Kroki dodawania niestandardowych emotikonów w Slack

Kroki tworzenia niestandardowych emotikonów lub emotikonów

Zobaczmy, jak łatwo jest tworzyć lub dodawać emotikony lub emotikony w rozmowie na Slacku z innymi użytkownikami. Jest to tak proste, jak organizowanie i dostosowywanie paska bocznego , ale aby stworzyć emoji, musimy użyć świetnego narzędzia , które musimy zainstalować na naszym komputerze osobistym. I nie ma znaczenia, czy działa z systemem operacyjnym Windows, czy środowiskiem MacOS.

Teraz, aby rozpocząć, musisz przejść z ulubionej przeglądarki na następujący adres internetowy . Ale możesz też zrobić to samo i wejść do sklepu Microsoft przez jego oficjalny adres.

Gdy znajdziesz się w środku, musisz kliknąć opcję „Zdobądź”, a zostaniesz poproszony o wprowadzenie pewnych danych. Podobnie jak Twój adres e-mail i hasło, po uzyskaniu dostępu do platformy musisz kliknąć opcję „Pobierz” . Po zakończeniu procesu, który jest stosunkowo szybki, musisz wejść do aplikacji, którą właśnie zainstalowałeś.

Po wejściu zobaczysz na dole różne narzędzia, które pozwolą Ci tworzyć niestandardowe emotikony lub emotikony . Możesz wypróbować każdą z oferowanych przez tę platformę i wykorzystać swoją kreatywność w praktyce. Następnym krokiem jest nałożenie koloru na swoje kreacje, będziesz mieć również kilka filtrów.

Czytaj więcej  Blogger a Vlogger Co jest lepsze? Różnice i podobieństwa

Aby zakończyć proces tworzenia niestandardowego emoji lub emotikonu, musisz kliknąć opcję „Zapisz”. Ta akcja pozwoli na otwarcie Findera w przypadku korzystania z eksploratora plików Mac lub Windows. Następnie należy nadać plikowi nazwę i kliknąć „Zapisz”.

Kroki dodawania niestandardowych emotikonów w Slacku

Następnym krokiem jest dodanie emotikonów stworzonych w Slacku i do tego musimy wykonać następujące kroki. Wejdź do usługi Slack i otwórz kanał konwersacji, także jeśli wolisz, możesz wybrać bezpośrednią wiadomość. Treść wiadomości zostanie wyświetlona na ekranie i musimy teraz kliknąć ikonę reprezentującą emotikony.

Teraz znajdziesz opcję, którą musisz wybrać, a my odnosimy się do „Dodaj Emoji”, następnym krokiem jest kliknięcie teraz opcji „Prześlij obraz”. A teraz wystarczy poszukać pliku, który wcześniej utworzyłeś i który zapisałeś. Wybierz ten plik, a teraz musisz umieścić nazwę w polu "Nadaj mu nazwę".

Aby zakończyć proces dodawania emotikonów lub emotikonów w Slacku , wystarczy kliknąć opcję „Zapisz”. Zdajesz sobie sprawę, jakie to proste i proste, a także udostępnianie plików i dokumentów z telefonu komórkowego lub komputera.

Jeśli chcesz i chcesz tworzyć niestandardowe emotikony, możesz skorzystać z innych narzędzi, które pomogą Ci udoskonalić Twoje projekty. Wśród nich możemy wymienić FaceQ, Dolltoon Cartoon Creator czy Bitmoji. Wszystkie są bardzo łatwe w użyciu i mają wspaniałe funkcje, które po prostu pokochasz, tworząc niestandardowe emotikony lub emotikony na swoim koncie Slack.

Czytaj więcej  Jak znaleźć adres URL mojego profilu Slack, aby go udostępnić lub zmienić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji