Jak tworzyć gry wideo na Androida za pomocą Giphy Arcade bez znajomości programowania w prosty sposób?

9 października, 2021

Dzisiaj gracze mają wiele możliwości, teraz mają własną platformę, taką jak Twitch, która pomaga im dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat gier wideo z innymi graczami z całego świata , a także oglądać instruktaże i mistrzostwa z najlepszymi grami i graczami.

Jak tworzyć gry wideo na Androida za pomocą Giphy Arcade bez znajomości programowania w prosty sposób?

Mogą korzystać z gier, takich jak Fortnite i spadek Guys , że mogą grać z ludźmi, którzy są tysiące mil stąd, w pierwszych dniach gier wideo to doświadczenie grania i dzielenia się z innymi ludźmi nastąpiły w salonach , gdzie gracze spełnione i wobec siebie. inni bardziej doświadczeni.

Strona Giphy Arcade nie tylko daje najbardziej nostalgicznym ludziom możliwość grania w gry Arcade, ale także tworzenia ich w prosty i dość konfigurowalny sposób.

  Co to jest Giphy Arcade?

  Giphy to baza danych, która umożliwia udostępnianie i tworzenie animacji w formacie gif, Giphy Arcade to sekcja tej strony, która daje nam możliwość grania i tworzenia własnych mini-gier.

  Czytaj więcej  Jak zaktualizować oprogramowanie Android dla tabletów BQ i telefonów komórkowych?

  Strona daje nam różne opcje tworzenia gry za pomocą szablonów o różnej mechanice, a także możemy dostosować grywalną postać za pomocą naklejek dostępnych na stronie lub jeśli chcemy, możemy również wgrać własne i w ten sposób jeszcze bardziej dostosować nasze dzieło.

  Giphy Arcade daje możliwość dostosowywania postaci, przeszkód i przedmiotów oraz oferuje 10 szablonów z różnymi typami gier z dobrze zdefiniowaną mechaniką.

  Dostępne szablony gier

  Floppy Bard : Jest inspirowany słynną grą Flappy Bird, która była wirusowym fenomenem w 2013 roku i która wywołała pojawienie się setek klonów.

  Balls and Walls : Składa się z 3 poziomów, musimy narysować linie, od których obiekt będzie się odbijał, celem jest, aby dotknął innego obiektu na ekranie.

  Center Defender : Celem jest obrona obiektu, który znajduje się na środku ekranu, strzelając amunicją do wroga, który chce go zniszczyć.

  Runner : Tutaj celem będzie omijanie różnych przeszkód i wrogów, którzy pojawią się przed naszą postacią, dopóki nie osiągniemy celu.

  Blast 'Em Up : Jest inspirowany Space Invader, w tej wersji grywalna postać strzela automatycznie, a naszym celem będzie poruszanie nią, aby uniknąć lub wyeliminować wrogów, którzy zejdą na ekran.

  Czytaj więcej  Jak zmienić lub ustawić głosy i język Lol Wild Rift w języku hiszpańskim krok po kroku?

  Get 'Em All : Cel jest prosty, złap wszystkie obiekty, które zejdą z ekranu, zanim skończy się czas.

  Slingshot to Goal : Musisz strzelić w obiekt i przejść przez 2 przeszkody znajdujące się po prawej stronie ekranu, aż dotrzesz do celu. Aby ustawić kierunek i siłę obiektu, musisz użyć wskaźnika.

  Wall Bunder : Zainspirowany grą Road Fighter, musimy poruszać się na boki i unikać zbliżających się przeszkód, aż dotrzemy do celu.

  Airdrop : Celem tych gier jest przesunięcie obiektu, który trzyma inny przedmiot za pomocą elastycznej nici i będziemy musieli wprowadzić spadające przedmioty do tego ostatniego, wszystko to będziemy musieli zrobić, unikając przeszkód.

  Brick Buster : Zainspirowany Arkanoid, musimy zapobiec upadkowi kuli podczas niszczenia za jej pomocą cegieł znajdujących się u góry ekranu.

  Utwórz grę za pomocą Giphy

   Możemy również stworzyć grę z naszego smartfona, jedyną różnicą jest to, że gdy dodamy gify, nie będziemy mogli ich zobaczyć, dopóki gra nie zostanie ukończona.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji