Jak tworzyć filmy w TikTok ze zdjęciami, tekstem i muzyką z mobilnej galerii?

24 lipca, 2021

Tik Tok to jedna z tych sieci społecznościowych, która pozostanie na długo. Można powiedzieć, że jest to wygodniejsza i łatwiejsza do zrozumienia i obsługi wersja niż YouTube. W przeciwnym razie liczba osób, które dołączają do tej aplikacji i tworzą treści, nie byłaby tak duża.

Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak tworzyć filmy w Tik Tok, używając zdjęć , obrazów, tekstu i innych, które znajdują się w Twojej mobilnej galerii? Jeśli chcesz się dowiedzieć, czytaj dalej ten artykuł.

Indeks ()

 1. Czego potrzebujesz, aby zacząć tworzyć filmy na Tik Tok?
 2. Kroki, które musisz wykonać, aby zrobić film na Tik Tok
 3. Czy to jedyny sposób na tworzenie filmów dla Tik Tok?
Indeks

  Czego potrzebujesz, aby zacząć tworzyć filmy na Tik Tok?

  Najpierw musisz mieć zainstalowaną aplikację na swoim telefonie. Jeśli go nie masz, możesz iść do sklepu. Warto wspomnieć, że jest to aplikacja dostępna zarówno na system Android, jak i iOS .

  Czytaj więcej  Jak generować lub uzyskiwać liczby losowe w programie Excel bez powtarzania dowolnej liczby?

  Następną rzeczą jest posiadanie w swojej galerii każdego ze zdjęć, które chcesz wykorzystać w swoim filmie. Pamiętaj, że oprócz zdjęć możesz również wykorzystać filmy lub przynajmniej ich fragmenty.

  Bezpośrednio potrzebujesz:

  1. Aplikacja zainstalowana na telefonie
  2. Połączenie internetowe do korzystania z narzędzi do edycji Tik Tok
  3. Treści, z których będziesz korzystać, czyli zdjęcia, obrazy, zrzuty ekranu lub filmy
  4. Muzyka według Twojego gustu lub preferencji.

  Kroki, które musisz wykonać, aby zrobić film na Tik Tok

  Pierwszym krokiem jest wejście do aplikacji z telefonu komórkowego, najlepiej zalecamy zalogowanie się lub utworzenie nowego konta na Tik Tok . Jedną z informacji, która z pewnością Cię zainteresuje, jest to, że możesz ustawić lub aktywować prywatność w Tik Tok na wypadek, gdybyś nie chciał, aby inni użytkownicy widzieli Twoje treści. Po wykonaniu tego procesu przejdź do znaku „Plus” na dole ekranu.

  Tam zobaczysz interfejs podobny do tego, gdy masz zamiar nagrać wideo z natywnej kamery telefonu komórkowego. Tylko tym razem masz opcje edycji po prawej stronie i tuż obok przycisku nagrywania kilka dodatkowych opcji.

  Czytaj więcej  Co to jest Instagram i do czego służy? Zalety i wady

  Po prawej stronie czerwonego przycisku zobaczysz pole ze słowem „Prześlij” tuż pod nim. Ta opcja pozwoli Ci przesłać już nagrany film lub wgrać serię zdjęć.

  Po jego naciśnięciu pojawi się interfejs, w którym zobaczysz wszystkie zdjęcia i filmy, które masz w swojej galerii . Pamiętaj, że jeśli zamierzasz używać tylko zdjęć w swoim filmie, masz maksymalnie 35 zdjęć, które możesz przesłać dla każdego filmu. Dobrą rzeczą jest to, że po nagraniu filmu masz możliwość umieszczenia filmów Tik Tok na Androida i IOS jako tapetę.

  Po przesłaniu zdjęć ta sama aplikacja automatycznie utworzy podstawowy film. Teraz od Ciebie zależy, czy wybierzesz opcje oferowane przez samą aplikację .

  I to właśnie dzięki tym opcjom można umieszczać filtry, naklejki, a nawet umieszczać słowa lub tekst w dowolnym miejscu. Powinieneś wiedzieć, że jeśli zamierzasz dodać tekst, Tik Tok pozwoli ci wybrać czas trwania tego tekstu, rozmiar i tylko miejsce, w którym ma się pojawić.

  Z drugiej strony jest temat muzyki. Tutaj masz dwie opcje: wybierz jedną, którą masz na swoim przechowywanym urządzeniu lub wybierz opcje, które oferuje ta sama aplikacja. W szczególności zalecamy wybranie ostatniej opcji. W ten sposób możesz zwiększyć zasięg swoich filmów, a także pomagać w kierowaniu lub transmitowaniu na żywo w Tik Tok w przyszłości, do czego zachęcasz.

  Czytaj więcej  Jak utworzyć tymczasową wiadomość e-mail w generatorze tymczasowych wiadomości e-mail

  Czy to jedyny sposób na tworzenie filmów dla Tik Tok?

  Prawda jest taka, że ​​nie. Możesz nawet użyć komputera i oprogramowania do edycji filmów i mieć plik gotowy do przesłania do tej sieci społecznościowej. Ale jeśli chcesz czegoś łatwiejszego i co pozwoli ci lepiej kontrolować na poziomie edycji, aktywnie zalecamy rozpoczęcie korzystania z aplikacji Capcut. To doskonała aplikacja do edycji wideo do tego typu rzeczy .

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji