Jak transmitować na żywo na Instagramie z komputera z systemem Windows lub Mac z inną osobą?

24 lipca, 2021

Tym razem chcemy przekazać Ci informacje, abyś wiedział, jakie kroki musisz wykonać, aby móc transmitować na żywo na Instagramie ze swojego komputera, może to być Windows lub Mac, a transmisję można wykonać z inną osobą.

Instagram ma dobre zalety, ponieważ oferuje łatwość przesyłania historii na Instagram z komputera i wygodę transmisji z innymi osobami z komputera, niezależnie od tego, czy system operacyjny to Windows, czy pracujesz na komputerze Mac.

Indeks ()

 1. Czym jest transmisja na żywo na Instagramie?
  1. Zalety transmisji na żywo na Instagramie
 2. Kroki, aby móc transmitować na żywo na Instagramie z komputera z systemem Windows lub Mac z inną osobą
  1. Kroki, aby wykonać transmisję z komputera
Indeks

  Czym jest transmisja na żywo na Instagramie?

  Instagram to sieć społecznościowa, która może zaoferować Ci wspaniałe narzędzia w dziedzinie komunikacji, ma moc łączenia i komunikowania osoby, tak zwanych „Influencerów” z bardzo szeroką publicznością. Transmisje na żywo bardzo pomogły osobie, która tworzy treści, w bardziej realistycznym podejściu do swoich obserwatorów.

  Czytaj więcej  Jak naprawić błąd DirecTV 771 - Znajdź sygnał satelitarny

  Czym więc jest transmisja na żywo na Instagramie? Jest to opcja udostępniana przez Aplikację, dzięki której poprzez wideo możesz przekazać treści, które chcesz natychmiast pokazać osobom, które są w danym momencie połączone z Tobą w „Na żywo”.

  Transmisja na żywo na Instagramie z komputera, to tak, jakbyś robił wideorozmowę na Instagramie z komputera , siadasz przed kamerą, tak jak w studiu telewizyjnym, aktywujesz opcję transmisji i będziesz zacznij nadawać w czasie rzeczywistym, czyli na żywo i bezpośrednio.

  Co oznacza, że ​​jeśli szukasz sposobu na tworzenie oryginalnych treści, w czasie rzeczywistym, aby móc jednocześnie komunikować się na żywo ze swoimi obserwatorami , idealną alternatywą jest transmisja na żywo na Instagramie.

  Zalety transmisji na żywo na Instagramie

  Instagram ma wiele zalet i wad , ale wśród zalet prowadzenia transmisji na żywo znajdziesz łatwy dostęp i podejście do interakcji z obserwującymi, a nawet do zarabiania na swoim koncie poprzez transmisje.

  Kroki, aby móc transmitować na żywo na Instagramie z komputera z systemem Windows lub Mac z inną osobą

  Kroki, aby móc transmitować na żywo na Instagramie z komputera PC, niezależnie od tego, czy pracujesz z systemem Windows, czy Mac, są bardzo proste, chodzi o poznanie najlepszych sztuczek, aby działały poprawnie, w taki sam sposób, w jaki istnieją sztuczki, z którymi można pracować. Instagram Reels do pracy z tymi na żywo.

  Czytaj więcej  Jak skonfigurować serwer DHCP na moim komputerze z systemem Windows 10, Mac i Linux Ubuntu?

  Kroki, aby wykonać transmisję z komputera

  Aby przeprowadzić transmisję na żywo z Instagrama z komputera, samodzielnie lub z inną osobą, pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, jest pobranie i zainstalowanie oprogramowania OBS Studio na swoim komputerze.

  Po zainstalowaniu oprogramowania na komputerze, musisz otworzyć program, aby móc dokonać niezbędnych konfiguracji, pierwszą podstawową konfiguracją jest możliwość dostosowania ekranu programu z takim samym rozmiarem ekranu, jaki oferuje Instagram, dla że wybierzesz miejsce, w którym jest napisane „Ustawienia”, a następnie w oknie, które się otworzy, musisz wybrać miejsce, w którym jest napisane „Wideo”, aby zmienić rozdzielczość na 750 x 1334.

  Drugim krokiem jest znalezienie strony internetowej, która może zaoferować klucz RTMP po zalogowaniu się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła na Instagramie, ten klucz będzie służył do prowadzenia transmisji na żywo w sieci znajdziesz wiele stron, które generują klucz RTMP, będziesz pracować z jednym z twoich preferencji, może być płatny lub bezpłatny.

  Mając klucz RTMP, musisz go skopiować, aby w części „Ustawienia” w OBS, gdzie jest napisane „Emisja” , wkleić klucz retransmisji, który dostarczyła ci strona klucza RTPM.

  Czytaj więcej  Jak poznać i zmienić nazwę użytkownika i nazwę administratora w systemie Windows 10?

  Ponieważ masz już gotowe wszystkie ustawienia, wystarczy kliknąć w miejscu „Rozpocznij transmisję” , natychmiast rozpocznie transmisję na żywo z twojego komputera, jeśli chcesz, aby inna osoba była w transmisji, musisz wysłać prośba o dołączenie na żywo i w momencie, gdy ją zaakceptujesz, oboje będą w transmisji.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji