Jak szybko umieścić lub aktywować sygnał w języku hiszpańskim na moim komputerze lub Androidzie?

7 lipca, 2021

Signal to nowa aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych z dużymi podobieństwami do swoich kompetencji, takich jak Telegram lub WhatsApp, ale mniej znana niż te dwa, chociaż w ostatnich dniach jej popularność wzrosła dzięki temu, że Signal oferuje swoim użytkownikom wysoki poziom prywatności bardziej zaawansowane niż wyżej wymienione.

Ze względu na nowe zasady wdrożone przez WhatsApp , wiele osób wybrało Signal jako opcję zastępującą popularną sieć społecznościową, a jeśli weźmiemy pod uwagę poziomy poufności Signal, jego wzrost nie powinien nam wydawać się dziwny między użytkownikami.

Należy zauważyć, że Signal nie jest świetną firmą technologiczną, jak jej wielki rywal WhatsApp, ale wręcz przeciwnie, jest firmą non-profit i do tej pory przetrwała dzięki finansowaniu z darowizn.

Signal ma szyfrowanie typu end-to-end, co oznacza, że ​​wiadomość jest przechwytywana przed dotarciem do miejsca docelowego, nie można jej odczytać za pomocą protokołu bezpieczeństwa, z tego powodu słynna sieć społecznościowa WhatsApp wdrożyła ten tryb bezpieczeństwa, aby zachować prywatność swoich użytkowników.

Ta nowa aplikacja jest dostępna do pobrania na telefony komórkowe z systemem Android, iPad, iPhone, ale istnieje również wersja na PC niezależnie od oprogramowania, które posiada Twój komputer, czy to Windows, Linux czy Mac.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak w prosty sposób aktywować nieaktywną lub dezaktywowaną kartę SIM lub chip?

  Jak zainstalować Signal na komputerze?

  Jedną z zalet posiadania Signala jest to, że nie wymaga to, aby nasz telefon komórkowy był podłączony do sieci, w przeciwieństwie do WhatsApp Web wiemy, co to jest i jak działa, utrzymując nasz telefon komórkowy aktywny w Internecie , ale jak mogę korzystać z Signal na moim komputerze.

  To bardzo proste, wystarczy poszukać w przeglądarce „ Pobierz Signal for Windows ”, jeśli tak jest w Twoim przypadku lub jeśli nie umieściłeś oprogramowania, którego używasz, po pobraniu wystarczy otworzyć aplikację na komputerze i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji, a następnie otwórz go na telefonie komórkowym.

  Po otwarciu na telefonie komórkowym należy przejść do ustawień i nacisnąć „ Połączone urządzenia ”, otworzy się ekran z „ kodem QR ”, który należy zeskanować z urządzenia mobilnego.

  Na swoim komputerze musisz wpisać nazwę urządzenia, aby łatwiej było je zidentyfikować, i kliknij Kontynuuj i voila , możesz teraz uzyskać dostęp do Signal ze swojego komputera.

  Aktywuj i pobierz Signal na mój telefon

  Bardzo ważne jest, aby Twój komputer działał z systemem operacyjnym Android w wersji 4.4 lub nowszej, ponieważ w przeciwnym razie aplikacja nie będzie mogła zostać pobrana na telefon komórkowy , musisz zrozumieć, do czego służy aktualizacja oprogramowania na telefonie komórkowym lub komputer wtedy.

  Czytaj więcej  Co to jest kodek wideo i audio i jakie są rodzaje formatów? Jak je zainstalować i zaktualizować?

  W tym przypadku chodzi o to, aby aplikacja działała poprawnie, więc po prostu zaktualizuj system operacyjny Androida i to wszystko.

  Po zweryfikowaniu informacji o systemie operacyjnym możesz przejść do najnowszej wersji Sklepu Play, jeśli robisz to z Androida, poszukaj aplikacji i pobierz ją.

  Po pobraniu i zainstalowaniu wykonaj każdy z kroków, które aplikacja poprosi o zakończenie procesu rejestracji, wśród nich prosi o podanie numeru telefonu, na który zostanie wysłany SMS lub połączenie weryfikacyjne i to wszystko, możesz uzyskać dostęp do Sygnał z telefonu komórkowego.

  Jeśli Twój komputer to iPhone, musisz sprawdzić, czy ma system operacyjny 11.1 lub nowszy niż ten, po sprawdzeniu możesz przejść do iTunes i pobrać aplikację, a po zainstalowaniu procesu rejestracji, który jest podobny do tego z Androida. po prostu trzeba go ukończyć i to wszystko.

  Jeśli chcesz połączyć Signal z urządzeniem iPad , musisz również sprawdzić, czy jego system operacyjny to 11.1, pobrać aplikację i zainstalować ją, otrzymasz wiadomość weryfikacyjną lub telefon.

  Podczas weryfikacji konta należy wybrać ikonę powiązania linku, który pojawi się w prawym górnym rogu i postępować zgodnie z procedurą, której wymaga aplikacja , aby zakończyć proces rejestracji. Sukcesy!

  Czytaj więcej  Jak zapobiec spadkowi głośności mojego telefonu komórkowego tylko na moim Androidzie i iPhonie?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji