Jak szybko poprawić lub naprawić niewyraźną lub pikselową jakość wideo online za darmo?

29 lipca, 2022

Możliwości, jakie oferują nam dziś portale społecznościowe, są bardzo szerokie, a liczba funkcji lub narzędzi, które są w naszym zasięgu, jest niezliczona. Podobnie jak możliwość szybkiego poprawiania jakości naszych filmów, które zostały zamazane lub rozpikselowane online i za darmo.

Jak szybko poprawić lub naprawić jakość niewyraźnego lub pikselowego wideo online za darmo

Dokładna rozdzielczość publikowanych filmów zapewni nam większy profesjonalizm w obliczu liczby osób, które mogą przeglądać nasze informacje. A w zależności od wykorzystania platformy, na której ją opublikowaliśmy, będziemy mieć większą liczbę obserwujących.

A może po prostu potrzebujemy go, aby mieć wspomnienia, ponieważ jest to film ze zdjęciami i muzyką z Facebooka lub rodzinny lub prywatny film, który możemy chcieć poprawić, aby cieszyć się z naszymi bliskimi.

To samo może się zdarzyć w pracy lub na poziomie akademickim, kiedy musimy wykorzystać te filmy i nagle wizualizacja nie jest najlepsza, a pomysł polega na szybkim rozwiązaniu tego problemu.

Możesz użyć rozdzielczości, która najbardziej Ci odpowiada, np. SD lub Standard, HD lub wysokiej rozdzielczości i 4K UHD. Dzięki narzędziom, które oferuje technologia, możesz dokonać niezbędnych zmian. Poprawa jakości filmów, które chcesz przesłać na Facebooka lub inne, jest bardzo ważna i możesz ją wykonać szybko i bardzo bezpiecznie.

Czytaj więcej  Ile baterii zużywa lub wydaje aktywacja Wi-Fi i Bluetooth w moim telefonie komórkowym?

Możesz łączyć lub łączyć filmy w jeden i zagwarantować wyższą jakość obrazu. Możesz również przekierować informacje w zależności od używanego urządzenia, takiego jak telefon komórkowy, telewizor lub odtwarzacz wideo.

  Indeks

   Popraw jakość naszych rozmytych lub pikselowanych filmów za pomocą Clideo online za darmo

   Mamy do dyspozycji wiele narzędzi do poprawiania tych filmów, które wyglądają na rozmyte lub rozpikselowane, a także online; aktualizacje umożliwiają korzystanie z narzędzi, takich jak Clideo , dzięki którym masz możliwość korzystania z ustawień domyślnych w celu skutecznego dostosowania wideo.

   Ze swojej ulubionej przeglądarki musisz wejść na oficjalną stronę Clideo , od razu musisz wybrać opcję zmiany rozmiaru. W tym czasie możesz przesłać wideo z komputera, po prostu naciskając opcję wybierz plik. Następnie musisz wybrać domyślne dopasowanie lub niestandardowe wymiary, które pojawią się w sekcji zmiany rozmiaru.

   W ustawieniach domyślnych musisz skupić się na niektórych sieciach, takich jak między innymi Instagram, Facebook, Pinterest, YouTube. A w przypadku wyboru wymiarów niestandardowych wystarczy określić kryteria edycji. Innymi słowy, możesz użyć obu opcji , aby nadać mu format pliku wychodzącego.

   Czytaj więcej  Jak śledzić i znajdować moje zgubione i wyłączone urządzenie z Androidem za pomocą Menedżera urządzeń Google

   Następnie musisz nacisnąć opcję, która mówi zmień rozmiar, aby móc łatwo i bezpłatnie korzystać z korekcji wideo. Clideo daje Ci wiele możliwości modyfikacji , więc nie powinieneś się martwić, że modyfikacja będzie bardzo prosta. Możesz także użyć innych sojuszników, takich jak Adobe Premiere, aby dodać inne ulepszenia.

   Popraw jakość swoich rozmytych filmów za pomocą Edytora wideo Filmora

   Jak widać, użycie narzędzia Clideo jest bardzo dobre do poprawiania jakości rozmytych lub pikselowanych filmów online.

   Ale masz do dyspozycji inne narzędzia, takie jak Filmora Video Editor , który jest dobrze znany jako program do edycji wideo. Z którym jakość Twoich informacji musi być niezwykła.

   Pierwszym krokiem do wykonania jest użycie ulubionej wyszukiwarki do wyszukania i pobrania programu Filmora. A po zainstalowaniu wchodzisz do niego i naciskasz ikonę ze znakiem plus. Możesz więc dodać wideo do pracy. Innym sposobem byłoby wzięcie go i upuszczenie w interfejsie programu.

   Następnie musisz kliknąć wybrany film i wybrać automatyczną poprawę, dzięki czemu zaczniesz poprawiać jakość swojego filmu.

   Możesz wybrać inne opcje lub efekty specjalne, które nadadzą Twoim informacjom większą personalizację. Po zaakceptowaniu wprowadzonych zmian należy nacisnąć opcję eksportu i tworzenia.

   Czytaj więcej  Co to jest certyfikat SSL i do czego służy? Czy muszę mieć go na moim blogu lub stronie internetowej?

   W tej ostatniej opcji możesz uznać, że Twój film został zapisany. Ulepszenie jest kompatybilne z różnymi urządzeniami, takimi jak iPhone, Galaxy, Apple TV. Nie ma więc wymówki, aby cieszyć się swoimi filmami i udostępniać je komu chcesz, nawet jeśli ich nie znasz.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji