Jak szybko i łatwo zgłosić lub zgłosić komentarz do filmu na YouTube

23 czerwca, 2021

Setki filmów wideo są przesyłane do YouTube każdego dnia przez właścicieli kanałów, ale wiele innych jest również dodawanych, aby stać się częścią tego świata i w tym celu tworzą oni swoje konta lub kanały . Ale ważne jest, abyś wiedział, że na tej platformie nie wszystko jest różowe .

I możesz spotkać się z ludźmi, którzy robią bardzo ryzykowne komentarze. A potem musisz wiedzieć, co robić i dlatego nauczymy Cię, jak łatwo zgłosić lub zgłosić komentarz do filmu na YouTube .

YouTube to platforma, która ma określone zasady mające na celu ochronę użytkowników oglądających filmy za pośrednictwem tego medium. Mogą zgłaszać nieodpowiednie treści . Istnieją jednak również zasady mające na celu ochronę właścicieli kanałów, którzy codziennie przesyłają filmy i którzy mogą paść ofiarą obraźliwych komentarzy.

Jednym z zagrożeń, które istnieje podczas przesyłania treści za pośrednictwem tego medium, jest to, że nie ma on reprodukcji, której można się spodziewać. A jeszcze gorzej jest otrzymywać negatywne komentarze, ale zupełnie inaczej jest otrzymywać komentarze, które graniczą z wulgarnością. I właśnie z tego powodu powinieneś podjąć działania w tej sprawie i wypowiedzieć lub zgłosić komentarz na YouTube

Czytaj więcej  Co to jest i jak działa usługa bezpośredniego i pośredniego ADSL? - Różnice, zalety i wady

Ważne jest, abyśmy posiadając kanał na YouTube i zdecydowali się przesyłać filmy na platformę, aby generować wyświetlenia, aby móc zarabiać na naszym koncie . Oczekuje się również pozytywnych opinii, lub lubię znajomych. Ten obszar jest już odwiedzany przez użytkowników przed obejrzeniem filmu, aby ocenić reakcje, które wywołał film.

Jeśli czytane komentarze nie są bardzo lub wcale nieprzychylne, osoby odwiedzające Twój kanał nie poświęcą nawet czasu na obejrzenie filmu. Dlatego konieczne jest, aby w swoich komentarzach otrzymywać konstruktywne cytrusy, ale nie destrukcyjne czy degradujące . Komentarze, które są wulgarne i nigdy nie mają na celu wniesienia czegoś pozytywnego.

Krok, aby zgłosić lub zgłosić komentarz na YouTube

Dlatego jeśli uważasz, że komentarz jest obraźliwy lub czujesz się upokorzony , możesz podjąć decyzję o zgłoszeniu komentarza. YouTube oferuje swoim użytkownikom możliwość wykonania tej akcji i w tym celu należy wykonać następujące czynności.

Wejdźmy na platformę YouTube przez nasz telefon z Androidem, a my wejdziemy na nasz kanał i zlokalizujemy film, w którym znajduje się komentarz. Następnym krokiem jest odniesienie się do dokonanego komentarza, który nie wydaje się być lekceważący. W którym umieścimy ikonę trzech punktów, która znajduje się obok ikon, lubię, nie lubię itp.

Czytaj więcej  Jak szybko i łatwo ukryć lub zablokować historię na Instagramie?

Następnie klikniemy go, aby wyświetlić menu opcji, które pokaże Ci następujące elementy. „Napraw”, „Usuń” i „Zgłoś”. W naszym przypadku i oczywiście klikniemy opcję "Zgłoś" na ekranie pojawi się nowe okno. Widzimy w nim komunikat „Zgłoś komentarz” i różne powody, które możesz zgłosić.

Wśród tych opcji, które mamy, spam, podżeganie do nienawiści, pornografia, nękanie, ważne jest, abyś dokonał ewolucji tego faktu i mógł dokonać najlepszego wyboru. Jednak w większości przypadków, jeśli chodzi o obraźliwe i wulgarne komentarze, należy wybrać opcję „Prześladowanie lub molestowanie”.

Po dokonaniu wyboru opcji musisz kliknąć przycisk „Zgłoś” i to wszystko. Musisz tylko poczekać, aż zgłoszenie zacznie obowiązywać i skontaktuje się z Tobą personel YouTube. W większości przypadków skargi są kontynuowane, oczywiście o ile komentarz jest naprawdę bardzo obraźliwy i nie ma uzasadnienia.

W ten sposób kończy się ten artykuł, który może pokazać, że użytkownicy, którzy przesyłają treści do YouTube, mają również opcje ochrony swojej integralności. I w ten sposób już wiesz, co zrobić, aby zgłosić lub zgłosić komentarz do filmu na YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji