Jak szybko i łatwo wiedzieć, kto i o której godzinie moja wiadomość została przeczytana w grupie WhatsApp

20 czerwca, 2021

Wiadomości błyskawiczne chcą oferować swoim użytkownikom informacje w czasie rzeczywistym o wszystkim, co dzieje się z tym, co wysyłają lub udostępniają. Tak jest w przypadku WhatsApp, który pozwala wiedzieć, czy ktoś widział lub czytał Twoją wiadomość. Ale w tym artykule dotkniemy kwestii, o której bardzo niewielu wie i dotyczy tego, kto i o której godzinie przeczytano wiadomość z grupy WhatsApp.

Jak widać, jest to inna opcja niż ta oferowana przez poszczególne czaty aplikacji WhatsApp . W którym mogą zobaczyć za pomocą kodu kontrolnego, wiedzieć, kiedy wiadomość została wysłana, kiedy dotarła do odbiorcy i kiedy została przeczytana. Ale w przypadku grup bardzo niewiele osób wie, jak mogą mieć te dane.

Wiadomości bezpośrednie oferują niesamowite funkcje, których wciąż nie znamy doskonale. I to jest celem tych samouczków, aby przedstawić ci te opcje, a także inne sztuczki, które bardzo ci pomogą w komunikacji. Na przykład znajomość czasu ostatniego połączenia kontaktu, ale teraz będziesz wiedział, kto w grupie widzi Twoje wiadomości io której godzinie to robi .

Indeks

  Jak się dowiedzieć, kto przeczytał moje wiadomości w grupie

  Czytaj więcej  Co to jest Moderator Google i jakie są jego najlepsze alternatywy?

  Jak już wspomnieliśmy we wstępie do artykułu, sposób, w jaki czat osobisty zachowuje się jak czat grupowy, jest bardzo różny. Ponieważ wiemy, że wiadomość została przeczytana, gdy zaznaczony jest podwójny niebieski znacznik. Ale w przypadku grup, podwójny niebieski znacznik będzie zaznaczony tylko wtedy, gdy wszyscy członkowie grupy zobaczą wiadomość.

  Zdajesz sobie sprawę ze złożoności tego, a potem skąd można wiedzieć, czy jakikolwiek kontakt w grupie widzi moje przesłanie, a co gorsza, kiedy to robi. W tym celu użyjemy funkcji znanej jako „Potwierdzenie odczytu”. I to dzięki tej funkcji uzyskamy dane, których szukamy lub kto i kiedy w grupie czyta moje wiadomości.

  Ale konieczne jest, aby ta funkcja była aktywna, w przeciwnym razie nie będziesz mógł jej używać w grupach WhatsApp. Aby dowiedzieć się, czy ta funkcja jest aktywna, przejdź do aplikacji i kliknij ikonę z trzema kropkami . Następnie należy wybrać opcję „Ustawienia”, a następnie kliknąć sekcję „Konta”, a następnie kliknąć „Prywatność.

  Zostaniesz przeniesiony do nowego okna, w którym będziesz przewijać w dół, aż znajdziesz opcję „Potwierdzenie odczytu”, która musi być aktywna. W przeciwnym razie musisz nacisnąć przełącznik i przesunąć w prawo, aż zmieni kolor. Ta czynność wskaże, że funkcja została pomyślnie aktywowana.

  Czytaj więcej  Jak włączyć, wyłączyć lub ponownie uruchomić iPhone'a, iPada lub iPoda we właściwy sposób?

  Krok, aby dowiedzieć się, kto i o której godzinie czytał moje wiadomości w grupie WhatsApp

  Poniżej pokażemy Ci proste kroki, które musisz wykonać, abyś wiedział na pewno, kto w Twojej grupie i o której godzinie czyta wysyłane przez Ciebie wiadomości. Aby rozpocząć, musisz wykonać następujące czynności, najpierw musisz znaleźć i wybrać wiadomość wysłaną przez grupę, następnym krokiem jest naciśnięcie ikony z trzema punktami.

  Będzie on znajdował się w prawej górnej części aplikacji, ta akcja wygeneruje menu opcji, z którego należy kliknąć opcję „Informacje o wiadomości”. W tym nowym oknie otrzymasz informacje o tym, kto otrzymał wiadomość io której godzinie. Ale zobaczysz również, kto przeczytał wiadomość i kiedy to zostało zrobione.

  A jeśli jest to tak proste, jak słuchanie notatki głosowej bez jej pokazywania, zakończyliśmy ten samouczek. Że pokazałem ci nową funkcję WhatsApp i teraz wiesz, kto i o której godzinie czytał twoje wiadomości w grupie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji