Jak szybko i łatwo umieścić lub dodać naklejki w moim statusie WhatsApp

15 lipca, 2021

Wszystko, co aplikacja lub bezpośrednia komunikacja, taka jak WhatsApp , osiągnęła w tak krótkim czasie, jest szalone . I możemy zobaczyć, jak jest używany na co dzień do wysyłania notatek głosowych lub nawiązywania grupowych połączeń wideo .

Ale bardzo popularne jest również wykonanie statusu i zdjęć lub filmów, które można w nim umieścić. Ale teraz możliwa jest nowa modalność i dlatego pokażemy Ci, jak umieścić lub dodać naklejkę w statusach WhatsApp.

Liczba funkcji, które aplikacje mogą zaimplementować z każdą nową aktualizacją, jest imponująca i WhatsApp nie jest z tego zwolniony. A to po to, aby zaoferować swoim milionom użytkowników ulepszenia, które umożliwiają bliższą i bardziej efektywną komunikację. To samo widzimy z zaimplementowaniem opcji, która pozwala nagrać i odsłuchać notatkę głosową przed jej wysłaniem.

WhatsApp rozumie potrzeby, które użytkownicy mogą mieć do umieszczania nie tylko zdjęć lub filmów w swoich statusach, ale także wyrazistych naklejek. Właśnie dlatego umożliwiło to, a w tym artykule pokażemy, jak szybko i łatwo umieścić naklejki w statusach WhatsApp.

Indeks ()

  1. Kroki, aby umieścić naklejki w statusach WhatsApp
  2. Jak wybrać i dodać naklejkę w statusach WhatsApp
Czytaj więcej  Jak naprawić problem z zasięgiem na moim telefonie komórkowym i poprawić sygnał

Kroki, aby umieścić naklejki w statusach WhatsApp

Podobnie jak w przypadku każdej innej funkcji wdrażanej przez WhatsApp, aby ją zastosować, wystarczy znać kroki, które należy wykonać. W tym samouczku pokażemy Ci, co zrobić, aby umieścić Naklejki w statusie platformy . Ale najpierw musisz wiedzieć, że musisz mieć najnowszą wersję WhatsApp i że odpowiada ona wersji 2.20.122.

Po wykonaniu tego bardzo ważnego kroku będziesz mógł bez problemu umieszczać naklejki w stanach. Aby rozpocząć, jest oczywiste, że musisz najpierw wejść do aplikacji, a następnie przejść na górę okna i wybrać „Stany”. Następnym krokiem jest wykonanie publikacji i do tego możesz wybrać zdjęcie z galerii lub zrobić je sobie.

Możliwe jest również, jeśli chcesz nagrać wideo , teraz zwróć uwagę na prawy górny róg, gdzie zobaczysz ikonę w postaci emotikonu. Ta akcja pokaże teraz dwie nowe opcje, a są to „Emojis” i „Naklejki”.

Jak wybrać i dodać naklejkę w statusach WhatsApp

Jeśli doszliśmy tak daleko, jesteśmy na dobrej drodze, teraz podążając za krokami przejdziemy do następnego i polega on na wyborze przez kliknięcie opcji Naklejki. Teraz będziesz mógł zobaczyć na ekranie wiele różnych naklejek. Oczywiście będą to te, które masz na telefonie komórkowym, te, które pobrałeś w pakiecie lub które wysłały ci kontakty.

Czytaj więcej  Jak zablokować ukryte trackery i pliki cookie stron trzecich podczas przeglądania Internetu?

Jeśli nie masz wielu naklejek na swoim telefonie, konieczne będzie skorzystanie z aplikacji do tworzenia naklejek. Które są bardzo łatwe w użyciu i zagwarantują, że poszerzysz swoją kolekcję. Pamiętaj, że możesz bezpłatnie pobrać dowolną z tych aplikacji z wirtualnego sklepu swojego urządzenia inteligentnego.

Teraz wystarczy kliknąć te naklejki, które chcesz dodać do swojego statusu, a zostaną one wyświetlone automatycznie. To takie proste i szybkie, bez większych komplikacji i bez pobierania zewnętrznych aplikacji. Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że ta funkcja będzie działać tylko i wyłącznie po zaktualizowaniu wersji WhatsApp.

Powinieneś również wiedzieć, że nie będzie miało znaczenia, którego smartfona użyjesz do umieszczenia naklejek w statusach WhatsApp . Ponieważ te kroki będą działać w ten sam sposób na urządzeniach współpracujących z systemem operacyjnym iOS. Lub te, które korzystają z systemu operacyjnego Android.

W ten sposób, tak proste jak umieszczanie lub dodawanie naklejek do filmów z tej słynnej platformy, pokazaliśmy Ci nową opcję. A ona pozwoli ci umieścić lub dodać naklejki do statusów WhatsApp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji