Jak stworzyć wspólny świat w grze Minecraft – graj ze znajomymi na tej samej scenie

4 lipca, 2022

Różne warianty i tryby gry, które możemy znaleźć w grze Minecraft , przyniosły mu dużą popularność i akceptację wśród świata graczy wideo. Nie wspominając o tym, że dzięki regularnym aktualizacjom można otrzymywać wiadomości. A potem zaproponujemy Ci nowy sposób, który pozwoli Ci cieszyć się z przyjaciółmi. Gdzie wyjaśnimy, jak stworzyć wspólny świat w Minecrafcie i możesz grać ze znajomymi na tej samej scenie.

Ta gra z otwartym światem rozrosła się tak bardzo, że teraz można w nią grać na dowolnej platformie mobilnej, a nie tylko na PC. I w ten sposób móc odkrywać fantastyczne światy, stawiać czoła mistycznym postaciom. Stwórz wioskę z mieszkańcami i wszystkim, nawet zmierz się z zombie, ale co najważniejsze, zabawa jest gwarantowana.

Jak stworzyć wspólny świat w grze Minecraft – graj ze znajomymi na tej samej scenie

Dlatego w tym artykule poznasz kilka metod, które pozwolą Ci w bardzo prosty sposób stworzyć wspólny świat w Minecrafcie i tym samym grać na tej samej scenie ze znajomymi. I będziesz mógł sprawdzić, czy będzie to tak proste, jak granie w Minecrafta bez posiadania Internetu lub planu transmisji danych, więc zobaczmy, jak możemy to osiągnąć.

Czytaj więcej  Jak utworzyć konto w Google Chrome, aby zsynchronizować dane przeglądania

  Indeks

   Kroki tworzenia wspólnych światów w Minecrafcie

   Aby osiągnąć nasz cel i stworzyć wspólny świat do grania ze znajomymi, będziesz musiał stworzyć serwer. W tym celu musisz mieć dostępne konto Minecraft Premium . Innym niezbędnym wymogiem do prowadzenia naszej firmy jest zainstalowanie oprogramowania Minecraft Server na naszym komputerze osobistym.

   Gdy mamy już te niezbędne wymagania gotowe do stworzenia naszego serwera, musimy przejść do przycisku Start systemu Windows 10. Jest to dostęp do wiersza poleceń, a do tego wystarczy wpisać Uruchom. Ta akcja pokaże nam swoje okno i w nich musimy wpisać polecenie CMD.

   Teraz na ekranie wyświetli się czarne okno, w którym musimy wpisać polecenie i wpisać następujący Ipconfig / all a następnie należy nacisnąć klawisz Enter. Następnym krokiem jest teraz wpisanie adresu IP swojego rejestru. Do tego momentu wszystko powinno przebiegać bardzo dobrze i musimy teraz przejść do naszej ulubionej wyszukiwarki.

   W nim musimy wpisać adres IP w pasku adresu, napisaliśmy go wcześniej w wierszu poleceń, a następnym krokiem jest naciśnięcie Enter. Teraz zostaniesz poproszony o podanie dwóch informacji, które musisz mieć pod ręką, a mianowicie nazwy użytkownika i hasła routera. Nadszedł czas, abyś znalazł się w zakładce Port Forwarding, w tym momencie wybierz porty do użycia i wpisz adres IP.

   Czytaj więcej  Jak edytować zeskanowane teksty PDF za pomocą iLovePDF za darmo, bez programów

   Jak otworzyć serwer, aby tworzyć współdzielone światy w Minecraft

   Aby zakończyć, należy kliknąć Zapisz ustawienia iw ten sposób stworzyłeś otwarty port do gry wieloosobowej w Minecrafta . Teraz następnym krokiem jest wejście na swoje konto Minecraft i zalogowanie się. Teraz na swoim komputerze musisz poszukać programu, który wcześniej zainstalowałeś z serwera Minecraft.

   Po wejściu do programu musisz przejść do op username i zmienić nazwę na swoją nazwę użytkownika. Teraz wróć do Minecrafta, musisz wybrać opcję Multiplayer i wpisać następujący numer 25565 i gotowy, że masz już utworzony serwer, aby móc grać ze znajomymi w tym samym świecie.

   Jak widać, jest to dość długi proces, ale jeśli wykonasz kroki, które wskazaliśmy listownie, nie będziesz miał żadnych problemów. Będziesz mógł stworzyć wspólny świat w Minecrafcie i grać na tej samej scenie ze znajomymi.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji