Jak stworzyć markę na Twitchu, aby zostać słynnym streamerem i influencerem — ostateczny przewodnik

28 lipca, 2021

Twitch to największa na świecie dedykowana platforma do przesyłania strumieniowego, obecnie nie ma konkurenta dla tej potężnej marki, która znalazła swoje miejsce na rynku i zdołała stać się jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie.

Właśnie z tego powodu na pewno chcesz być obecny w tej sieci społecznościowej, w której wszyscy przesyłają strumieniowo i docierają do odpowiednich odbiorców, nie możesz tego przegapić .

Jak stworzyć markę na Twitchu, aby zostać słynnym streamerem i influencerem — ostateczny przewodnik

Jeśli tak jest w Twoim przypadku i chcesz wejść, potrzebujesz marki osobistej znanej w Marketingu jako Branding , ta konstrukcja Twojej marki osobistej powinna wzrosnąć, ale od początku musisz robić rzeczy dobrze, dlatego tutaj odpowiem kilka pytań, a powiem Ci, jak to zrobić, aby wyróżnić się spośród wszystkich innych.

Wyróżnienie się na tle konkurencji będzie szczególnie przydatne, gdy próbujesz stworzyć swoją publiczność, a sprawianie, że ludzie czują się z tobą komfortowo i nie tylko to, ale także to, że się z nią zapoznają, ma ogromny wpływ na twój kanał Twitch i na ty lub ty biznes.

Czytaj więcej  Jak zabezpieczyć hasłem lub hasłem zdjęcia lub obrazy w swojej galerii krok po kroku

Indeks ()

 1. Czynniki trafności dla Twojej marki lub marki osobistej
  1. Osoba
  2. Jakość
 2. Dlaczego warto korzystać z Twitcha, a nie innej platformy?
Indeks

  Czynniki trafności dla Twojej marki lub marki osobistej

  Tutaj mam zamiar dać ci kilka ważnych czynników, które należy wziąć pod uwagę podczas przesyłania strumieniowego, to jest bardzo prawdopodobne, że niektórzy z was znał je już i że innych nie miałeś pojęcia, powiem ci stopień znaczenie z każdy z nich i sposób, w jaki należy go zastosować.

  Osoba

  Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, kto obsługuje transmisję strumieniową , czy słyszałeś o niemieckiej Garmendia? Jest to jeden z największych youtuberów w Ameryce Łacińskiej i ma prawie 43 miliony i ponad 3 kanały, które dzięki swojej charyzmie przekraczają milion subskrybentów, ponieważ zarówno kamera, tło, miniatury i inne nie były wielkim problemem.

  Dlatego każdy, kogo przemawiasz publicznie, musi mieć wysoki stopień utrzymania uwagi , jeśli nie zdobędziesz ludzi, którzy wchodzą, aby zostać, nie będziesz w stanie umieścić swojego Streamingu wśród pierwszych rekomendacji, sprawić, by Twój streaming był widoczny używanie do osoby z przodu, a nie do grupy ludzi (zapoznaj się ze swoją firmą lub marką osobistą, pamiętaj o „brandingu”).

  Czytaj więcej  Jak dodać lub dodać metodę płatności na Instagramie, jeśli nie akceptuje kart

  Ponadto osoba musi być doskonałą osobą, w dzisiejszych czasach internet karze ludzi, którzy nie są politycznie poprawni, albo dlatego, że mają małą publiczność, albo dlatego, że nie wiedzą, jak stworzyć uderzającą strategię dla swojego biznesu w sieciach społecznościowych.

  Jakość

  A do jakości uwzględniamy nie tylko tło i kamerę, ale także jakość sygnału i jakość wyświetlania wideo, na przykład istnieją czynniki transmisyjne, które wyspecjalizowane programy transmitują na dowolnej aktualnej platformie streamingowej, chociaż najczęstsze to Twitch i Facebook Gaming.

  Każdy program typu studyjnego OBS pozwala wybrać w transmisji czynniki, które znacząco lub pogorszą jakość obrazu, dlatego nauka obsługi OBS powinna być jednym z Twoich priorytetów przed rozpoczęciem transmisji.

  Nie wspominając już o tym, że istnieją platformy takie jak Facebook Gaming, które pozwalają na strumieniowanie testów, w których testujesz dźwięk, jakość wideo itp. Należy to zrobić przed faktyczną transmisją.

  Dlaczego warto korzystać z Twitcha, a nie innej platformy?

  Twitch był pierwszym i specjalizuje się również w przesyłaniu strumieniowym , czyli wszystkie osoby, które z niego korzystają, chcą zobaczyć lub konsumować tego typu format wideo „na żywo”

  Czytaj więcej  Jak zwiększyć i poprawić bezpieczeństwo sieci WiFi routera, aby chronić ją przed intruzami?

  Właśnie z tego powodu, jeśli chciałbyś wejść w świat „na żywo”, byłaby to właściwa platforma do wykorzystania, bez wątpienia pozwoli Ci to na organiczny rozwój, którego bez wątpienia wszyscy szukamy w taki czy inny sposób.

  Wreszcie, możesz połączyć swoje strategie Twitch z WhatsApp Business, ponieważ wywarło to silny wpływ na streamerów, którzy utrzymują bezpośrednią komunikację ze swoimi odbiorcami, a czat nie jest dostępny dla wszystkich. Obecnie jest wiele osób, które oglądają transmisje bez utworzonego konta, nie trać tej publiczności i mieć możliwość nawiązania z nimi kontaktu.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji